Administrator portalu proszę o pilny kontakt!

Witam proszę o pilny kontakt z administratorem portalu dotyczy oszustwa. Potrzebuję adres mailowy do administratora albo adres siedziby ponieważ policja potrzebuje wysłać pismo odnośnie oszustwa. Dziękuję
wątek zamknięty
Pisz do użytkownika root.
wątek zamknięty
A ja nie mogę wysyłać żadnych wiadomości prywatnych - gdy próbuję, wszystko znika, i w folderze Wysłane nic nie ma  🙁 Prosiłabym więc o wyjaśnienie, o co chodzi. I od razu o wyjaśnienie, dlaczego pierwszy wątek, jaki założyłam, został zamknięty. Podobno zdublowałam jakiś inny - to bardzo proszę o link do tego innego, bo nie znalazłam.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
18 grudnia 2020 11:01
Czy czytanie ze zrozumieniem, oraz używanie wyszukiwarki lub przejrzenie forum jest już za trudne?
Skoro oczekujesz pomocy, to może najpierw z szacunku warto spróbować pewne rzeczy samemu poszukać?
Dosłownie kilka wątków wyżej jest ten wątek: 
[color=red]Ogłoszenia re-volta - informacje dla oszukanych i oszukujących.

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,98699.0.html

W ciągu godziny wysłałaś mi 3! takie same wiadomości na PW!
Twoje PW się wysyłają, żeby je zachować w folderze wysłane należy ZAZNACZYĆ kwadracik opisany "zachował wiadomość" zanim się ją wyśle!

To, że nie znalazłaś wątku o takim samym tytule, nie znaczy, że nie nie ma podobnego. To, że szukałaś i nie znalazłaś, nie znaczy, że on nie istnieje. Zawsze można poprosić kogoś o pokierowanie do danego wątku tutaj:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,85100.1050.html

Według regulaminu modzi i admini mają 7 dni na odpisanie, więc nie ma sensu zalewać ich wiadomościami. To forum, a nie firma z ludźmi na etatach!

Naprawdę, szanujmy się. Jeśli chcemy, by ktoś z forum nam pomógł, to szanujmy to forum! Przede wszystkim czytając REGULAMIN i używając wyszukiwarki a nie wymaganiem aby inni wyręczali nas w prostych sprawach.
Viss
[/color]
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.