Końska Rewia Mody XII (2018)

Klami, - ten kolor jest po prostu absolutnie piękny 😉 Czekam na Twojego malutkiego ogra w tym! 😁
tulipan, - klasa 😀 W końcu szaro-szara lamówka?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 czerwca 2018 06:22
... kupiłam właśnie Eskadrona SR z nowej kolekcji w tym brudnofioletowym kolorze. Czy to się leczy ?

Tak, elektrowstrząsami  😜
wątek zamknięty
Jestem nienormalna..... nie lubię profilu SR, nie przepadam za Eskadronem, mam ogiera i kupiłam właśnie Eskadrona SR z nowej kolekcji w tym brudnofioletowym kolorze. Czy to się leczy ?


Klami Smokowi będzie obłędnie w tym kolorze  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: Mi się też kolor podoba, ale ten z głową konia  😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł: 😀iabeł:
wątek zamknięty
flygirl, jak dotrze itd. to wstawię. Zakochałam się widząc go w stacjonarnym sklepie, ale się powstrzymałam... żeby wieczorem zamówić przez neta. 😉

keirashara, jaskierkowa, no ja się zakochałam w tym kolorze. Zobaczymy.

zembria, to już chyba za późno. Zbyt zaawansowana choroba.
wątek zamknięty
Niciak  😍

fot. Katarzyna Oleksińska

wątek zamknięty
Hej pomózcie laikowi - dostałam na urodziny eskadrona takiego w kolorze seledynu/ jasnego groszku z szarą lamówką (cottona).
... potrzebuje do tego owijki- ale jak teraz wpisuję eskadron to wiadomo wszędzie nowa kolekcja.
To co dostałam to tez pewnie cos nie za starego - podpowiedzcie co to może być- jaka kolekcja żebym wiedziała pod jakim hasłem owijek szukać.
wątek zamknięty
kotbury coś takiego
wątek zamknięty
No... tylko ja maqm chyba lipnie monitor skalibrowany bo u mnie kolor bardizej nasycony (odrobinę)...
to chyba jednak nowa kolekcję mam... i zapragnęłam takich ochraniaczy z futrem ale nie istnieją 😂 😂
wątek zamknięty
Ja po poczytaniu zachwytów nad nowym fioletem też go zamówiłam, bo orchida sprzedałam. No i się rozczarowałam, bo w zasadzie szału nie ma tak na sucho, ot, bardziej fioletowy orchidmauve 🙁 Nawet mu metek nie zdjęłam, bo nie wiem czy zostawię. Poczekam na siodło i dopiero zobaczę i wrzucę jakieś fotki.
wątek zamknięty
Do mnie leci chodzący po mnie od pojawienia się kolekcji aquamarine bicolour :kwiatek:

Jakiś pomysł gdzie znajdę t-shirt pod kolor?
wątek zamknięty
budyń, ten nowy fiolet dużo mniej mi się osobiście podoba niż orchidmauve, bo niby ciemniejszy, ale taki totalnie nijaki 🙁

Ja wierna Ferom, po popatrzeniu na nową kolekcją Eskadrona nic mnie nie rusza 😉 ewentualnie torba ombre ładna, ale na żywo wygląda ciut gorzej niż na żywo 🙁 jedynie co to ostatnio skusiłam się na malinową Ankę.

Beza z malinami 😁 czyli Sinfonie w Anky Raspberry


Sinfonie w turkusowej Ferze


Maleństwo w bordowej Ferze:
wątek zamknięty
Nirv, - turkus wygrywa 💘

My po sezonowo, wrzucimy się w kropkowej dereczce od caballa. Jestem w niej zakochana, to najlepiej uszyta derka jaką miałam ever, każdy szew, wykończenie idealne... no klasa 😀 Zdecydowanie zamawiam drugą bliżej zimy, a teraz ostrze ząbki na jakiś czapraczek 😁
wątek zamknięty
Kurczę, dawno wypadłam ze szmatoholiczego obiegu, ale keirashara, muszę się odezwać - derka klasa!
wątek zamknięty
Ma ktoś z was zdjęcie kasztana w czapraku Rose z Heritage? Jestem absolutnie w nim zakochana  😍 i tak go pewnie kupię,  ale chciałam zobaczyć jak wygląda na kasztanku 🙂 poratuje ktoś?
wątek zamknięty
Miał ktoś do czynienia z czaprakami i padami Caball? Jakie są ich + i - ? Czy są warte zakupu?
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lipca 2018 10:15
Bardzo warte 🙂 Mam kilka i są świetne, bardzo starannie wykonane, materiały dobrej jakości, trwałe. Mają już po kilka lat niektóre a po praniu jak nowe 🙂
wątek zamknięty
Mhhh mają jeden minus.... zdąży Ci się ze 100x znudzić, a dalej będzie w idealnym stanie  😂
wątek zamknięty
Korzystając z promocji upolowany Big Square Glossy Jade 🙂 widział ktoś gdzieś jeszcze do niego nauszniki full dostępne może?

wątek zamknięty
Miał ktoś do czynienia z czaprakami i padami Caball? Jakie są ich + i - ? Czy są warte zakupu?


Mnie niemiłosiernie wkurza, że po dwóch latach nadal wyłażą mi nitki z owaty przez siateczkę od spodu... Myślałam, że to jakieś zbłąkane duszyczki, co po pierwszym praniu znikną, ale nie, nadal wyłażą. Alkantara jest nadal nietknięta, ale jednak pad stał się już szmatką. Może powinnam wziąć sztywne wypełnienie.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lipca 2018 11:55
Sivrite Możliwe, że to o wypełnienie chodzi, ja mam wszystkie ze sztywnym i nic mi nie wyłazi, ani się nie "sflaczyły" 🙂
wątek zamknięty
harja, - dzięki!

Jest nowe Platinum 😀 Widziałyście?
wątek zamknięty
Nie gdzie???? 🤔 👀
edit Jest na czym oko zawiesić chociaż biały kantar i derki to nie dla mojego brudasa 😉
wątek zamknięty
Mi się ogromnie podoba czarna siatka, turbo elegancka! Ogólnie czerń. Róż fajny, ale to czarne futro przy nim skucha 🙁 Ciekawa jestem jakie będą dokładnie modele, bo na filmie nigdy nie ma wszystkiego.
wątek zamknięty
Coś wiadomo kiedy wchodzi do sklepów?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Klami, tylko rozmiarowka kończy się na 155....
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ma ktoś z Was przecieki, kiedy i w którym sklepie u nas będzie to platinum dostępne?
wątek zamknięty
anai, o faktycznie, nie zwróciłam uwagi. No coz... moje konto pewnie odetchnęlo, ale mi jest trochę żal. Przepiękna dera.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.