Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

Przeprowadzka z wątku serialowego.


Reguły:


[list]
[li] Oznaczamy spoilery w widoczny sposób, np. spoiler tekst tekst tekst /spoiler[/li]

[li] Fabuła nowego odcinka traci miano spojlera po wyemitowaniu odcinka w polskim HBO, tj. około 21😲0 w poniedziałki.[/li]

[/list]



Załączam kilka ostatnich postów z dyskusji 😉

Facella, tak tak, Daneczka jeszcze młoda. Jak oni wszyscy w sumie. Arya młodsza o rok a jednak bardziej rozgarnięta ;D
a tak serio to wiem, czepiam się trochę. Ale tylko trochę, rzadko w GoT są jakieś rażące mnie nieścisłości i nielogiczności


Chociaż Arya też za mądrze nie postępuje, też jest impulsywna i często działa zanim pomyśli- no ale ona ma te 13? 14 lat?
Z kolei jak dla Sansy przez chwilę zdobyłam sympatię tak znów mnie irytuje i mam jej dosyć 😵 Chyba najbardziej przeze mnie nielubiana postać, zaraz po Joffreyu. Nie ogarniam, po prostu nie dociera do mnie jak po tych wszystkich wydarzeniach może dalej pozwalać Little Fingerowi być tak blisko siebie i mieć na siebie taki wpływ- ba, jak dla mnie to ona mu ufa! 🤔wirek: No nie ogarnę tego nigdy.


To ja się nie dziwię, że głupio robi. Ona a Arya to dwa różne światy, co innego je kształtowało i w innych warunkach musiały sobie radzić. Danka leci na tytułach, Arya bije po mordach 😁


CzarownicaSa, hmmm, może inaczej. Myślę, że gdyby Arya była w wieku Danny, to lepiej by sobie radziła z takimi logistycznymi zagadnieniami.
A Sansa też mnie niezmiernie irytuje. Nastawieniem do Aryi, brakiem własnego zdania, byciem ciągle chorągiewką na wietrze, robiącą wszystko, żeby... nic nie zrobić? No nie wiem, obawiam się, że Jon popełnił błąd przekazując jej Winterfell.


Facella podoba mi sie to porownanie 😁

Smartini o, dokładnie, mnie tym samym wkurza. No nie lubie tej postaci :/


Jak już mowa o Sansie...
Kit (od 31 sekundy) wygrał 😁


[quote author=smartini link=topic=205.msg2707584#msg2707584 date=1503672843]
CzarownicaSa, hmmm, może inaczej. Myślę, że gdyby Arya była w wieku Danny, to lepiej by sobie radziła z takimi logistycznymi zagadnieniami.
A Sansa też mnie niezmiernie irytuje. Nastawieniem do Aryi, brakiem własnego zdania, byciem ciągle chorągiewką na wietrze, robiącą wszystko, żeby... nic nie zrobić? No nie wiem, obawiam się, że Jon popełnił błąd przekazując jej Winterfell.

Ja myślę, że Arya w przyszłym odcinku zarąbie Sansę i nią zostanie 😉
[/quote]

Jeżeli macie jakieś uwagi do tego posta, to piszcie 😀
Jak nazwać spojlerem plakaty, które wstawia HBO milion miesięcy wcześniej?

Że tak wtrącę niczym bumerang?
pokemon, a dlaczego nie? Może ustalmy definicję spoileru. Z sjp: "niepożądana informacja dotycząca szczegółów fabuły filmu, utworu literackiego itp." Jeśli chcesz uniknąć czegokolwiek, co w jakikolwiek sposób może zdradzić Ci cokolwiek, co może się wydarzyć, to tak, taki plakat jest spojlerem.
Ja akurat uwielbiam spojlery 😀 ale rozumiem, że inni wolą żyć w nieświadomości czegokolwiek i chcą dać się zaskoczyć najbardziej jak się da.
pokemon, jakie na przykład? Serio pytam, bo nie widziałam jeszcze oficjalnych plakatów zdradzających coś istotnego. Tylko fanarty w stylu Nocnego Króla na smoku 😉

A tak co do Sansy i Aryi - mam ogromną nadzieję, że Sansa zrozumiała, o co chodzi z grą kłamstw... Arya mówi cos w stylu "Zawsze mnie ciekawiło, jak to jest nosić ładne suknie, bla bla" - przecież było zupełnie odwrotnie! Znając zasady gry, czuję, że Arya zasadza się na Littlefingera 😉
to niech tu nie wchodzą 😁
Bo nie da się prowadzić jakiejkolwiek dyskusji bez spojlerowania.
Ja np nie czytałam książki przed 1 sezonem i w szoku byłąm jak Nedowi łeb obcięli 😉

To, co wstawiałam, to są oficjalne plakaty z HBO:


To też jest spojler?
Ja do ostatniej chwili myślałam, że tego nie zrobią. Chyba jak większość ludzi myślałam, że Ned to główna postać. 😁
A tych plakatów, co wstawiała pokemon nigdzie wcześniej nie widziałam, a nie miałabym nic przeciwko. Ja lubię czytać różne domysły i się zastanawiać, czy to się wydarzy, czy może to jednak tylko taki podtrzymujący cała otoczkę 'zarcik'. 😀
pokemon, to jest właśnie plakat zrobiony przez FANÓW, nie oficjalny HBO.
No to tym bardziej - w czym problem? 😁
Ja te plakaty widziałam na ejczbijowym kanale wieki temu.
Na oficjalnym HBO, nie wiedziałam, że to są nieprawdziwe plakaty wstawiane na prawdziwym HBO 😁

Edit - odszczekuję!
Ale doczytałam - te plakaty są tak w ogóle z października 2016 🙂
Ponoć wyciekł scenariusz,

The internet is dark and full of spoilers 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 sierpnia 2017 12:16


😁

Nadrobiłam. 🙂

Nawet nie próbuję się domyślać co się może wydarzyć
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 sierpnia 2017 12:37
^ dobre na mema  🤣
Moje ulubione z ostatniego odcinka to:








😂
Gdzie oprócz zalukaj można najnowszy sezon obejrzec, może być odpłatnie?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 sierpnia 2017 14:15
Ja oglądałam na iitv, nie ma tam tylko odcinka 00 klik 😉
Ja się nie mogę zdecydować na swoje ulubione memy. 🤣




No i ktoś się zastanawiał poprzednio co z Duchem:
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20915257_1816028298414255_3370536028661924107_n.jpg?oh=81292f854f1f766c5075d15f5adab681&oe=5A300F64[/img]
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 sierpnia 2017 15:13
Genialne te memy 🤣
Zaraz ktoś się oburzy, że zamiast dyskusji jest memowisko, ale to mój faworyt.  😁
Ostatnie 3 odcinki to genialny materiał na memy, że nie wspomnę o "Myślałem, że nadal wiosłujesz" 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 sierpnia 2017 16:03
Altiria, najlepsze  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 sierpnia 2017 22:12
A tzw. crack videos ktoś ogląda? tylko facebook
Facella, ogólnie tak, ale ten akurat totalnie mnie nie śmieszy. Fajniejsze jest dla mnie łączenie różnych, wyrwanych z kontekstu wypowiedzi i sklecanie z nich czegoś śmiesznego 😀 Albo narada u Danki, podczas gdy Jon wydobywa smocze szkło XD

Czy tylko ja jestem podniecona i zasmucona perspektywą jutrzejszego finału? 😜
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 sierpnia 2017 14:34
To co wrzuciła Achaja zdecydowanie lepsze 😉

Śpiewający Ogar  😜
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 sierpnia 2017 17:55
Skoro już i tak robimy tu memowisko to jeden z moich ulubionych z tego sezonu 😜
klik
Livia   ...z innego świata
27 sierpnia 2017 18:03
Z kolei najbardziej aktualny mem przez wszystkie sezony jak dotąd: 😉

Wątek super, fajnie bardzo, że GoT dostał swój temat 😀 Jako, że jutro raczej nie obejrzę odcinka muszę pamiętać, aby go omijać 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 sierpnia 2017 18:37
Nie wiem na ile to spoiler

jakie szanse, że smok jednak nie będzie słuchał białych wędrowców?
macbeth, o nie, zazwyczaj oglądałam rano, właśnie mi uświadomiłaś, że jutro mam w pracy ranek i obejrzę dopiero późniejszym popołudniem 🙁 kooooszmar!

safie, może tak być. Obstawiam, że jednak w tym roku jeszcze się nie dowiemy, bo będą to trzymać na ostatni sezon 😀
safie, na plakacie, który wrzuciła pokemon (?) biały dziad na nim siedział, więęęc...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 sierpnia 2017 19:51
Ten plakat to wytwór fanów, więc ... 😉
każdy może siedzieć na smoku
Aaa, to nie wiedziałam. Ja poza serialem w ogóle nie śledzę nic, więc się nie orientuję 👀 Jutro w ogóle finalny odcinek, tak?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
27 sierpnia 2017 20:11
budyń, niestety tak 🙁

A do kolejnego nie wiadomo ile będzie trzeba czekać. Na szczęście zaczynają się zaraz Stranger Things
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się