Kącik Rekreanta (część XI) 2018

Fokusowa  Ooo  ale  super  😀 Ile lat? Też ma taki spokój na świat go otaczający?  😀
CzarownicaSa idzie wiosna  🤣 najważniejsze potem było dobrze 😀
wątek zamknięty
Charlieeee w kwietniu kończy 6 😉 jak był mały (bo kupiłam odsada) to wsadzał łeb do śmietników, wchodził do przyczepy tak sobie o, a teraz zależy jaki ma humor (w nim mocno Avero czuć) to albo jest obłędny i super skupiony albo mam ochotę go ze skory obedrzeć, ale ogółem charakter ma fajny.
wątek zamknięty
Fokusowa podejście do pracy mojego konia to też zupełnie inna historia, różnie to bywa  😁 ale poza tym od zawsze był strasznie grzeczny w obejściu i pod siodłem generalnie niczego się nie boi i tak się zastanawiałam czy inne konie po Marsie też są takie  😀
wątek zamknięty
xxagaxx, nie mam o czym pisac wlasciwie. Jezdze tu z doskoku, wiecej foce anizeli w siodle siedze, niestety.

Polo to zupelnie inny swiat. Najbardziej mnie bawi ta otoczka elitarnosci, na mecze przychodzi multum ludzi tylko po to, zeby sobie pobyc i poblyszczec, z roznym skutkiem 😂 Choc i sa tez grupy wsparcia, uzbrojeni w przyspiewki, banery i flagi  😉

Co ciekawe, aktualnie w jednej z druzyn jest wiecej koni-klonow niz koni z genetycznej, tradycyjnej ruletki  🤔
wątek zamknięty
Pozdrawiamy z Reganem


Jakość tradżedia... nie mogę doczekać się aż wrócimy na dwór
wątek zamknięty
buyaka, naprawdę ? Czytałam że w polo to juz norma, ale wciąż wydawało się to dosć odległe.

A pokaż jakie zdjęcia 😀 Mecz polo to faktycznie, multum ludzi wystrojonych 😀 Tutaj normalnie przychodzą z całym zestawem leżaków, krzeseł, wino, jedzenie, lodówki.. Jak na jakimś festynie 😀
wątek zamknięty
Eluś kończy dzisiaj 20 lat  😅 :allcoholic: :emota200609316: 🏇 😍 :kwiatek:






Zdjęcia i prezent kantar: Monika Kudryk  :kwiatek:

100 lat dla dzisiejszych solenizantów: Gilsona i Łosia  😅 😅 😅
wątek zamknięty
Espana pięny wiek, piękny koń i zachwycające zdjęcia - najlepszego!  😅
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 lutego 2018 08:43
Matko espana jaki on jest piękny! TOTALNIE "mój typ" konia  😍 😍 😍 Zdrowia, zdrowia, zdrowia i wieeeeeelu kolejnych lat razem!  🏇 :kwiatek: 😅
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 lutego 2018 16:32
Espana dużo zdrowia i co najmniej drugiego tyle w takiej kondycji  :kwiatek: :kwiatek:  😍

Ktoś tu za to dziś poczuł wiosnę 😀
wątek zamknięty
Fenix od wczoraj jest pełnoletni  🙂
Z tej okazji wramach "prezentu" 😁 zamiast normalnej pracy testował bieżnie  🤣


wątek zamknięty
charlieeee jest odważny, pod siodłem w zasadzie nigdy nic nie odwalił głupiego, a ziemi bywa różnie, bo jego ulubioną zabawą jest wyrywanie się stajennemu znienacka i bieganie galopem wkoło niego  🤔wirek: 
wątek zamknięty
Fokusowa
dostarcza rozrywki chłopak 😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
21 lutego 2018 13:05
Korabek twierdzi, że wiosna - Wasze też?  😁 😁



Żeby nie było - pracować też mu się zdarzyło  😉



Jest w coraz lepszej formie, powoli gotowy do sezonu  🙂


Wytarzany i zadowolony pozdrawia  :kwiatek:

wątek zamknięty
darolga, jakie to ładne się zrobiło 🙂 super to drugie foto 🙂
wątek zamknięty
darolga alez on pieknie wygląda!!!  😍 😍 😍 Blysk i forma top!
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
21 lutego 2018 13:13
Burza, faith - dziękujemy  :kwiatek: :kwiatek: to prawda, wygląda lepiej niż kiedykolwiek, podniósł plecy, dostał przodu, a przede wszystkim całkiem inaczej się rusza - robota ujeżdżeniowa mu służy! Ba, służy nam obojgu, jestem w nim niezmiennie zakochana, wspaniale nam się pracuje i zakochałam się w jeździectwie na nowo  😍 😍 To była najlepsza decyzja w moim jeździeckim życiu  😜 😜
wątek zamknięty
darolga Twoje słowa na temat roboty ujeżdżeniowej to miód na moje uszy 😁

My też się szykujemy do sezonu. Mieliśmy trochę nieplanowanego wolnego, ale już wracamy do roboty  🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 lutego 2018 00:11
darolga Ależ on wygląda przepięknie 😍
tulipan Widzę forma się buduje  😀
A wracając do peanów nad ujeżdżeniem to powiem wam, że to nie przelewki.
My już jakiś czas trenujemy i to jest naprawdę efekt wow. Nawet jeśli nie zawsze widać gołym okiem to zdecydowanie to czuć.
Girl power, czyli co potrafi zdziałać najlepsza trenerka ujeżdżenia, fantastyczna zawodniczka skoków i luzaczka 😉 i bardzo ambitna klacz.
Było tak, a jest tak 💘

Kucyk też dzielnie pracuje, ale ja mu tej pracy nie ułatwiam 🤬. Do powrotu trenerki mamy zadania domowe i próbujemy to uskuteczniać, ale
z p.Marlenką zdecydowanie lepiej nam idzie. Nawet nie musi patrzeć, wystarczy, że jest 😁 😜





wątek zamknięty
Lusia722
Boze jaki koń fajny! Tez chce takiego!
wątek zamknięty
Lusia722
Szacun dla Twojej zawodniczki że tak fajnie sobie radzi z tam mocno idącym, ambitnym koniem.
wątek zamknięty
Eluś kończy dzisiaj 20 lat 


To jest półbrat El Campa ?
wątek zamknięty
El Camp jest półbratem Eleara  😉
wątek zamknięty
darolga Ale ciacho z tego konia  😍
Tulipan Szymek jak zawsze w top formie  😀
wątek zamknięty
darolga, ale z Korabskiego ciacho! 😍
espana - spóźnione 100 lat dla Elusia! Super wygląda 🙂
tulipan, nigdy nie mogę się napatrzeć na Twoje oficerki 🤣
lusia722, ale świetna kobyła!


A my poprosimy o kciuki, kobył kuleje już prawie 2 tygodnie, podbiła się i zbiera się ropa 🙁 Konina zaczyna się wściekać od tego stania, a ja próbuję nie zwariować 😵 Dodatkowo rozważamy co z sezonem, nie widzi mi się ani jeżdżenie na towarzyskie z ustawionymi wynikami albo regionalki, gdzie rejestracja mnie i konia, no i licencja, jest ponad możliwości finansowe 😵 Tym bardziej, że jesteśmy bez klubu...
wątek zamknięty
tulipan, nie wyglądacie jak po przerwie 🙂 jak zawsze pięknie 🙂 tylko podgardle kroi ci konia 😉
wątek zamknięty
lusia brawo  😀
Burza podgardle zawsze zapinam na tą samą dziurkę, więc na zdjęciu jakoś niefortunnie musiało się ułożyć  🙁 Ono jest rurkowe, więc dość sztywne.
wątek zamknięty
Grubek pozdrawia kącik i z utęsknieniem wypatruje wiosny.

Nasz plac zamarznięty więc narazie kisimy się tylko w hali 🙁

I Gruby w wersji jednorożec wielkouchy  🤣
wątek zamknięty
tulipan, a fakt tu sobie pięknie dynda ale widać że mocno trzyma kształt 🙂
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 lutego 2018 19:21
Wpadnę tylko tak na szybko iż pan Kul na zawodach dał z siebie 200%, skakał kozacko, jak tylko łapami nie ciągałam  😫 Licencji ofc nie zrobiłam, bom pierdoła roku, w pierwszym przejeździe zapomniałam o dziewiątej przeszkodzie  🤣 a w drugim, generalnie zrobiłam "łapami" zrzutkę.  🤔 Następna 9 marca, mam nadzieję że mózg mi nie zamarznie!  🤔wirek:

Ale jak łapskami nie ciągałam to skakał tak:  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.