Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Prace magisterskie, licencjackie, ankiety - wspólny wątek

poprzednia następna
Strony: 1 ... 3 4 [5] Odpowiedz Drukuj
Ankieta
Pytanie: jak komunikujecie sie ze stajnnym w sprawie karminia/wypuszczania/zmian w codziennej obsludze
kartka na boksie   -1 (14.3%)
telefonowanie do skutku   -1 (14.3%)
osobiście-inaczej nie działa   -5 (71.4%)
Głosów w sumie: 5

Autor Wątek: Prace magisterskie, licencjackie, ankiety - wspólny wątek  (Przeczytany 25713 razy)
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #120 : Marzec 10, 2021, 15:05:06 »
Odpowiedz cytując
Kamila:) wieczorem zrobię drugie podejście do ankiety, jestem bardzo ciekawa wyników uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

donkeyboy

« #121 : Marzec 29, 2021, 23:10:34 »
Odpowiedz cytując
To znowu ja... I znowu z ankietą, tym razem ostatnią w biegu po licencjat (mam nadzieję) lol Będę super-turbo-hiper wdzięczna jeśli ktoś miałby wolną dłuższą chwilę i chciał się pobawić prototypem aplikacji i ocenić to i owo ukłon . Link jest w ankiecie - w języku angielskim.

https://forms.gle/MLT7SYbNnbZQL9hE6

Ktokolwiek wytrwał tę ankietę, ma moją dozgonną wdzięczność kwiatek
#link
Strony: 1 ... 3 4 [5] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Prace magisterskie, licencjackie, ankiety - wspólny wątek

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 21 zapytaniami.