Końska Rewia Mody XII (2018)

budyń, w sumie jest to jakiś pomysł. Jeśli nic nie znajdę to może uderzę do Caballa 😀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 grudnia 2018 13:57
fin to active z ubiegłych lat zapytaj u producenta lub [url=https://shop.shiningriding.com/czapraki/56-czaprak-active-4-kolory.html#/rozmiar-full/kolor-granat/rodzaj-skokowy]tutaj[/url]
wątek zamknięty
Collario w derce eskadrona, jest super pluszowa, jestem nią zachwycona. Rozmiar ofc XXL, w końcu zad zakryty 😉

wątek zamknięty
Miłe Panie, nie znam się kompletnie na modzie, ale dostałam za zadanie kupić czaprak i derkę polarową (najlepiej Eskadrona) jako komplet kolorystyczny. Raz na ruski rok, mogę wyskoczyć z kasy biorąc pod uwagę, że to prezent urodzinowy.

Prezent jest dla 16 latki, więc teges - coś żeby wstydu nie było czyli nie różowe na pewno bo ona różowego nienawidzi. Zresztą do brudnego kasztana różowy też nie bardzo pasuje.

Ktoś może mi pomóc?

I najlepiej z obecnych kolekcji, źebym miała szansę dostać ten komplet w komplecie.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dance Girl, Eskadron Heritage Jersey blackblue jesień/zima 18/2019 ->https://konik.com.pl/derka-jersey-heritage-2018-blackblue-eskadron
i czaprak do kompletu. Ja bym szła w to. Klasycznie, ładnie, do kasztana pasuje....
I szał w stajni powinien być....  👀
wątek zamknięty
Sankatarina, patrzyłam na to, tylko derki 155 nie ma. Spojrzę w innych sklepach aczkolwiek rzeczywiście preferuję konik.com.pl

Edit: to na zawody będzie używane, u nas w stajni raczej nie ma przed kim poszpanować  🤣
wątek zamknięty
Dance Girl, Ewentualnie w ogóle coś z tej ostatniej kolekcji. Chyba jest dość uniwersalna pod kątem kolorów.
PS: może być i szpan na zawodach.... 😁 (tam to chyba główne miejsce szpanu tak "ogólnie".... 😁 😉 )
wątek zamknięty
Dance Girl, - a coś z letniego Platinum, jak gdzieś został? Albo w fioletach - plum lub lavender; ewentualnie Silver Pearl? W tym roku są piękne kolekcje eskadronowe. Ja bym szła w modele glossy, są szalenie eleganckie 🙂
anai, - czad! 💘 Jaki to model?
wątek zamknięty
keirashara, z zimowego eskadrona http://cavalloshop.shopgate.com/item/3235383231
wątek zamknięty
keirashara, bardzo dziękuję za podrzucenie pomysłu - silver pearl zamówione, jeden glossy, jeden cotton big square i derka. Jeszcze takiej elegancji francji moje chabety na sobie nie miały bo za wyjątkiem back-on-track biegają w czaprakach z przeceny po 25 euro i derkach po 19,90 EUR.

Mam nadzieję, że na tych zawodach będzie dziad skakał, tak jak będzie w tym wyglądał, czyli bosko  🤣
wątek zamknięty
Hejka Wszystkim, mam takie pytanko - ma ktoś cottony - Violet /Wiosna/lato 2011 Aubergine/violet/sand  i Lightviola Jesień/zima 2013 Next Generation lightviola/lilac
I może wstawić zdjęcia porównawcze jak dużo różni się odcień ?  🙇 🙇 🙇
Obie kolekcje są w galerii Szmatoholików, ale przyznaję bez bicia ciężko mi wyłapać jak duża jest różnica w odcieniu.
wątek zamknięty
Ja mam ten pierwszy, najstarszy... ale muszę zdjęcia skombnować.  On jest taki mega fioletowy.
wątek zamknięty
Dance Girl, - żeby się dobrze nosił i szczęście przyniósł :kwiatek:
Ja na co dzień śmigam głównie w cottonach, bo lubię to, że nie tracą kształtu i sporo wytrzymują - kupowałam nowe, głównie w promocjach w cenach 50-100zł. Tak samo super budżetową opcja są czapraki z mustanga, mam swój już dwa lata, kupiony za śmieszne pieniądze, dużo to używam, robi furorę - jest w kropeczki, jedynie trochę zblakł przy popręgu.

Laski - kantar dla karego konia z dużą łysiną, niby na co dzień, ale chce coś ładnego 😉 Chwilowo mam jednego już nieco wytyranego eskadrona, którego muszę kiedyś prać. Kantar typowo do czyszczenia i prowadzenia w ręku. Myślałam nad plum, ale na żywo mnie trochę rozczarował i nie mam pomysłu 🙁 
wątek zamknięty
keirashara, ja mam 3 cottony kupione w jakiejś mega promocji w kolorach, których już nikt nie chciał  🤣 rzeczywiście trzymają fason, ale trochę po 3 latach się spierają. Ja całą zimę sporo jeżdżę w back-on-track a w cottonach bardziej w lecie. Będę niestety musiała dokupić kilka czapraków bo od jakiegoś czasu córka jak nie ma treningu skokowego to mi się wpina w zapasową ujeżdżeniówkę i „ujeżdża” swoje chabety, więc czyste czapraki schodzą jak woda .... mam nadzieję na jakąś promocję jak już wszyscy się obkupią. I to też raczej na Kramerze bo ceny w PL mnie dobijają. Przy jednym koniu jeszcze ok, ale przy 3 sztukach hmmmm  😤

Te silver pearl jej kupiłam skokowe bo to na zawody, a jakby chciała pojechać ujeżdżenie to i tak muszę jej jakiś biały odpalić.
wątek zamknięty
Dance Girl, - to polecam mustangi, świetne cienkie czapraki w dobrej cenie - ja za trzy dałam 150zl 😉 Idealna alternatywa dla cottonów, a cena taka, że jak po 3 latach się zeszmaci, to bez żalu idzie wymienić na nowe 🙂
wątek zamknięty
Dance Girl, - to polecam mustangi, świetne cienkie czapraki w dobrej cenie - ja za trzy dałam 150zl 😉 Idealna alternatywa dla cottonów, a cena taka, że jak po 3 latach się zeszmaci, to bez żalu idzie wymienić na nowe 🙂


a czy masz DL? i mogłabyś zmierzyć jego długość po grzbiecie i wysokość?
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 grudnia 2018 01:00
Oj tak, ja też polecam mustangi. Śmieszne pieniądze a wytrzymałe. Nasz błękitny łatwego życia nie ma a wciąż po wypraniu jak nowy.
Wszechstronny idealnie sprawdza się pod ujeżdżeniówkę na mniejszego konia, bo nie wygląda jak derka.

wątek zamknięty
Mam pytanie odnośnie koloru ochraniaczy z nowej kolekcji Eskadrona . Czy black blue na żywo są bardzo niebieskie ?
wątek zamknięty
keirashara, waldhausen hearts 😁
wątek zamknięty
Epikea, - tak, mam DL 🙂 Akurat wisi w domu wyprany, długość po grzbiecie 57cm, wysokość przy kłebie 60, mierząc po tyle 56cm. Wypada jak mniej więcej jak nowe cottony. Już kiedyś wrzuciłam:


Jedyne co mogę po 2 latach całkiem mocnego używania i wielu praniach zarzucić to delikatnie, ale to na prawdę delikatnie zmierzwiony materiał pod łydką i przez to jakby lekko jaśniejszy, ale nawet moje pedantyczne oko nie cierpi 😉 Coś czuje, że znowu będę polować 3 pak, tym razem cały dla siebie 🙂 50 zlociszy za fajną szmatkę to żadne pieniądze.
budyń, - ładny, ale sezon na choinki się już kończy 😂 Zdecydowanie szukam czegoś bardziej stosowanego i z nie taśmowym uwiazem, żeby szło wiązać do krat boksu.
wątek zamknięty
anil22 nie, są bardziej czarne. Niebieskiego w nich w ogóle nie widać.
wątek zamknięty
flygirl dziękuję  :kwiatek: właśnie  to chciałam usłyszeć
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.