Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Firmy kurierskie - dobre, niezłe, najgorsze

poprzednia następna
Strony: 1 ... 14 15 [16] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Firmy kurierskie - dobre, niezłe, najgorsze  (Przeczytany 127409 razy)
Zora90

« #450 : Kwiecień 03, 2019, 14:14:00 »
Odpowiedz cytując
Którą firmę kurierską polecacie do wysyłki paczki za granicę, konkretnie do Holandii? Wyszukiwarka niewiele mi wypluła.
W grę wchodzi jak najszybsze dostarczenie próbówek z krwią, ale przy okazji dobrze byłoby na tym nie zbankrutować. Szczerze mówiąc dotychczas nic nie wysyłałam za granicę, więc jestem kompletnie zielona, a nie chciałabym, żeby to gdzieś zaginęło, zawracało i trzeba było pobierać tą krew jeszcze raz  uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2019, 14:18:05 wysłane przez Zora90 » #link
"Doświadczenie jest czymś, co dostajesz, kiedy nie dostajesz tego, czego chcesz." | https://www.youtube.com/channel/UCpcMgsIJWDAQQSTRlsBX5qw/videos
Zora90

« #451 : Kwiecień 03, 2019, 14:16:39 »
Odpowiedz cytując
Edit- zdublował mi się wpis, przepraszam  icon_redface
#link
"Doświadczenie jest czymś, co dostajesz, kiedy nie dostajesz tego, czego chcesz." | https://www.youtube.com/channel/UCpcMgsIJWDAQQSTRlsBX5qw/videos
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #452 : Kwiecień 03, 2019, 14:22:04 »
Odpowiedz cytując
Zora90 Kwestia firmy to nie tylko, która wysyła za granicę ale, która umie wysyłać takie rzeczy jak próbówki z krwią. Podpytaj weta z czego korzysta w Twoim regionie?
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #453 : Czerwiec 26, 2019, 17:15:17 »
Odpowiedz cytując
Zamówiłam na początku czerwca rzeczy z jednego sklepu, wszystko było spoko, na śledzeniu przesyłki wszystko napisane. 3 czerwca zamówiłam, 5 czerwca dostarczone. Mama miała mi to wysłać do Norwegii razem z innymi rzeczami, dzisiaj odebrałam od niej paczkę i już na nią nakrzyczałam, że zapomniała mi spakować całego zamówienia, a ona zdziwiona, że nie wie o co mi chodzi i żadnej takiej paczki nikt w domu nie odbierał. Napisałam maila do Fedexu, to mi z Biura Obsługi Klienta napisali, że paczka o takim numerze nie istnieje. zemdlal I kazali kontaktować się z Fedexem, a maila wzięłam z ich strony, więc coo??. Nie wiem teraz, czy jest jakaś szansa znalezienia tej paczki gdziekolwiek, nie rozumiem, co się mogło z nią stać. Napisałam też do sklepu z prośbą o próbę wyjaśnienia tego, ale nie wiem, czy oni mają jakiś realny wpływ na firmę kurierską. Nie mam pojęcia co w sumie zrobić, czy starać się odszukać paczkę samą w sobie, czy wnosić o jakieś odszkodowanie. Nigdy nie miałam takiej sytuacji i nawet mi nie przyszło do głowy, że może coś takiego się stać. zemdlal Miał ktoś może takie przeboje albo ma chociaż pomysł, jak to załatwić?
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #454 : Czerwiec 26, 2019, 17:42:42 »
Odpowiedz cytując
flygirl Koniecznie kontakt ze sklepem z opisem sytuacji. Tylko nadawca może zgłosić reklamację do firmy kurierskiej.
#link
patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #455 : Czerwiec 26, 2019, 17:48:04 »
Odpowiedz cytując
Potwierdzam. Sklep powinien wziąć reklamację na siebie, bowiem oni są stroną umowy z firmą kurierską a nie Ty.
#link
Szalona;)

« #456 : Czerwiec 27, 2019, 10:45:43 »
Odpowiedz cytując
flygirl czyli paczka w śledzeniu widnieje jako dostarczona? A nikt jej nie odebrał?
Jeśli tak to ja miałam taką sytuację, którą tu opisywalam. Śledziłam paczkę, jak zobaczyłam, że teoretycznie została dostarczona to zadzwoniłam na infolinię. Powiedziałam, że paczka widnieje jako dostarczona, ja jestem cały dzień w domu i na pewno kuriera nie było. Okazało się, że kurier paczkę zostawił, za płotem na innej posesji, na innej ulicy. Od pani z oddziału zostałam tylko zapewniona, że zostaną wyciągnięte konsekwencje od owego kuriera.
Tylko to się działo na następny dzień od "doręczenia", a w twojej sytuacji już trochę czasu minęło, więc nie wiem czy uda się coś zdziałać.
#link
Gillian

four letter word

« #457 : Czerwiec 27, 2019, 10:57:34 »
Odpowiedz cytując
Dwa słowa. Poczta polska.
Czekaliśmy na bardzo ważne dokumenty i części do auta. Zostały wysłane na czas. I nie dotarły... Po miesiącu oczekiwania skontaktowałam się z nadawcą paczki czy w ogóle wysłał. Pokazał mi numer nadania choć był bardzo zdziwiony, bo przecież paczkę już dawno odebrałam. Ja oczy jak 5 zł... Jak mogłam odebrać skoro na nią czekam? Wrzucam numer w internety, a i owszem, odebrałam miesiąc temu, popołudniu. Problem w tym, że byłam w tym dniu w pracy, tak samo jak mój chłop więc odebrać mogły jedynie koty ale nie umieją otwierać drzwi duży uśmiech
Zatem wycieczka na pocztę. Nie powiedzieli mi nic poza tym, że paczkę odebrałam, podpisałam i ogólnie to nara. Wracam sobie do domu, wchodzę na korytarz - mamy taki dłuuugi korytarz i tam 10 mieszkań ciągiem. Mniej więcej w połowie korytarza stoi szafka, niczyja, zakurzona, połamana, no taki rupieć do którego nikt się nie przyznaje. Więc idę sobie do domu i obok tej szafki wypadły mi z ręki klucze. Schylam się po klucze, kątem oka zerkam na dolną półkę owej szafki a tam... Moja paczka. Elegancko wciśnięta w kąt, brudna.
Jadę komuś wpierd...
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #458 : Czerwiec 27, 2019, 11:05:50 »
Odpowiedz cytując
Szalona tak, dokładnie. I nie zapytałam mamy, czy ma tą paczkę, bo było dla mnie oczywiste, że tak. Nie wiem, co kurier mógłby z nią zrobić, bo ani druga Dorota nie mieszka w tej klatce, ani nie ma takiej samej drugiej ulicy w całym mieście. A w klatce mamy 4 mieszkania i nieraz się zdarzało, że sąsiedzi brali do nas paczkę, jak u nas nikogo nie było i zostawiali nam pod drzwiami. Czekam na odpowiedź ze sklepu, nie była to może wielka kwota za zamówienie, ale no kurczę, jakby nie było. Jakaś chora sytuacja. kukunamuniu
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Szalona;)

« #459 : Czerwiec 27, 2019, 11:33:24 »
Odpowiedz cytując
flygirl no u nas jedyne co się zgadzało w tym miejscu gdzie tamten kurier zostawił paczkę to numer domu. Nazwisko inne, imiona inne, ulica zupełnie inna, także wiesz... zemdlal

Edit. Gillian ja pierwsze co bym poprosiła, to żeby mi pokazali, gdzie podpisałam?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2019, 11:35:49 wysłane przez Szalona;) » #link
ewuś

Moje ogłoszenia
« #460 : Czerwiec 27, 2019, 11:49:24 »
Odpowiedz cytując
Ja też kiedyś miałam podobną sytuację. Zamówiłam pasze do stajni. Przez to, że bardzo mi się spieszyło, pasza szła prosto z hurtowni, a nie ze sklepu. No i nie ma i nie ma. Podniosłam alarm, sklep szukał paczki, hurtownia szukała paczki, właścicielka stajni też szukała. I co się okazało - kurier przerzucił paczkę przez płot w krzaki. Przez płot domu mieszkalnego właścicieli, a nie stajni (fakt faktem to jeden numer posesji, a różne podjazdy). Jeszcze żeby rzucił na podjazd, ale nie, w największe krzaki wrzucił ten worek... Całe szczęście nie padało przez ten czas i psy właścicieli się do tego worka nie dobrały...  zemdlal
#link
Kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno...
Milla

Moje ogłoszenia
« #461 : Czerwiec 27, 2019, 19:59:40 »
Odpowiedz cytując
Ktoś te paczki musiał podpisać jako odebrane. Jeśli ktoś podpisał się w waszym imieniu to podpada to już pod podrabianie podpisu. Warto o tym wspomnieć firmie bo na to są paragrafy wink
#link
Gillian

four letter word

« #462 : Czerwiec 28, 2019, 18:44:05 »
Odpowiedz cytując
Kazali mi napisać oficjalną skargę. Echhh, i tak nic nie zrobią z tym.
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
Strony: 1 ... 14 15 [16] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Firmy kurierskie - dobre, niezłe, najgorsze

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 18 zapytaniami.