Końska Rewia Mody XII (2018)

anai, kurczę! Nie mam słów 😍
Burza, u nas na topie krótka grzywa 🤣 a właściwie grzywopodobne coś, sterczące we wszystkie strony 😉
lusia722, na dzień dzisiejszy takie barwy przybrał: KLIK 😉

Mam jednego czarnego Caballa, przez was czuję, że się z nim nie będę rozstawać 🤣 Jeszcze pod siodłem nie chodzi, a ja już myślę... Ten wątek to prawdziwe zło 😉
SzalonaBibi, świetny jesienny odcień 🙂
wątek zamknięty
Cześć wszystkim!
Ja dla swojej kobyłki poszukuję idealnego koloru czapraka!
Panna jest tarantem (biała- w czarne ciapki)
Bordo? Brąz? Sliwka? Zieleń? Macie jakieś zdjęcia do porównania? 😀
wątek zamknięty
Chciałam tylko zakomunikować, że czarny Eskadron + czarne owijki na białych podkładach (wystające nieco od góry) + kaloszki czarne brokatowe... i mam taki szał, że szok. Mój ulubiony komplet od dziś. A tak się bałam, że na Duchu zginie. Ale jednak miałyście rację 😁 😁


A! Dokładnie tak.
Ja mam karą kobyłę i jest pięknie!
wątek zamknięty
klaudii744, Plum z najnowszej kolekcji Eskadrona 😅, poza tym klasycznie - czernie, granaty, butelkowa zieleń?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 września 2018 05:59
wątek zamknięty
klaudii744, Plum z najnowszej kolekcji Eskadrona 😅, poza tym klasycznie - czernie, granaty, butelkowa zieleń?
O tak! Do mnie zdecydowanie przemawia Plum Eskadrona, butelkowa zieleń ze złotą lamówką (też eskadron) 😍 No i również też brąz ze złota lamówką miesza w głowie  😍
Hehe, trudna decyzja mnie czeka 😀
wątek zamknięty
Mam pytanie, ile mogę dostać za eskadrona nici stars z 2013 roku? W bdb stanie...
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 września 2018 20:09
hajra jaki on już wielki 😜, no czerń będzie szałowa.
wątek zamknięty
Help, czy ktoś widział gdzieś glossy ornament platinum pure w wersji DL, ten ze zdjęcia? Miałam kliknąć i nigdzie go nie ma 🙁 Normalnie mnie strzela, że czekałam z nim tyle, był ciągle w kilku sklepach i nagle kicha...
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
17 września 2018 20:54
keirashara, a w Pegazie w Poznaniu?
wątek zamknięty
Racjonalna, - nie mają, już sprawdzałam. Też tylko vs 🙁
wątek zamknięty
keirashara, a próbowałaś dzwonić do Amigo? Może w Krakowie jeszcze jakiś egzemplarz się ostał? 😉
wątek zamknięty
keirashara,  sprawdzę wieczorem czy mi jakiś nie został
wątek zamknięty
Orzeszkowa, - dzięki za myśl, spróbuje 🙂
Laguna, - będę wdzięczna :kwiatek:
wątek zamknięty
Widział ktoś nowego lavendera na żywo? Na fotkach wygląda jak smoking purple, w rzeczywistości jest podobny, czy to po prostu jasny fiolet?
wątek zamknięty
budyń, niee, to jest piękny lila, bez czy jak go tam... 😉
Ja też myślałam, że wygląda jak te wszystkie poprzednie orchidmauve i że go sobie odpuszczę, ale nie ma szans, na żywo jest super 🙂 Plum zresztą też mnie zaskoczył in plus, bo na cottonie wypada jaśniejszy i wcale nie granatowy 😍
wątek zamknięty
Na gniadego niebieski Quad będzie OK?
wątek zamknięty
Orzeszkowa, kurde, kusiło mnie zamówić i w razie wu puścić w świat, ale się nie pokusiłam i teraz żaaal... Plum za to dla mnie ciemniejszy niż na fotkach, ale też super. Ech, chyba tego lavendera jednak dziabnę w takim razie  😜
wątek zamknięty
Czy ja dobrze widzę,że do lavendera w tej nowej kolekcji nie będzie owijek?
Macie już jakieś foty lavendera i plum? 😍 jeszcze swoich nie mam to chociaż oczy nacieszę  :kwiatek:
wątek zamknięty
Plum na gniadej  😍


wątek zamknięty
Nirv, przez Twoje zdjęcie będę chyba musiała sprzedać nerkę... 😜 powiedz mi jak jakość bawełny w tym czapraku? Skłaniałam się mu glossy-tym z serduszkiem,bo,ale też są jaśniejsze no i jednak z perspektywy czasu moje glossy też tracą po praniu... Tak samo jak bawełna,tyle że kolor nie blaknie..


wątek zamknięty
Mialbyc glossy z serduszkiem, ale jak dla mnie za duza roznica... 🙁

wątek zamknięty
Właśnie..  ogromna różnica w kolorze na żywo,co? A jak oceniasz jakość tego z emblematem co masz? Tylko cottony miałam okazję widzieć na żywo  🙂
wątek zamknięty
Nirv, - czad! 😍

Odwiedziłam sklep i zanabyłam lavendera... jest boski 💘 Plum na żywo jest zimniejszy niż na katalogowych fotach i jakoś nie widziałam go na swoim koniu do końca. Jak jutro będzie jakaś w miarę pogoda to może uda mi się obfocić, bo dziś było 14 stopni, chmury i deszcz 😵 Wczoraj było 30 i pełne słońce, nie ogarniam tego 🤔wirek:
Mam tylko dylemat z nogami... czy dokupić owijki plum, poszukać starych lavenderów, czy spróbować z violetem niciakowym, choć on ma inny odcień? 🤔 Szkoda, że nie puścili pasujących, a w plum zarówno owijki, ochraniacze i kaloszki. Widzą mi się kaloszki, ale myślę, że jak dołożę do tego owijki w tym samym kolorze, to pogryzie się to z czaprakiem.
Przy okazji stwierdzam, że więcej nie biorę P. na zakupy szmatek, bo chciał mi konia w kwiatki ubrać. Wyobrażacie sobie grubiutkiego ślązaka w tych kwiatkach? 😂 Już się wcześniej na piórka czaił, ja nie wiem co on ma do tych wzorków.

Przy okazji - hertridge ma wyjść w połowie października, ale sklep obstawia listopad, ponoć brąz jest super ładny, a kolekcje mają teraz być mocniej limitowane. Ja wzięłam dziś ostatniego lavendera dl i ogólnie widać, że mniej jest tych czapraków.
wątek zamknięty
No to jeszcze dorzucę coopera na ciemnym. Na jeźdźca nie patrzcie - dziewczyna od sąsiadów drugi raz kombinowała z samodzielną jazdą.
wątek zamknięty
Ten fiolet jest tak brzydki... jak każdy fiolet dla mnie 😂 fuuuj

Ja mam jakiegoś "antycznego" fioletowego cottona i mam nadzieję puścić go w świat na fali miłości do aktualnej kolekcji.

Jakieś ciemne bordo - czerwone wino- bym chciała.
Czekam na kolejną limitowaną kolekcję.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 września 2018 06:42
kotbury bordo jest w najnowszej kolekcji schockemohle  😉

[url=[[a]]https://beckersport.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&keywords=jesie%C5%84%2Fzima[[a]]+2018&x=0&y=0]klik[/url]
wątek zamknięty
wątek zamknięty


My na szybko w jakimś losowym ESie, niestety szkoda że pożałowali granatowej lamówki bo w rezultacie wygląda mocno pospolicie mimo ładnego haftu.
wątek zamknięty
Burza, według mnie kolor spoko, taki stypowy, ale jednak czegoś w tym wszystkim brakuje. Za to sam koń robi piorunujące wrażenie 😉
flygirl, o rety...  😵  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.