Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 kwietnia 2019 07:54
Pierwszy odcinek już jest  🏇 💃
My będziemy oglądać dopiero po południu, znajomy nawet z tej okazji grilla organizuje 😂

Staram się nie zaglądać na fejsa, żeby przypadkiem nic nie zobaczyć 😁
Jest, jest! Nawet miałam pokusę odpalić, ale jednak wolę zostawić sobie tę przyjemność na spokojnie po pracy.
😉
Ja już po 🏇
Możemy się umówić, że do 22/23 w poniedziałki nie zdradzamy nic z nowych odcinków?
A i po tym terminie spoilery piszemy maluśkimi literkami, żeby każdy mógł zdecydować czy sobie odczyta czy nie?
Co Wy na to? 
Jestem za .....trzecia w nocy to jakaś bandycka pora dla mnie.
W dzień nie będzie czasu. Szykuję się na wieczór
Ja czekam na odcinek na HBO - specjalnie kupiłam pakiet i wszystkie poniedziałkowe wieczory mam wolne od pracy 😀
Ascaia, pewnie, to dobry pomysł. Nie zamierzam innym psuć radochy 😉
Ja już po! Nie wytrzymałam i obejrzeliśmy do "obiedniego kotleta". Ponoć serwery HBOGo o 3 w nocy wysiadły  😂 i nie było oglądania.
Super! Super! Super! Trzyma gardę!
Gniadata   my own true love
15 kwietnia 2019 17:51
Nie no, mniej więcej o 3:30-3:40 naprawili  😂 więc oglądanie było, ale tylko dla wytwalych  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 kwietnia 2019 18:03
Obejrzałam i póki co mnie nie porwało. Odcinki nie miały być 1,5h?


edit:

klik
Odcinki nie miały być 1,5h?


Kiedyś miały być. Ale już ponad miesiąc temu była podana długość poszczególnych odcinków. Najdłuższe będą mieć 78-80 minut.
Ja wstałam dzisiaj o 5😲0, żeby jeszcze przed pracą obejrzeć 😀 Nie jestem zdolna do takich poświęceń, żeby wstawać o 3😲0 🤣

Co do spoilerów: myślę, że można śmiało pisać od 21😲0 w poniedziałki - wtedy jest polska premiera i tak szczerze - internet is dark and full of spoilers.  Żadnych małych literek, nie bawmy się w to 😉 Jak ktoś nie chce psuć sobie oglądania, to dla mnie oczywiste, że nie wchodzi w temat GoT (ja tak robię/robiłam)/robić będę).
Się zgadzam!
busch   Mad god's blessing.
15 kwietnia 2019 18:41
Też uważam że wchodzić do wątku Gra o Tron i oczekiwać braku spoilerów to trochę mało sensowne... 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 kwietnia 2019 18:50

Reguły:


[list]
[li] Oznaczamy spoilery w widoczny sposób, np. spoiler tekst tekst tekst /spoiler[/li]

[li] Fabuła nowego odcinka traci miano spojlera po wyemitowaniu odcinka w polskim HBO, tj. około 21😲0 w poniedziałki.[/li]

[/list]



Tak tylko przypomnę 😉

Na jakimś forum, była fajnie rozwiązana kwestia spoilerów, że je się wpisywało w takie zwinięte okienko - jak ktoś chciał przeczytać to sobie klikało i się rozwijało.
No i git.
Jak ktoś chce oglądać 8 sezon w 2023 to niech tu nie zagląda.
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 kwietnia 2019 19:27
mniejszt font i np zolty kolor rozwiazuje problem, robi sie czytelne po zaznaczeniu tekstu dopiero 😀
my już po 😍
A róbcie co chcecie. Chciałam, żeby było uprzejmie wobec innych. Na ogół na forach/w tematach filmowo-serialowych spoilery się ukrywa.
Ascaia, ale już kiedyś była o tym dyskusja i zdecydowana większość uznała, że po oficjalnej premierze cokolwiek przestaje być spojlerem, a staje się faktem. Bo dla kogoś, kto wcale nie oglądał to i fakt, że Ned Stark umiera będzie spojlerem. To jaki mamy dać czas oczekiwania od premiery do jawnej dyskusji? 10 lat, bo może ktoś zechce zacząć oglądać za jakiś czas? 😉
Podeśle mi ktoś gdzie mogę obejrzeć GOT? Nie mam HBO a jakoś nie idzie mi szukanie. Może być bez napisów.
fili.cc
Dziękuję!
mils   ig: milen.ju
15 kwietnia 2019 22:25
I jak wrażenia? 😀 Dla mnie bezszał w tym odcinku.
Mi się bardzo podoba nowe intro! Jeżeli chodzi o odcinek, to nie jestem zawiedziona, ale ciężko mi wypowiedzieć się bezpośrednio o fabule, bo po prostu cieszyłam się, że znowu widzę te wszystkie twarze i to jeszcze razem w jednym zamku. Dalej te same postaci mnie wkurzają, więc wszystko w normie  🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
16 kwietnia 2019 06:13
Ja się odrobinę zawiodłam, za dużo było takich jakby komediowych akcentów, ale poza tym to super 😀 I nowa czołówka też mi się podoba 😀
A mi się podobało. Dużo porównań i szczegółów, zarówno w filmie, jak i w samej czołówce. Poza tym jakoś musieli zacząć ten sezon, a patrząc po zwiastunie drugiego odcinka, to się troche rozkręci  😉
[sup]No i Euron w końcu osiągnął cel[/sup] 😁
Jak dla mnie jak na pierwszy odcinek to spoko - jakoś muszą te wątki się zacząć zawiązywać  🙂 Chociaż spodziewałam się jednak trochę więcej akcji, biorąc pod uwagę, że będzie tylko 6 odcinków.
I mam podobne odczucia co fin - ci sami mnie wkurzają i tym samym kibicuję co zwykle, więc bez zaskoczeń  🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
16 kwietnia 2019 09:00
Ja się fajerwerków nie spodziewałam, już w poprzednich sezonach pierwszy odcinek zbierał do kupy wątki z finałów a rozkręcało się później 😀 wzruszające było spotkanie Jona i Aryi <3
Gniadata   my own true love
16 kwietnia 2019 09:08
Ja się trochę wynudziłam, ale trudno, mam nadzieję, że za tydzień już będzie lepiej :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się