Końska Rewia Mody XII (2018)

Ha ha, a mi się pierwszy raz NIC nie podoba z tego heritage. Za to kupilam kantar z futerkiem merlot ze starej kolekcji i jest obłędny 🙂


Gdzie Ty jeszcze dorwałaś merlota? 🤔 Zazdroszczę bardzo!  💘
Ja się musiałam zadowolić futerkowym Brick Red z zeszłorocznej Heritage  😀

Zrobiłam spustoszenie i mam dwa komplety z nowej kolekcji, jak mi los będzie dziś sprzyjał to pocykam zdjęcia
wątek zamknięty
Cooper na gniadej   😍 kolekcja jest przepiękna!

wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 listopada 2018 13:11
A jaką on ma lamówkę? ie widzę, czy jest czarna, czy ciemno granatowa. Ma ktoś zdjęcia cottona lamówki? Copper'a też. Tak jak mi się eskadrony nie widzą zazwyczaj, tak ten kolor mi się bardzo podoba 🙂
wątek zamknięty
Ratunku, oglądałam dziś kolekcje Heritage i zginęłam, a raczej moje konto zginie niechybnie.
wątek zamknięty
Nirv, - o mamuniu 😍
Klami, - ja się boję iść po ten smar do kopyt 😂 Miałam oszczędzać przed świętami...
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 listopada 2018 18:48
Klami, witaj w klubie 🤣
Szykuję nereczkę na sprzedaż, może jak komuś rzucimy dwie to będzie większy zysk?  😜

Nirv, obłęd! 😍
Btw. czy mi się wydaje, czy naucholce są ciemniejsze niż czaprak? Już na którejś real fotce to widzę.
wątek zamknięty
Nirv, nooo na twojej focie i ten model to faktycznie piękny. Dobrze, że do karego imo średnio pasuje :P
wątek zamknięty
keirashara, haha.... ja podjechałam do sklepu po wcierke i likita. Niestety, bo póki widziałam ta kolekcje tylko w necie, to aż tak mi się nie podobała. Niestety na żywo jest tak bardzo w mój gust, ze bardziej się chyba nie da.

Moon, wspólna oferta powiadasz? Patrząc na to ile rzeczy bym chciała z tej kolekcji to ... no... majątek.
wątek zamknięty
Jaka firma nauszników oferuje dużego Fulla ? :/
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
11 listopada 2018 17:56
Jaka firma nauszników oferuje dużego Fulla ? :/


Waldhausen, Pfiff, Lemieux, HV Polo.
wątek zamknięty
keirashara, ja pojechałam tylko zobaczyć i utwierdzić się w przekonaniu, że to nie to 😁

zembria, kurcze ciężko mi stwierdzić, czarny z nutką granatu? Dużo od światła zależy, ale bardziej czerń niż granat chyba 😁

Moon, no są trochę innego koloru 🙁 to jakiś model glossy, może do zwykłego nie-glossy materiału będzie bardziej pasował. Mogę ustrzelić foto uszu na czapraku 🙂

budyń, cooper na karym byłby piękny!! Ciemna lamówka gorzej, ale może jest jakiś model bez tej ciemnej lamówki?  😎
wątek zamknięty
Nirv, NIE.
😁
wątek zamknięty
No ja mam na liście już dwa czapraki, 4 derki i kaloszki. hahahaha.... a dopiero co się cieszyłam, że kurczę jakieś te kolekcje robią teraz takie, że nic mi się nie podoba, więc nie tracę na końskie szmaty majątku. No i masz ..... jak to pozamawiam to zrobi mi się słabo.
wątek zamknięty
lena2013, - schockemohle jeszcze ma duże nauszniki
budyń, - tak mów, dokładnie tak! Przekonuj mnie, że na kare bez szans 😁
Klami, - mi po katalogowych fotach w ogóle nie podeszła, ładna, ale nie dla mnie, po realnych mi się podoba bardzo. Na żywo się aż boje 😉 A już classic jest piękny i chcę z niego więcej  😵
Nirv, - ja sobie jeszcze próbuje tłumaczyć, że mi się z koniem zleje, ale... jest ogolony i chyba nawet będzie tą lamówkę widać...

Przy okazji - lavenderek z owijkami plum w jesiennym świetle:


Kocham ten zestaw miłością wielką, ostrzę zęby na derkę do niego i jeszcze jeden pad z kolekcji... no i po co to heritage takie ładne, no?  😁
wątek zamknięty
keirashara, katalogowe są brzydkie i bez koloru w ogóle. Ja zginęłam dopiero po zobaczeniu kolekcji na żywo w sklepie.
wątek zamknięty
budyń velvet cooper! W zasadzie to wszystkie velvet są stworzone dla karych i ciemnogniadych.
wątek zamknięty
Sivens tylko gdzie tego velveta kupić...
Poniżej moje nieśmiałe przymiarki do kolekcji - w ramach testów sprawiłam sobie na razie sam kantar, żeby zobaczyć, jak te kolory komponują się z maścią. Mój portfel jest teraz w opałach...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 listopada 2018 21:49
lillid,Nirv pięęęęęknie!
wątek zamknięty
lillid Equishop ma mieć. I chyba tylko oni więc szybko się rozejdą.
wątek zamknięty
Wyszperana na fejsbukach zajawka kolekcji ktora wchodzi zamiast nici?  🤔

wątek zamknięty
lillid, piękne kolorki! 🙂 Ślicznie się komponuje ten kantarek.
Nirv, urocze. 🙂 To nowy Eskadron?
wątek zamknięty
Cavalloshop ma velveta, ale nie Cooper niestety.

lillid, - cudny!
Nirv, - motyw gwiazdek totalnie mnie nie kupuje, uf 😉 Bez nici to też już trochę nie to.
wątek zamknięty
keirashara w Cavalloshop właśnie widzę coopera i blackblue, a najbardziej chora jestem na ashblue.
wątek zamknięty
lillid, - jestem ślepa, bo widziałam tylko blackblue 🤣
wątek zamknięty
Te velvet są boskie  💘 nie mogę się doczekać aż moje przyjdą
wątek zamknięty
Mamy to, Siwy w czapraku glossy copper i derce brand blackblue:



wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
14 listopada 2018 09:37
Siwaa Derka przepiękna, ale jaka Ty jesteś ładna  😍
wątek zamknięty
Mi tez najbardziej wpadly w oko velvety, a kolor ashblue mega zarabisty, czy ktoś już ma?
wątek zamknięty
faith nawet na pikeur.de nie ma ashblue  😕
Póki co czekam na swój blackblue, a ashblue wypatruję... może w Equishopie będzie dostępny.
wątek zamknięty
lillid W Equishopie powinny być. Ja zamówiłam u nich wszystkie trzy i dziś dostałam informację, że przyszła do nich dostawa, ale nic nie mówili, żeby któregoś brakowało.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.