Końska Rewia Mody XII (2018)

Libella, obawiam się że już nigdzie. Chyba że ktoś jeszcze nie wystawił, a ma na sklepie. W większości jednak ludzie zaklepywali je już wcześniej i to co przyszło starczyło na te zamówienia.
wątek zamknięty
Diakonka teraz to już chyba tylko u tych szczęśliwców, którzy je dorwali  😜
Laguna dorwałam w GNL  😀iabeł: Dziś dotarł i jest przepiękny  😍 Aż mam motywację, żeby w ten ziąb jechać do stajni  😁
wątek zamknięty
Libella, ja na szczęście też zamówiłam zanim w ogóle kolekcja weszła do sprzedaży więc też mam wszystkie 3 DL
wątek zamknięty
Ech, faktycznie jest piękny 🙂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 listopada 2018 13:40
fin Czaprak jest czarny, raczej doszukiwanie się granatu w nim to takie na wyrost. W dziennym świetle nie widać żadnej nutki granatowej, a przynajmniej ja jej nie widzę 😉
Model jasno się wyraził, co myśli na temat pozowania, ale lamówka mu fajnie do maści pasuje 🙂
wątek zamknięty
zembria, dziękuję za pamięć :kwiatek: Faktycznie czaprak wypada czarny, pięknie się w nim prezentujecie!
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
25 listopada 2018 23:23
Dziewczyny, ma ktoś jakiś czaprak od PS of Sweden? Jestem ciekawa jak z jakością i jak przy użytkowaniu- czy ta satyna się nie zaciąga? Boje się, że właduję kupę pieiążka, a potem zahaczę gdzieś i pograne 🙁
wątek zamknięty
Jakby jeszcze kto ubolewał nad niedostępnością velvetów ash blue - wiem, gdzie się ostały jeszcze 2.
wątek zamknięty
Racjonalna no niby mam, ale brakło okazji żeby użyć... Tak na sucho: materiał wydaje się delikatny dość, ładnie wykończony i chyba tyle można powiedzieć bez używania.
wątek zamknięty
Racjonalna mam dwa, Pale Taupe z poprzedniej i Merlota z obecnej kolekcji, trochę już w nich pojeździłam, raz wyprałam - póki co bez najmniejszego zarzutu. W porównaniu do Eskadronów Glossy materiał PSoS jest delikatniejszy, ale nie tak delikatny jak w Equestrian Stockholm, którego się pozbyłam bo po kilku użyciach miałam dramat w okolicy popręgu  🙄
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
26 listopada 2018 20:35
lillid, gdzie?🙂
wątek zamknięty
Miałam okazję odziać mojego konia w najnowszą kolekcję schockemohle 😍 Czy ten kolor nie jest przepiękny?  😍 😅
wątek zamknięty
Matko!!! jaki boski! co to za kolor?
wątek zamknięty
faith kolor to merlot  💘 marzy mi się DLka  👀
wątek zamknięty
Przecuuuudny <3
wątek zamknięty
charlieeee, - jeju jaki piękny 💘 Dużo lepiej niż w katalogu 😀 Okropnie mi się podoba ten kolor, tak samo kurka i kamizelka w nim... ogólnie w tym roku piękne kolekcje powychodziły.
wątek zamknięty
keirashara Dziękuję  :kwiatek: Kurtkę jedną mam w tym kolorze, tylko tę w wersji bardziej na jesień taką pikowaną, jest super  😍 kamizelki też są mega, mierzyłam i świetnie leżą  🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 listopada 2018 13:37
charlieeee ślicznie  😍 Gdyby nie to, że mam już bordowy pad, to ten byłby mój  😀iabeł:
wątek zamknięty
Nowy eskadron zamiast nici 😍 Ten kantar w gwiazdki chyba mnie kupił!
wątek zamknięty
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 listopada 2018 09:28
Kantar i derka i ubranko dla psa boskie! Gdzie te moje miliony są, no gdzie?! 🤣
wątek zamknięty
Ten napis Young Star mnie odrzuca...wolałam Nici  🙁
wątek zamknięty
emptyline dokładnie :P
Wyrosłam już z czapraków w takich kolorach, poza tym dalej posiadam polopad w gwiazdki z kolekcji Nici 2013, ale derka padokowa w gwiazdki brzmi jak coś czego bardzo potrzebuję 😍
wątek zamknięty
dariamajka, nooo, dlatego ja chyba tylko kantar, bo choć gwiazdkowy gradientowy pad (pełne bizancjum :P) mnie też kusi, to obawiam się, że polecą z cenami. W końcu "nowa" kolekcja :P
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 listopada 2018 10:09
Mi się podoba derka (ale chyba polarowych nie ma, prawda?), kantar oraz czaprak z lamówką w gwiazdki. Napis taaaki sobie zdecydowanie (delikatnie mówiąc) no ale trudno. Tak czy siak "kasa się nie zgadza" więc mogę sobie powzdychać do zdjęć i tyle  😉
wątek zamknięty
Mi nie podoba się wcale 🙁 jeszcze ten kantar w gwiazdki jakoś wygląda, ale jest satynowy i ciężko mi to prac, wolę parciaki. Są tylko 2 kolory i w sumie nie ma nawet co wybrać... ten napis Young Star też odrzuca :/ wolę nici!  🥂
wątek zamknięty
leleiria ja poluję na derkę z tej kolekcji  😜


budyń  dokładnie, jedyny szał robi kantar. Więc już chyba wiem, co kupię  😎
wątek zamknięty
charlieeee, - nie kuś, nie kuś 😁

Young stars podoba mi się kolorami, ale ten haft jest okropny :/ Wolałam nici zdecydowanie... Choć myślę nad kantarem, bo ten róż jest mega ładny 🙂
wątek zamknięty
charlieeee, ale kolor obłędny!!!
wątek zamknięty
No i wreszcie u mnie fotka 😉

Anky hummingbird plus kapciowate duże podkładki też Anky:


Edit literówka, moja klawiatura zjada "w" 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.