Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

Chess, omg chce taka psia!
Pewnie też istnieje 🙂 W internecie jest wszystko.
Dość przypadkiem nabyłam kremową bluzę z polaru. Na bluzie wyszyty napis: Winter. Syn: Ej, mama! Wyszyj sobie jeszcze "is coming". 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 września 2017 07:30
Jeszcze w temacie koszulek 😀 Mamy z małżem takie z Othertees 😉
Achaja, świetne! Team Stark 😀
macbeth, dzięki 😀 Grafika jest naprawdę super, ale (jak pisałam wyżej) jakość pozostawia bardzo wiele do życzenia :<
A do mnie przyszła taka.  😍



A nasz team koszulkowy z mężem, to koszulki Winchester, kupione właśnie na tej stronie, dzięki Wam. Bo nie znałam tego sklepu. Mąż się cieszył tak bardzo, jak nie pamiętam już kiedy. I to z głupiej koszulki!  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 września 2017 12:29
tunrida, mój nie GoTowy przyjaciel uwielbia ten wzór. Ma i koszulkę, i kubek, świetny jest! 🙂

smartini, hahahahhahaha dobre! 😀
  😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 września 2017 20:03
Ja też się skusiłam na koszulkę pod wpływem tego wątku 😜 https://www.othertees.com/shop/product/347/My-Spot Mam 2 ulubione serial w jednym 😉 Wzory są świetne, ale jakość samej koszulki już niekoniecznie, moja jest okrutnie krzywa :/
Wchodzę tu zwykle popatrzeć na memy 😁
zembria, hahaha o super ten Sheldon!
smartini   fb & insta: dokłaczone
02 października 2017 07:57
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 października 2017 11:15
jak wyglądają partnerzy aktorów z gry o tron
Ostatnie najlepsze 😁

Zaszła pewna nieścisłość, on się spotyka z Wiśnią.
Z okazji uziemienia w domu obejrzałam całość GoT od początku.
Jak strasznie bardzo już chcę 8 sezonu! A tu rok czekania jeszcze! Buuu!
Co z tego, że pewnie będzie dość przewidywalny.
Ciekawe które teorie się sprawdzą, te fanowskie i te moje. Czekam na Złotą Kompanię.
A poza tym intryguje mnie co teraz zrobi Martin - napisze w końcu te kolejne tomy czy nie.
Rok? Myślałam, że w tym roku będzie sezon  🤔
W styczniu HBO potwierdziło - premiera w 2019 roku (jaki miesiąc to jeszcze tajemnica). 6 odcinków po ok. 80 minut.

A Wiedźmin dopiero w listopadzie tego roku, więc w temacie fantasy totalna posucha. 🙁
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 marca 2018 09:07
mnie trochę WW poratuje, ale też czekam z niecierpliwością na finał <3
co to WW?
WestWorld
Obejrzałam dwa odcinki i jednak s-f to nie to samo co fantasy 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 marca 2018 10:50
Ascaia, po obejrzeniu całości to raczej dramat psychologiczny/thriller w konwencji sci-fi, ważniejsze są relacje między'ludzkie' a technologia to otoczka, niemniej faktycznie, nie każdemu podchodzi. Ja osobiście wielbię i jeśli pójdą w dobrym kierunku, to w moim prywatnym rankingu WW wskoczy nad GoT na 1 miejsce 😉
Uuu, aż tak?
To może się spróbuję drugi raz z nim.

Wracając do Gry o Tron. Doczytuję sobie teraz co tylko znajdę. Stare teorie, nowe teorie, spoilery na 8 sezon i wiedzę "encyklopedyczną". Pewnie przed premierą zrobię to jeszcze raz. 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 marca 2018 11:32
Ascaia, wiadomo, jak się nie zastanawiać nad serialem i oglądać do kotleta, no to park rozrywki z robotami. Ale serial porusza problemy człowieczeństwa, kto jest bardziej ludzki - robot czy człowiek, jest sporo ukrytych 'okruszków' dzięki którym można fajnie równolegle do serialu odkrywać co się stanie i dlaczego coś się stało. Wydaje mi się, że pierwszy sezon to był taki epilog do spooooorej historii. No jest ogromny potencjał i czekam z niecierpliwością na więcej.
Jest też fajna stronka ;D
[url=https://discoverwestworld.com/#experience]Discover WestWorld[/url]


spoiler! [s]Np okazuje się, że gdzieś w tle w 9 sezonie jest makieta miasteczka i wydarzenia z ostatniego sezonu, co sugeruje, że mogło to być zaplanowane a nie przypadkowe, dlatego warto bardzo dokładnie oglądać serial, zyskuje zdecydowanie 😉[/s]
Ascaia, WW jest znakomite. Ja w zasadzie lubię wszystko 😉, pod warunkiem, że jest to epopeja i moralitet 😀
Zarówno GoT jak i WW są takie.
No to może zrobię drugie podejście.

Na pewno kojarzycie hasło "musical GoT". Czy komuś udało się znaleźć w sieci cały materiał, to co było pokazane w tv w Red Nose Day w 2015?
A Wiedźmin dopiero w listopadzie tego roku, więc w temacie fantasy totalna posucha. 🙁


Nie zdążą zrobić Wiedźmina do listopada :p
I zniszczyłaś mój świat...
😉
To co mam oglądać do jasnej anielki?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
13 marca 2018 20:09
No i tyle z mojej radości.
I zniszczyłaś mój świat...
😉
To co mam oglądać do jasnej anielki?


Jest marzec, a tu dopiero scenariusz się pisze, więc bardzo, bardzo, bardzo się zdziwię, jeśli pojawi się jeszcze w tym roku. Raczej nie ma szans...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się