Kącik Rekreanta (część XI) 2018

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2018 09:51
flygirl o jaa... jeździsz z panią Gosią? Bardzo ją lubię.
Najważniejsze to się przełamać i mieć pewnego konia.
wątek zamknięty
Jeżdżę, jeżdżę. 😀 Czasami mi się uda dobrze zakręcić. 😁
wątek zamknięty
Moon, przyznam Ci szczerze - jestem chyba Twoją największą fanką 😜 Uwielbiam to jak piszesz, Twoją pracę z Kulistym i Twojego instagrama, którego stalkuję od jakiegoś czasu 🤣



A my od tego tygodnia jeździmy, a raczej kłusujemy i próbujemy powrócić do normalnej formy. Kobyła jest naprawdę przyjemna do jazdy, mam wrażenie, że poprawił jej się zakres ruchu łopatek i że ruszyła dupsko 👀 Pod koniec tygodnia zaczniemy powoli galopy, no i zobaczymy jak to będzie. Fajnie by było choć raz we wrześniu pojechać chociaż te LL dla przypomnienia 🤣

EDIT - wiem, pochylam się bardzo + te ostrogi, które mi się zadarły. Nie jeżdżę w takich na co dzień, nawet nie wiem, co się zadziało że tak wyglądają.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 sierpnia 2018 11:20
My też się przypominamy wakacyjnie. Niestety innych zdjęć poza lonżowymi albo terenowymi brak.

Pan Senior, który przypomina sobie, że posiada coś takiego jak zad co przy jego byciu jamnikiem jest dość ważne.



I Prosiek lonżowo- ścierniskowy

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 sierpnia 2018 17:45
Windziakowa, damn you  😡 :kwiatek:
Insta jak insta, same piesełowe i kuliste foty, nuuuudaaaa  🤣  😉
Dziękujemy z Kulistym, staramy się dobrze rzeźbić ;-)

Ciśnijta tam! We wrześniu w Barłominie ZR chyba są z tego co pamiętam, więc do boju! 8-)

Kastorkowa, pan senior to piękny kształcik kuli przybrał 😁 i na fotach w ogóle nie wygląda na jamnika, ani tym bardziej na seniora  😜

Wpadnę tu z dwoma fotkami z ostatniego P w Barłominie i zmykam na urlop <3  😉





wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
18 sierpnia 2018 15:29
Moon wbrew pozorom to Prosiakowi aktualnie bliżej do bycia kulą  🤣 Guteczek to przy nim fit jest.


innego nie mam, ale świetnie obrazuje o co chodzi, ale kula to ponoć kształt idealny  🤣 🤣



Kul tak łapie za oko, że nie mogę się na niego napatrzeć  😍
wątek zamknięty
MoonAnai obserwuję Was od długiego czasu i wasze konie i powiem tyle  👍 👍 Świetna praca wykonana w ostatnich miesiącach  😅
Ja się szykuję z młodym na P dopiero, ale nie wiem czy przy tej ilości zawodów w naszym regionie uda mi się pojechać w tym roku  😵 Szczególnie, że na widok hali dostaje palpitacji serca i zamiera. A jeśli już zdecyduje się ruszyć to skacze z czterech w górę.... Czasami  😵
wątek zamknięty
Wpadam po zawodach w Łopuchowie  🤣 Zdjęć żadnych nie mam, ale wstawię link do kawałka z galopu https://www.instagram.com/p/BmoiY0egxTS/?taken-by=agataakk

Zawody w miarę udane, bez niespodzianek od mojego konia  😁 Trochę jestem zła, bo jedna ocena odrobinę odbiegała od 2 bardzo zbliżonych, ale cóż ujeżdżenie  😜 Pączek tym razem był łaskawy i współpracował, więc jestem zadowolona  😀

Teraz czeka nas układanie kura na finały, więc szukam muzycznych inspiracji  👀



Zdjęcie z lipcowej sesji  😀
wątek zamknięty
Kastorkowa, kawał brzucha!

charlieeee, piękna fotka! ja cierpię na niedostatek zdjęć w tym roku 😉

mój minionek w tym roku wybitnie mało pracujący  🙄 upały i robale, albo leje dwa tygodnie więc prędzej kajakiem można pływać niż wsiąść i pojezdzić, a to jakaś nadgnita strzałka (pierwszy raz w życiu, a kulawy jakby mu co najmniej nogę amputowali a właściwie ciężko było się tego nadgnicia dopatrzeć 😵 ), albo ja mam zmiażdżoną stopę albo przetrącony kręgosłup - jak nie urok, to sraczka!





wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 sierpnia 2018 06:58
charlieeee, ja uwielbiam wszelkie soundtrucki z filmów 😁 mogę na PW Ci podesłać kilka ulubionych jakbyś chciała 😀
wątek zamknięty
Piorun miał wczoraj 16 urodziny!! Od początku w tym wątku.. 🙂
wątek zamknięty
Oboje nic się nie zmieniacie 😍 Wiele lat razem jeszcze :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Hermes tak, tak proszę  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Burza sto lat, sto lat  😅
wątek zamknięty
amnestria, oczka nam się zapadły tylko haha 😀
charlieeee, dzięki!
wątek zamknięty
Burza, sto lat i mnóstwa marchewek dla Pioruna!!!
wątek zamknięty
Burza, naj naj dla Pioruna!
wątek zamknięty
Burza 100 lat dla kucyka! 😅
Lubię na was patrzeć
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 sierpnia 2018 19:39
Samych wspaniałości dla Piorka! 😍 😍 😍 😅
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 sierpnia 2018 19:48
Burza, sto lat dla Piorka! :kwiatek: on ma tak miły pyszczek 😍

A my pozdrawiamy z Rudym obijakiem 😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 sierpnia 2018 20:01
Wspaniałości dla Pioreczka 😍
Pozdrawiamy wakacyjnie 😀
wątek zamknięty
anai, epk, Dziewierz, martva, Hermes, lusia722, dziękuje, wycałuję go dziś od was 😀
wątek zamknięty
Jeszcze ja, jeszcze ja! Choć na fejsbuniu skladalam Królewiczowi  💃
wątek zamknięty
Burza, on jest jak wino!  Z każdym rokiem coraz lepszy.. i piękniejszy  😍 Kolejnych wspaniałych lat wam w zdrowiu życzę!
wątek zamknięty
faith, dziękuję, tak było! 😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
24 sierpnia 2018 18:10
smerfi, dziękujemy z Kulistym :kwiatek: 😡  Masa została zbudowana jakiś czas temu  🤣 to przyszedł i czas na rzeźbę ;-)
Ciśnij, ciśnij zawody! Ale fakt, na samą myśl o hali mam głęboką depresję i stany lękowe...  😫 Ja nie chcę ziiiimyyyyy!!!  😕

charlieeee, przyjadę i ukradnę Ci fotografa! (i konia!)  😍

galopada_, duży księciunio delikatesik, awwwgrrrrr! Ale foteczki bardzo, bardzo pro!  😜

Burza, 100 lat dla Was!  :kwiatek: 💘
btw. co to za śliczny kantar? :>

Hermes, bo znowu jestem nie na czasie - wywnioskowałam że rudy gdzieś się "szlajał"? Jakieś zdrowotne problemy, dobrze kojarzę? I chuderlaczek z tego co na insta widziałam, ale teraz oby do przodu i do budowania ciałka 😉

U nas leniwie chwilowo, wracam z urlopu i dalej rzeźbimy. Niestety ominęły nas regionalki w Ciekocinku, mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja się tam poszwędać na parkurze  😁 póki co, wczoraj wykorzystałam w 100% ostatni dzień upalnego lata  😕 i wykąpałam Kulistego (był foch! :P) po czym... dziś rano lało. #panierkatakbardzo No ale był przez noc czysty? był!  😁

wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
24 sierpnia 2018 21:02
Moon, ano Rude było dwa miesiące w klinice i w końcu przyniosło to efekt. (Poprzednio był złe zdiagnozowany i stała się straszna lipa w jego stawie i okolicach..). Generalnie na razie nie wiadomo czy wróci pod siodło nawet, ale jestem dobrej myśli i wierze, ze moja cierpliwość od prawie 9 miesięcy się opłaci i w przyszłym roku będę mogła się chwalić jak zasuwa pod siodłem. Mimo jego pomysłów ten okres tez coś w sobie ma, bardzo go poznałam, znam każda jego reakcje, widzę jak ten koń mo ufa i rzeczy, do których na samym początku by nawet nie ppdszedl teraz wcina z tego cukierki czy marchewki.
Na szczęście z pozytywnych rzeczy mojego jeździectwa trochę się „tulam” tu i tam i dzięki najukochańszej Precelek wpadł mi pod tyłek super konioł ujeżdżeniowy, z którym mam nadzieje, ze współpraca się rozwinie.
Ależ się kobieto rozkrecilas! 😜 Kul wyglada zajebiscie i Ty tez mega!! 😍 btw, ostatnio mam straszna rozkmine, jak Kul ma rzeczywiście na imię? 😁

Pozdrawiam dalej pingwinowo 😎
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
24 sierpnia 2018 22:03
Hermes, czyli dobrze kojarzyłam 😉 na niektóre konie warto poczekać... Znam z autopsji <3 a taka opieka nad bezrobotnym koniem mocno zbliża, wtedy najlepiej się charakter konia poznaje. dużo, dużo zdrówka zatem!
I co to za pingwinek z foto? Ten pan ładny z insta? :> I stricte dresiarska praca bardzo ci pottem zaprocentuje, kibicuję Wam!

Dziękujemy z Kulistym, a rzeczony nazywa się naprawdę... Nobis Colorado 🙂
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 sierpnia 2018 05:25
Moon, to ten Pan ładny z insta 😎 jutro może będę miała więcej zdjęć, bo rano mam trening. To ujezdzenie mega mi podpadowalo. Ile to daje dobry trener i z zagorzałego skoczka zrobił się pingwin 😁 co do imienia... w życiu bym nie zgadła 😂
wątek zamknięty
Moon, dectahlon- moje najukochańsze kantary, nikt jeszcze takich ładnych i dobrze wykonanych nie wypuścił 😍
Hermes, jestem zdruzgotana.. przeciez dopiero co go kupiłaś i takie leczenie? 🙁 trzymam kciuki...
Moon, Colorado super imię 😍
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 sierpnia 2018 10:07
Burza, kupiłam go, pojezdzilam ze dwa miesiące i okazało się, ze wyszły grube kwiatki z jego noga 🙁 tłumacze sobie, ze cierpliwość popłaca i na razie mam ładnego..pieska na spacerki 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.