Końska Rewia Mody XII (2018)

pati2012 kurczę mam nadzieję, że może nasz poznański Pegaz będzie miał jeszcze jakieś ostatnie sztuki Blackberry, ewentualnie tak jak piszesz trzeba zobaczyć jak Anka będzie pasować
anai niecałe 20€  😉
dziewczyny niestety, ale wzięłam ostatnią sztukę jaka była w sklepie  😜 jeśli chodzi o te derkę to pozostało jedynie szukać ich na ebay od prywatnych ludzi, osobiście widziałam jedna za ponad 100€, mnie udało się wyrwać w sklepie na super promocji w dodatku  😅
wątek zamknięty
dairoxroxi super derka, czekam na zdjęcia na koniu.
wątek zamknięty
Mam zdjęcia, szkoda że jest tak pochmurno i aparat kolory zniekształcił... jednak zakochana jestem na maksa w tej derce  😜





I tu foteczka zrobiona telefonem trochę lepiej widać kolorek
wątek zamknięty
Ale cudo  😍 Fajna w takich ciemnych odcieniach.
Kiedy nowy Eskadron bedzie dostepny ? W marcu? Zastanawiam sie nad Anky i co nowego w Eskadronie🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi, pokaż jeszcze od spodu 😀 boska, jakby była kolekcyjna to pewnie zrobiłabym wielkie polowanie 😁
wątek zamknięty
lusia722, - czad! Książę jest taki śliczny, że w żadnym towarzystwie nie wstyd wstawiać 💘
equi.dream, - piękny zestaw, udało mi się jeszcze zobaczyć. Śliczny odcień bordo 😀
Kastorkowa, - jak słodko, cukiereczek walentynkowy 😁
dairoxroxi, - prze-prze cudna jest ta derka 😍


Nie mogę się doczekać przecieków z eskadrona... na prawdę jeszcze nic nie wiadomo?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
15 lutego 2018 16:47
ReyMilton dzięki 😀 nie widziałam wcześniej, że w koniku coś zostało
Kolekcja nie najnowsza, ale u nas od niedawna 😉 cukierkowo-kucykowo troszkę  🤣 ale mi się podoba 😉
wątek zamknięty
Opchnęłam dwie łezki eskadona w kilka godzin, w cenie wyzszej niz zakupilam 🙂 za to lubie Eskadrona.
Zamówiłam z jarpolu czaprak z jednorozcem. Bardzo mi sie sie podoba ta tkanina. Mieliście z nią do czynienia?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 lutego 2018 06:37
Pati2012 fajna derka, taka inna. Co to?  🙂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
16 lutego 2018 07:12
Nasturcja-Renata  Eskadron Nici 😉 chyba 2015
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 lutego 2018 08:36
ooooo, zapomniałam, że NICI było takie kropkowane  🙂 Fajnie to wygląda
wątek zamknięty
Kolejna Fera zastąpiła miejsce po Eskadronie  😁 uwielbiam ich czapraki/uszy/derki, mega jakość 😍

Póki co takie telefonowe, turkusowy komplet Fery + dralon mint  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, strasznie fioletowa, na zdjęciu wyglądała jak bordo 🙁
wątek zamknięty
burza wiem właśnie, na żywo jest bordo  🙄 zdjęcie zrobione telefonem dość dobrze oddaje kolor, chociaż wiadomo co matryca to trochę inne te barwy
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 lutego 2018 11:16
dairoxroxi, przeobłęd! 😍 Pięknie to bordo gra z maścią Twojego zwierza!
A ja w kąciku płaczę, że Kulowy odcień gniadego skreśla wszelkie borda  😁

Nirv, mówisz, że spoko? Widziałam live jedną Ferę (nie z tej najnowszej kolekcji, tylko z tej co właśnie czaprak wstawiłaś) i generalnie to moje cottony ciurane na codzień lepiej wyglądają - lamówki pomarszczone, kolor sprany i... pomechacony materiał O.o
U mnie z kolei polarowo, Eskadrona zastąpiły polary... z Decathlona :P No uwielbiam te grubsze kołnieże, grubość samego materiału i to że naprawdę dobrze wyciągają pot na zewnątrz.
wątek zamknięty
Moon, mogę zrobić foto wieczorem Laminy granatowej, która jest ze mną rok. Miała być tylko na zawody, ale bardzo ją lubię i w pewnym momencie ciurałam często 😁 wprawdzie z przyzwyczajenia po brillantach i czaprakach ES wszystkie czapraki po praniu rozciągam (zwłaszcza te z ozdobnymi sznurkami) i wrzucam na delikatne pranie (ale stosunkowo często piorę, a nie jak już czaprak jest sztywny z brudu. A ten powyższy turkus też kupiłam używany, ale jest w ideolo stanie. Wygląda jakby był ze dwa razy użyty. Derka granatowa Fery jest świetna, gruby porządny polar.

Co do Der z Deca - są świetne, właściwie wszystkie udane - stajenne 400, padokowe 300 i 200 to moje podstawowe derki i największy problem mam z czymś cienkim. Na całej trójce te derki leżą idealnie. Polar mam do użytku ten dwukolorowy i jest świetny 😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 lutego 2018 11:26
Nirv, może tamten jeden egzemplarz był jakoś wybitnie nie miło traktowany, nie wiem :P W każdym razie mocno się zdziwiłam jak to zobaczyłam. 😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
16 lutego 2018 11:52
dairoxroxi Troszkę się pobawiłam PS:

wątek zamknięty
vissenna idealnie  😍
wątek zamknięty
Jesteście w stanie mi powiedzieć, z której kolekcji Eskadrona jest ta derka?
[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/27993851_1831282906884760_2022186821_n.jpg?oh=8bd85adfdb64a6fff970b18c034da1db&oe=5A88C93D[/img]
Nie mam lepszego zdjęcia, jest ciemnobrązowo-niebieska. 👀
wątek zamknięty
flygirl, aqua/brown jesli niebiski/braz

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/16/2131#i
wątek zamknięty
A nie czasem aqua teak mint 2012?
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 lutego 2018 13:58
flygirl, Aqua / brown / white? Było coś podobnego potem powtórzone, ale ni diabła nie mogę zlokalizować czasowo.
wątek zamknięty
Tak, to ta aqua/brown/white z 2008.
Przypadkiem znalazłam derkę z tej samej kolekcji, co mój piękny upolowany na rv czaprak. 😜
Widokowa fakt, tu była podobna
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/139/3775#i
ale moja ma właśnie też takie białe romby, a nie pociągnięte na całej długości białe linie.

Dziękuję wam bardzo. :kwiatek:

edit. swoją drogą brakuje mi bardzo odświeżenia galerii szmatoholicznej, nie ma jakichś planów na odnowienie tego? 👀

edit2. a nie, one są z różnych kolekcji, czaprak mam z iceblue/mocca przeca  🤣
wątek zamknięty
Plany były, ale wyszło jak zwykle 😀 Była też "nowa" odsłona tego, czyli Końskie Trendy, ale nam się rozeszło towarzystwo. Trochę za dużo czasu to zajmuje po prostu.
Na szczęście jest pferdetrends :P
wątek zamknięty
Ja bym mogła foty tam wrzucać. 😀 To była fajna inicjatywa, wszystko w jednym miejscu i łatwo coś znaleźć, a teraz przekopuję się przez milion stron, żeby znaleźć coś, co tylko gdzieś tam w tyle głowy mi majaczy, że ktoś wrzucał. 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
16 lutego 2018 15:18
flygirl, zawsze możesz do Quanty z inicjatywą napisać, jeśli zgodzi się dać Ci dostęp i instrukcję wrzucania fotek i kolekcji 😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
16 lutego 2018 15:33
Ja myślę, że fajnie by to było reaktywować ale jako Szmoatoholików i Końską galerię razem. Wtedy to ma sens, bo nie raz nie szuka się szmaty "high end" tylko czegoś w danym kolorze.
wątek zamknięty
Ja bardzo chętnie się tym zajmę, jeśli wysyłałybyście zdjęcia. 😀
Napiszę do Quanty.
wątek zamknięty
Moon, patrz, a mi do takich zwykłych gniadych pasują wizualnie bordo właśnie, plus granat i czerń.
dairoxroxi, cudna derka. Naprawdę.
Nirv, fajnie, ale nie umiem przekonać się do długich nausznikow 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.