Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

poprzednia następna
Strony: 1 ... 8 9 [10] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Gra o Tron - dyskusja i spekulacje  (Przeczytany 15464 razy)
Ascaia

« #270 : Marzec 12, 2019, 17:37:09 »
Odpowiedz cytując
Tak, tak, miesiąc temu nieoficjalnie taką informację podano na konferencji we Francji
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/01/23/gra-o-tron-odcinki-sezon-8/
Chociaż i tam były nieścisłości.
Teraz jest oficjalne potwierdzenie HBO. Tyle, że do końca się to zgadza z tym, co powyżej, ponieważ środkowe odcinki nie będą mieć 80min, tylko "pomiędzy".
#link
TAJEMNICA KRÓLOWEJ TAJLANDII
zembria

Moje ogłoszenia
« #271 : Marzec 22, 2019, 07:23:20 »
Odpowiedz cytując
Oglądamy teraz od początku całość i kurka coś mi tu nie gra ehh Oglądamy na DVD i mam wrażenie, że niektórych scen brakuje oczy2 Ale nie mam pewności, czy nie miesza mi się i tych scen w ogóle w serialu nie było, a ja je z książki pamiętam. Poratujcie, czy to było w serialu:
- Scena pojmania Jamiego w Szepczącym Lesie przez wojsko Robba.
- Scena z łańcuchami na Czarnym Nurcie podczas ataku Stannisa.
- Przepowiednia Mirri Maz Duur, było tylko o Khalu, ani słowa o tym, że Danerys jest teraz bezpłodna, a wydawało mi się ze w serialu też była o tym mowa.
- Ojciec Catelyn żył kiedy dojechali do Riverrun i dopiero potem zmarł i był pogrzeb.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2019, 09:49:49 wysłane przez zembria » #link
kittajka

yellow power

WWW Moje ogłoszenia
« #272 : Marzec 22, 2019, 20:36:03 »
Odpowiedz cytując
Hbo wypuściło nowe, oficjalne zdjęcie promujące ostatni sezon. Łeb smoka, który wygląda jak żelazny tron. Ciekawe czy to jakaś wskazówka. W wywiadach z aktorami wyczytałam, że trailer z krypt Winterfell został nakręcony tylko dla promocji serialu i nie ma nic wspólnego z fabułą.
#link
Achaja

« #273 : Marzec 23, 2019, 08:07:55 »
Odpowiedz cytując
kittajka, jeżeli miała by to być wskazówka, to bardzo łopatologiczna lol
#link
kittajka

yellow power

WWW Moje ogłoszenia
« #274 : Marzec 23, 2019, 12:16:33 »
Odpowiedz cytując
Achaja, no nie tak do końca łopatologiczna. Targaryen'ów jest dwóch. Jeden smok jest w posiadaniu Nocnego Króla. No i jest jeszcze teoria, że Tyrion jest synem Szalonego Króla.
#link
Ascaia

« #275 : Marzec 23, 2019, 13:02:10 »
Odpowiedz cytując
Smok na plakacie ma plakacie ma złote oczy, co wskazywałoby, że NK odpada. wink

zembria, chyba rzeczywiście wtrącasz wątki z książek. Tzn. w serialu niektóre sytuacje, które wymieniłaś zostały wspomniane czy w inny sposób wprowadzone, ale chyba żadna nie została pokazana bezpośrednio. Np. wątek bezpłodności Danki bierze się "znikąd", Ona tak stwierdza w pewnym momencie i później kilkukrotnie powtarza. 
#link
Achaja

« #276 : Marzec 23, 2019, 16:06:55 »
Odpowiedz cytując
kittajka, ale mamy jeszcze innych chętnych do objęcia tronu. I choć mało prawdopodobne jest, że Euron Greyjoy będzie rządził Westeros, to jednak GoT z nieprzewidywalności zrobiła swój znak firmowy wink Pamiętam mgliście, że książkowy Euron miał jakiś magiczny róg dający władzę nad smokami- w naciąganej teorii ok, ale jak się ma smok do Cersei?
#link
kittajka

yellow power

WWW Moje ogłoszenia
« #277 : Marzec 23, 2019, 17:08:42 »
Odpowiedz cytując
Ascaia, smok z plakatu, to Drogon o ile się nie myle wink
Achaja, co do nieprzewidywalności, to nie zdziwiłabym się jeśli Euron wywinie jakiś numer Cersei. A co do niej samej, to raczej na tronie się długo nie utrzyma. No chyba że zrobią wszystkim psikusa i jednak wygra wysmiewa

#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #278 : Marzec 25, 2019, 14:02:17 »
Odpowiedz cytując
Ascaia tak przypuszczałam, bo książkę czytałam dwa razy, a serial oglądałam tylko raz jak wyszedł więc już dobre 8 lat minęło od tego czasu. Ale w mojej głowie te sceny tam były i ja je widziałam lol
#link
Ascaia

« #279 : Marzec 25, 2019, 18:00:44 »
Odpowiedz cytując
A wiecie już, że od pewnego youtubera z dobrą renomą sprawdzalności wyciekł opis pierwszego odcinka 8 sezonu? wink
#link
smartini

« #280 : Marzec 25, 2019, 18:07:41 »
Odpowiedz cytując
nie wiem czemu ludzie sobie to robią i czytają takie spojlery duży uśmiech
No i pytanie czy wyciegł czy HBO mu 'przeciekło' specjalnie :P po ich kilka wpadkach podobno wydali kupę hajsu na zabezpieczenia, aktorzy nie dostawali scenariuszy w całości itp także jakoś nie wierzyłabym w przecieki, przynajmniej te faktycznie niezamierzone.

A nawet jeśli, to nie planuję czytać, nigdy tego nie robię wink

a jeśli ktoś tu coś wrzuci, to...  lol
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2019, 18:09:32 wysłane przez smartini » #link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Ascaia

« #281 : Marzec 25, 2019, 18:22:36 »
Odpowiedz cytując
Opłacali nawet ochronę przestrzeni powietrznej z prawem zestrzelenia obiektów typu drony wink
#link
kittajka

yellow power

WWW Moje ogłoszenia
« #282 : Marzec 25, 2019, 19:31:44 »
Odpowiedz cytując
Z tą całą aferą dotyczącą scenariuszy na samoniszczących się urządzeniach, wykupywaniem przestrzeni powietrznej, kilku zakończeniach itp, to jedna wielka ściema. Oczywiście HBO i aktorzy potwierdzili to dopiero niedawno, po zakończeniu wszystkich zdjęć. A co do spoilerów, to staram się unikać takich typowych przecieków scenariusza. Natomiast bardzo lubię filmiki z różnymi teoriami.
#link
Ascaia

« #283 : Marzec 25, 2019, 20:26:46 »
Odpowiedz cytując
Samoniszczące się urządzenia to sci-fi, ale ochrona przestrzeni powietrznej czy bardzo skrupulatnie zaplanowane wizyty dziennikarzy z konfiskatą urządzeń, oklejaniem obiektywów w telefonach to akurat prawda, potwierdzana przez osoby mające okazję znaleźć się na planie.
#link
Strony: 1 ... 8 9 [10] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.