Końska Rewia Mody XII (2018)

Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2018 07:16
Czas na kolejny odcinek KRM 🙂
Ja wprawdzie siedzę już mniej w temacie, ale życzę spełnienia wszystkich szmatkowych marzeń 🙂 Stary wątek KRM zamykam, żeby się nie myliło.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
02 stycznia 2018 00:03
Nikt się nie ma czym pochwalić?

Ja z racji zmiany miejsca zamieszkania też niewiele mogę dorzucić, ale proszę, łapcie Całuska w kantarze blackberry-mauve.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 stycznia 2018 06:43
To i my się przywitamy :kwiatek: Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Rudzielec w aquamarine Eskadrona
wątek zamknięty
Ja miałam wrzucić, konia odpicowałam, siebie odpicowałam... a aparat uznał, że na hali jest noc, bo światło jest białe i go nie łapie  😵 Także mam tylko takie, grubego, nieokrzesanego zwierza i nieogarniętej pańci w jakości tostera 😉 Trochę wstyd, ale co tam, wrzucę, najwyżej podmienię na dniach 😁 Tak czy inaczej, pozdrawiam noworocznie, spełnienia szmatkowych marzeń i oby wszystkie kolekcje były piękne!

wątek zamknięty
keirashara Znam ten ból halowych zdjęć :/ Ale wyglądacie mimo to super.
Hermes ślicznie mu, sama szukam jakiegoś kantara z futerkiem.
emptyline Świetne zdjęcie i kolory dla niego idealne.
Ja dopiero za tydzień wracam do domu, a szmatek trochę nakupiłam  😁
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 stycznia 2018 10:21
anil22, polecam te z tej kolekcji, są piękne, ale niewygodne, że regulacja jest tylko z jednej strony i futerko się przekręca brzydko 🙁 Dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
anil22, - najzabawniejsze jest to, że na tej hali jest mega, mega jasno dla oka i za nic się nie spodziewałam takiego numeru. Z futerkowych kantarów też polecam eskadrona, bo futro można odpiąć i wyprać osobno 🙂 Ja mam racinggreen i nic się nie przekręca na śląskim łbie.
wątek zamknięty
Orchidmauve 😉 Prezent od pensjonariuszki 🙂
wątek zamknięty
Może któraś z dziewczyn mnie poratuje  🙇 mam pytanie dotyczące dralonów, posiadam jeden coffe/berry 2011 w rozmiarze XXL i jest dobry na mojego smoka, który normalnie nosi L/XL, od którego roku- kolekcji dralony zaczęto robić takie duże? Nie wiem w jaki rozmiar teraz celować szukając  😵
wątek zamknięty
keirashara Moze to kwestia aparatu?
Bardzo podoba mi sie Kantar Glossy Platinum, ale tez czarny Heritage z różowymi okuciami i Platinum Violetgrey  😵 Nie potrafię się zdecydować i nie wiem czy z futrem WB zmieści się na naszą wielką głowę  🙄
wątek zamknięty
Ktoś mi powie czy derki bicross eskadrony heritage mają dobry polar, czy mają ten ceniutki polar, jak derki w kratkę?

Edit

Dobra sama sobie odpowiadam, bo właśnie przyszedł racing green i jest super gruby.  😍
wątek zamknięty
Udało mi się dziś wyciągnąć fotografa i zrobić zdjęcia nowego niciaka, ale pogoda zrobiła mnie w jajo... Piękne słońce było do momentu aż weszłam z koniem na ujeżdżalnię.
Nie wiadomo kiedy zrobiło się szaro-buro i zaczęło mżyć. No ale nic - może kiedyś zrobimy powtórkę 😉

W szerszej perspektywie


I lepiej oddany kolor


Po wyciągnięciu z paczki nie byłam przekonana - został tylko ze względu na jednorożca  🤣 Na koniu pozytywnie mnie zaskoczył.
wątek zamknięty
Arimona, chyba tylko te w kratę są takie cienkie (ja lubię ten cienki polar, bo mega szybko schnie, i wbrew pozorom jest dobrej jakości, używam takiej derki od kilku dobrych lat i jest ciągle w bdb stanie)

Odebrałam dziś Kantar heritage basalt grey. Trochę chyba mają problemy z kolorami, bo szary to on nie jest. Ale jest piękny. Zapewne za nic nie będzie mi pasował do jerseyowej derki military (basalt grey w rozmiarze XXL nigdzie nie znalazłam), ale trudno 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 stycznia 2018 21:14
Zeave, pięknie wygląda ten kolor! Mnie mocno kusi taka niebieska derka 🙂
wątek zamknięty
Livia i niech skusi! Twoim chłopcom zdecydowanie będzie w tym kolorze do pysków  😀
wątek zamknięty
Livia, mi się ta niebieska derka bardzo podoba, ale nie robią xxl 🙁 inaczej już bym miała. Na żywo ciekawa jest też ta szara.
wątek zamknięty
Mój tyci kucyk w dralonie coffe/ berry XXL  🤣



wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 stycznia 2018 13:44
Pieeeknieee!
wątek zamknięty
I jeszcze wersja na słodko z różowym czaprakiem  😜

wątek zamknięty
dairoxroxi , łopaniee! Co to za czaprak?  😍
wątek zamknięty
ontaria stary Euro-Star Light Cord kolor Rosa do ciurania na treningi  🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi, - o jejciu, jak ślicznie 💘
wątek zamknięty
Nawet mi się podoba, a nie przepadam za różem. 😍
wątek zamknięty
Na takim delikatnym koniu wygląda super 😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, ale ładnie!
wątek zamknięty
dairoxroxi Niby nie jestem fanką różu, ale u Was wygląda to całkiem przyjemnie 🙂
wątek zamknięty
Emptyline, świetny tarant! Obejrzałam całą galerię w poszukiwaniach idealnej szmatki dla mojego konisia  💘
wątek zamknięty
Eskadron Heritage 2017/2018, kantar dark basalt, derka military (Jersey  brand):



wątek zamknięty
anai pięknie młodemu!
W ogóle to pierwszy Jersey który mi się podoba, czaje się na wersje w kolorze czarnym  i kantar z futerkiem 😍 Powie mi ktoś jak to jest z jakością jersey'a? Słyszałam różne opinie i zastanawiam się czy warto dać tyle kasy.
wątek zamknięty
ahhh heritage jednak wymiata z tym różem dyskretnym  😍 😍 😍

A my pierwszy raz po złamaniu i operacji i wszystkim... więc chociaż kolorowo  😀 Syn jak pozować nigdy nie zamierzał, tak nie planuje nadal  😁

Zdjęcie gigant!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.