Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Przeprosiny, pozegnanie i kilka slow.

poprzednia następna
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Przeprosiny, pozegnanie i kilka slow.  (Przeczytany 5603 razy)
ikarina
Global Moderator

«Start : Grudzień 26, 2017, 09:13:01 »
Odpowiedz cytując
Nie wiem, jak zaczac te wiadomosc.

Moze od tego, ze weszlam na to forum cos sprawdzic i zobaczylam, ze nadal jestem modem, co mnie troche zdziwilo, gdyz myslalam, ze zlozylam rezygnacje wieki temu. Przejrzalam swoje wiadomosci i coz, wyglada, ze mozna zwalic wine na problemy techniczne, z jakimi sie borykalam przez ponad rok i na to, ze w ogole nie wchodzilam na forum, zeby sprawdzic, czy wszystko jest zalatwione.

Poniewaz jednym z moich postanowien noworocznych jest dokonczenie wszystkich niedokonczonych spraw, to postanowilam powiedziec wam pare rzeczy. Przepraszam, ze nie pozegnalam sie z wami, kiedy postanowilam stad odejsc. Ze nie dalam wam znac jako mod, ze nie mozecie juz na mnie liczyc. Mialam nieslychanie ciezki moment w zyciu, nie mialam ochoty o tym rozmawiac i rozdmuchiwac tego. Uwazalam rowniez ze pisanie po internetach, a w szczegolnosci modowanie byloby nagorszym pomyslem ever. Robilam wiele chaotycznych rzeczy i tez rzucilo to swiatlo na to, jak z dnia na dzien przestalam tu przychodzic. Jednoczesnie chcialabym ekhm ekhm "pogratulowac" tym wszystkim, ktorzy pisali fajne komentarze na moj temat, jaka to Ikarina jest niedobra, ze tak bardzo kocha wladze i trzyma guziki, na pewno ma jakis podstepny i chytry plan. Sluchajcie bylo mi wtedy tak za*ebiscie "milo" to czytac, jeszcze biorac pod uwage, rzeczy, z ktorymi musialam sie wowczas borykac i biorac uwage, ze te same osoby pisaly sobie i zartowaly ze mna na pw dzien wczesniej i nawet raz, RAZ JEDYNY nie zapytaly, "ej Ikarina, czemu nie przychodzisz na forum, ogarnij sie dziewczyno". Wspolczuje wam nieslychanie, jezeli w waszych glowach ludzie tacy sa, jak mnie opisaliscie, to musi byc wam nieslychanie smutno. Zycze wam, zeby dobre rzeczy wam sie dzialy w zyciu, moze wam sie odmieni  kwiatek Jeszcze kilka innych fajnych rzeczy przeczytalam, ale coz, jak kogos nie ma, to najlatwiej o nim mowic. Dzieki za szczerosc.

Tymczasem chcialabym podziekowac wszystkim tym osobom na forum, ktore przez te lata mi pomogly, czy to rada, czy to slowem. Nie jestem w stanie wszystkich wymienic po nickach, zbyt wiele osob bylo. Dziekuje za caly czas, ktory razem spedzilismy, za zdjecia, informacje, relacje, a nawet rekaw, kiedy przychodzilam sie tutaj wyzalic. Jestescie wspaniali, ciesze sie, ze mialam zaszczyt was poznac i ze wasze slowa tak wspaniale i pozytywnie wplynely na moje zycie

kwiatek kwiatek kwiatek

Jednoczesnie chce tez podziekowac CzarownicaSa, ze mnie przyjelas w swe progi, dalas mnostwo poklepek, podbudowalas psychicznie. Jestes wspaniala osoba, i nieslychanie ci dziekuje za to, ze podalas mi reke, kiedy mialam klopoty.

kwiatek kwiatek kwiatek

Dziekuje tez Katiji ktora jako jedyna, JEDYNA z tego forum goszczacego wiele tysiecy osob, zorientowala sie, ze cos jest ze mna nie tak i dala pare slow wsparcia. Masz ogromna intuicje i dziekuje ci bardzo  kwiatek

Dla osob, ktore pytaja sie, co sie dzieje z Millie - kobyla jest cala i zdrowa, otaczaja ja kochajacy, doswiadczeni ludzie, nadal jest moim koniem. Niestety, ze wzgledow bezpieczenstwa zostalam zmuszona wyslac ja na urlop, co jej wcale, a wcale nie przeszkadza.  lol

Jeszcze raz dziekuje i przepraszam, ze tak glupio, w sumie gowniarsko wyszlo, nie zaslugujecie na moda, ktorego nie ma. Za chwile wysle wiadomosc do admina z moja rezygnacja. Rowniez poprosze o usuniecie mojego konta, gdyz raz, ze nie mam zamiaru tu przychodzic, dwa, Ikariny juz nie ma. Ona juz nie istnieje, a ja nie podpisalabym sie teraz pod wieloma rzeczami, ktore kiedys, kiedys napisalam.

Jak ktos zateskni,  wink lol to zapraszam na fejsa, ja zawsze chetnie rozmawiam z ludzmi.

Do widzenia wszystkim, wszystkiego dobrego
 konik
#link
Mad kobieta z pistoletu .... Nie jest dobrym pomysłem
Ikarina, Ty bobrze!  wysmiewa
anai

« #1 : Grudzień 26, 2017, 17:55:08 »
Odpowiedz cytując
ikarina, nie wiem, co u Ciebie zaszło, ale z tego co piszesz nie wygląda to za ciekawie. życzę powodzenia  kwiatek
#link

ikarina
Global Moderator

« #2 : Grudzień 26, 2017, 19:53:51 »
Odpowiedz cytując
anai, bardzo dziękuję
#link
desire

Moje ogłoszenia
« #3 : Grudzień 27, 2017, 10:51:41 »
Odpowiedz cytując
ikarina, ludzie z forum to ostatni, którymi bym sie przejmowała.. Po deszczu zawsze wychodzi słońce i tego słońca Ci życze. kwiatek
#link
"Są rzeczy w życiu, które warto i są rzeczy, które się opłaca. Nie zawsze to, co warto się opłaca. Nie zawsze to, co się opłaca warto. (...) bo spełnione marzenia nie mają ceny."
ikarina
Global Moderator

« #4 : Grudzień 27, 2017, 12:01:08 »
Odpowiedz cytując
desire, nie, absolutnie sie nie przejmuje, tak jak napisalam - ciesze sie, ze spotkalam wiele osob, jestem im ogromnie wdzieczna. A ze sie zdarzylo cos takiego... toksycznego - coz, po prostu szczeka mi opadla i bylo mi po prostu strasznie szkoda, ze jest wiele osob, ktore od razu zakladaja zle intencje osob, kiedy tak naprawde nic zlego przeciwko nim sie nie dzieje duży uśmiech

Obecnie jestem w bardzo dobrym humorze i wybrnelam z tego, co najgorsze. uśmiech Troche szkoda, ze nie mam ostatnio wiele do czynienia z konmi, ale skupiona jestem na innej pasji, ktora zabiera mi duzo czasu i energii. To nie jest tak, ze odchodze, bo strzelam focha. Po prostu tak wyszlo, ze to forum nie daje mi juz tego, po co tutaj przychodzilam, moj czas zajmuje zupelnie co innego. uśmiech

Trzymaj sie i dziekuje uśmiech
#link
Becia23

Permanent verbal diarrhoea

« #5 : Grudzień 27, 2017, 18:31:50 »
Odpowiedz cytując
ikarina, wiesz ze kilka tygodni temu sie zastanawialam co u Ciebie, czy dalej jestes w Anglii, jak Ci sie powodzi, dlaczego tak zniknelas z forum? Mialam szczera nadzieje, ze nie stalo Ci sie nic zlego.
Dopiero tych kilka tygodni temu trafilam na tamta moderatorska afere i ze tez kilku osob nie wstyd za to, jak sie o Tobie wypowiedzialy.

Ciesze sie, ze jestes cala i zdrowa, mam nadzieje, ze cokolwiek Ci sie w zyciu posypalo, jakos sie juz uklada, dobrze wiedziec, ze wyszlas z dola.
Szkoda, ze zdedycowalas sie na kompletne odejscie z forum, zycze powodzenia w zyciu, jakie sobie teraz ulozylas  kwiatek kwiatek kwiatek Zawsze zalowalam, ze sie nigdy na zywo nie poznalysmy.
#link
"Wszystkich zadowolić nie sposób, ale wszystkich wk*ć to już łatwo" lol
Cricetidae

« #6 : Grudzień 27, 2017, 21:32:12 »
Odpowiedz cytując
ikarina, bo twory internetowe to dziwne twory uśmiech Ja np się zastanawiałam co się z Tobą stało, tak samo jak się zastanawiałam co się stało z Ascaią, z tym, że ja siebie uważam za kogoś zupełnie niezauważalnego na tym forum, często zresztą czuje się tu trochę jak powietrze wink i jako zupełnie obcy człowiek ciężko tak napisać do kogoś - hej, nie ma Cię na forum, co się dzieje?
Do Ascai akurat napisałam na fb i bardzo się z tego powodu cieszę wink Jest sporo nicków, które kiedyś się dużo udzielały i nagle zniknęły i zawsze się zastanawiam co się zadziało, że tak nagle. Chociaż ja pewnie też sobie kiedyś zniknę, jak już forum przestanie być moim zabijaczem czasu - dlatego doskonale Cie rozumiem.
Dowalaniem komuś w takiej sytuacji i oskarżanie Ciebie o jakieś złe zamiary... hmm ciężko to skomentować, ale niestety mnie to nie dziwi tutaj. Ogólnie w internecie mnie nic nie zdziwi wink

Jak będziesz potrzebowała czegoś to daj znać, może będę pomocna? uśmiech Nie znam Cie niestety na fb. Nie wiem co się u Ciebie w życiu stało, ale mam nadzieję, że stałaś się przez to silniejsza i najgorsze już za Tobą uśmiech Życzę powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2017, 21:33:58 wysłane przez Cricetidae » #link
ikarina
Global Moderator

« #7 : Grudzień 28, 2017, 06:07:48 »
Odpowiedz cytując
Becia23, dziekuje,  kwiatek

Cricetidae jak to nie jestes zauwazalna, pamietam ciebie doskonale, szczegolnie, ze zawsze sie zastanawialam, jak sie czyta twojego nicka  hihi

Bardzo milo slyszec wszystkie cieple slowa, czy to tu, czy na pw, bo ich tez dostalam kilka. Jeszcze raz dziekuje wam za nie przeogromnie. Zle sie u dzialo, ale podjelam pewne kroki dlatego, zeby bylo lepiej. Musialam przebrnac przez wiele nieprzyjemnych rzeczy przez dlugi czas, ale w glowie mialam to, ze po prostu musze taka cene zaplacic za bycie szczesliwym w przyslosci.

Ja na fejsie jestem caly czas, jeszcze jestem jednym z adminow na fejsowej stronie revolty, wiec mozna mnie tam latwo znalezc. Mam wielu znajomych z forum i zawsze ich do siebie przyjmuje, wystarczy mi sie przedstawic. Uprzedzam tylko, ze wklejam duzo filmikow kotami, psami i innymi zwierzatkami wink Czasami rzuce jakas historyjka z zycia, ale generalnie unikam bawienia sie w rozliczanie wielkich zali na fb.

Mam wielka, wielka nadzieje, ze o mnie jeszcze uslyszycie wink Ale nie na forum, biore obecnie udzial w pewnym projekcie, mysle, ze ma wielki potencjal, wiec moooze za rok moze dwa wink

Jeszcze tutaj troche posiedze, poki nie zauwaze, ze faktycznie "guziki" zostaly mi odebrane. Nie chce jeszcze raz popelnic tego samego bledu.  wink
#link
jagoda1966

« #8 : Grudzień 28, 2017, 07:40:59 »
Odpowiedz cytując
Hejjj uśmiech Ja też o Tobie pamiętałam, kilka razy sprawdzałam czy coś nowego od Ciebie jest uśmiech Wspominam Cię bardzo, bardzo miło i się cieszę, że jesteś  przytul
Tak czy inaczej, trzymaj się, życzę Ci wszystkiego dobrego. A trole olewaj wysokim strumieniem, one poza swoimi kompleksami nie mają nic do zaoferowania.
#link
(...) Nigdy nie odpuszczamy - mówił Nocny Wędrowiec. Do końca. Dopóki żyjesz, walczysz. Dopóki możesz myśleć, walczysz. To umysł jest bronią. Reszta to narzędzia. Nie mają znaczenia. Można je zrobić, zdobyć, albo zastąpić" ( "Pan Lodowego Ogrodu" J.Grzędowicz)
Cricetidae

« #9 : Grudzień 28, 2017, 10:19:37 »
Odpowiedz cytując
ikarina, spoko, ja też nie mam pojęcia jak czyta się mój nick duży uśmiech
#link
ikarina
Global Moderator

« #10 : Grudzień 30, 2017, 08:54:16 »
Odpowiedz cytując
jagoda1966, dziekuje!!!

Cricetidae, nie obraz sie, ja zawsze ciebie czytalam jako "crite dite" hihi

No dobra, dzien czwarty, a ja nadal jestem modem. Ciekawe, ile sie czeka.
#link
Julie

« #11 : Styczeń 04, 2018, 21:33:55 »
Odpowiedz cytując
Mam nadzieję, że rezygnacja nie została przyjętą i że musisz zostać. wink
#link
Istniejąc tyle robisz dla mnie.

Cień na śniegu

« #12 : Styczeń 07, 2018, 19:23:50 »
Odpowiedz cytując
ikarina, spoko, ja też nie mam pojęcia jak czyta się mój nick duży uśmiech

Czyta się: kriczetide.
#link
" Koń jest niebezpieczny z dwóch końców i niewygodny pośrodku"
desire

Moje ogłoszenia
« #13 : Styczeń 07, 2018, 23:34:38 »
Odpowiedz cytując
Ja zawsze czytam "kriketidi"  wysmiewa
#link
"Są rzeczy w życiu, które warto i są rzeczy, które się opłaca. Nie zawsze to, co warto się opłaca. Nie zawsze to, co się opłaca warto. (...) bo spełnione marzenia nie mają ceny."
Strony: [1] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: Przeprosiny, pozegnanie i kilka slow.

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.