Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Prace magisterskie, licencjackie, ankiety - wspólny wątek

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 4 Odpowiedz Drukuj
Ankieta
Pytanie: jak komunikujecie sie ze stajnnym w sprawie karminia/wypuszczania/zmian w codziennej obsludze
kartka na boksie   -1 (14.3%)
telefonowanie do skutku   -1 (14.3%)
osobiście-inaczej nie działa   -5 (71.4%)
Głosów w sumie: 5

Autor Wątek: Prace magisterskie, licencjackie, ankiety - wspólny wątek  (Przeczytany 18405 razy)
CDM

«Start : Kwiecień 05, 2017, 09:16:34 »
Odpowiedz cytując
Chciałabym Was moi drodzy bardzo poprosić o zagłosowanie w ankiecie (jednopytaniowej), która potrzebna mi jest na studiach ! Będę bardzo wdzięczna za każdy jeden głos!! Poniżej wstawiam link do bloga, pytanie znajduje się w prawym rogu.
https://cdmbank.wixsite.com/pracazespolowa

Rozszerzyłam wątek i odtąd tu będą trafiały wszystkie prośby o pomoc przy pracy mgr czy innych.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2017, 11:21:25 wysłane przez Livia » #link
E.

« #1 : Kwiecień 05, 2017, 10:36:39 »
Odpowiedz cytując
BARDZO PROSZĘ O ZAMKNIĘIE TEMATU!  hihi  i skierowanie autorki do właściwego wątku  wink
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #2 : Kwiecień 05, 2017, 14:23:42 »
Odpowiedz cytując
Livia mamy już taki wątek, po co rozszerzać kolejny?  icon_rolleyes
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Livia

...z innego świata

WWW Moje ogłoszenia
« #3 : Kwiecień 05, 2017, 14:28:08 »
Odpowiedz cytując
smarcik, podlinkujesz? Z tego, co ja wiem, dotąd każdy kto potrzebował pomocy, zakładał sobie osobny wątek i takich krótkich jest multum. To chciałam ukrócić.
#link
Vienaragis
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost...
mkozak

« #4 : Kwiecień 09, 2017, 19:09:40 »
Odpowiedz cytując
Hej, hej. Gdyby ktoś z pełnoletnich koniarzy był tak miły i wypełnił ankietę to będę niezmiernie wdzięczna. kwiatek Temat przyjemny bo koński a cel szczytny - licencjat hurra!

https://www.survio.com/survey/d/B3X7L1M7V3V2F8J7Q
#link
Amy

« #5 : Kwiecień 21, 2017, 23:07:00 »
Odpowiedz cytując
Cześć!

Tak się składa, że piszę pracę magisterską dotyczącą rzędu jeździeckiego w prehistorii. Część pracy muszę podeprzeć literaturą jeździecką. Znacie może jakieś książki, które w miarę dokładnie opisują współczesny sprzęt jeździecki? Mam książkę "Sprzęt i akcesoria jeździeckie" Carolyn Henderson i "Rząd doskonały" autorstwa Jakuba Gołębia. Potrzebuje pozycji, które zawierają szczegółowe i rzetelne informacje, mam świadomość że ogólne informacje można znaleźć w każdej książce dotyczącej jazdy konnej. Dziękuję z góry za pomoc.
#link
Dance Girl

« #6 : Kwiecień 22, 2017, 06:08:34 »
Odpowiedz cytując
https://www.abebooks.co.uk/servlet/BookDetailsPL?cmtrack_data=cm_abecat%3D100203113&bi=16794739449&nomobile=true

Administracje przepraszam nie potrafie skracac linkow

I jeszcze link do zbioru artykułów:
http://www.horsesciencenews.com/horseback-riding/tack/articles-tack.php

Tam masz podlinkowane kilka artykułów mniej lub bardziej naukowych. Na końcu każdego artykułu znajduje się referencja do konkretnej literatury naukowej która nadaje się do cytowania w pracy. Jeśli mogę ,ci coś poradzić to lepiej i łatwiej umieszczać w bibliografi artykuły naukowe niż książki. Tak samo dobrze brzmi a czasem na ciekway temat nikom się ksiązki pisać nie opłaca. W bibliografi artykuł naukowy ma taką samą wartość referencyjną jak książka.

I tam też masz szanse na jakieś referencje do prehistorii duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2017, 06:24:38 wysłane przez Dance Girl » #link
Nie miała baba kłopotu - kupiła sobie konia. W zasadzie dwa ... No dobra, trzy ...
martina13

« #7 : Kwiecień 26, 2017, 12:16:41 »
Odpowiedz cytując
Czy mogłabyam Was prosić o uzupełnieni mojej ankiety do pracy dyplomowej, o koniach? Praca dotyczy żywienia koni.
Z góry dziękuję uśmiech
https://docs.google.com/forms/d/1fEF8iue9ARuLWuWocMt45kP_ETjn9Te5uCmYVvLso20/edit
 Dublowanie wątków
#link
bera7

« #8 : Kwiecień 26, 2017, 12:32:33 »
Odpowiedz cytując
martina13, trochę bym zmodyfikowała odpowiedzi. U mnie jest kilka koni, ale tylko 1 mój. Konie są różnie żywione w zależności od potrzeb. Jeden zje dodatków za 100 zł miesięcznie, inny za 10 zł. Poza tym nijak ma się mój dochód do ilości posiadanych koni. Mogę trzymać 20 koni i mieć dochodu 1000 zł, bo za utrzymanie koni płacą właściciele.
Odpowiedziałam jak to się ma do jednego mojego konia.
#link

_Gaga

Moje ogłoszenia
« #9 : Kwiecień 26, 2017, 12:33:20 »
Odpowiedz cytując
a ja bym nie zakładała nowego tematu jednak i nie pisała tego samego postu w kilku wątkach ehh
Mój post trzeba było wywalić , bo w tej konfiguracji jest bez sensu wink
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2017, 13:17:33 wysłane przez _Gaga » #link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Anastazja153

« #10 : Maj 09, 2017, 20:01:04 »
Odpowiedz cytując
Witam,

Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku turystyka i rekreacja. Piszę pracę magisterska na temat ,,Jazda konna jako aktywna relaksacja służąca redukcji stresu, poprawie zdrowia fizycznego i psychicznego zarówno u osób zdrowych jak i osób z zaburzeniami psychosomatycznymi" i od tym kątem prowadzę badania. Chciałabym prosić o zapoznanie się i wypełnienie kwestionariusza wywiadu udzielając wyczerpujących i w miarę możliwości szczegółowych odpowiedzi. Jest to potrzebne, gdyż wykorzystywana metoda studium przypadku skupia się na konkretnej osobie. Byłabym bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i chęć współpracy. Z góry dziękuję za wypełnienie kwestionariusza.
Kwestionariusze kierowane są do rodziców dzieci które korzystają z hipoterapii i osób które jeżdżą konno rekreacyjnie.

Linki:
https://www.interankiety.pl/i/9EPeL9Mp

https://www.interankiety.pl/i/bJBapn61
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #11 : Maj 10, 2017, 07:25:59 »
Odpowiedz cytując
Anastazja153, pierwszy kwestionariusz nr 1 powinien być chyba wypełniony przez psychologa, ja poległam i go nie wypełniłam niestety ehh nie wiem co to jest "poziom relaksacji" , czy jakie są "formy rekreacyjnej jazdy konnej" zemdlal
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Wikusiowata

« #12 : Maj 10, 2017, 12:43:35 »
Odpowiedz cytując
Anastazja153 Przebrnęłam, wypełniłam, ale jeśli masz możliwość edycji ankiety, pomyśl o uproszczeniu języka, jakim jest ona napisana. Jeśli chcesz uzyskać sporo wyników, żeby mieć materiał do porównań, pomyśl jak to widzi osoba niezwiązana z Twoim kierunkiem studiów - totalny laik. Wtedy więcej osób da radę i przebrnie, a do tego udzieli szerszych odpowiedzi - bo bez problemu zrozumieją, o co chodzi w pytaniu. uśmiech Powodzenia!
#link
maiiaF

« #13 : Maj 24, 2017, 15:01:44 »
Odpowiedz cytując
Proszę osoby do 24 r.ż. o wypełnienie ankiety. Uzyskane wyniki będą bazą do naszego projektu zaliczeniowego z socjologii kwiatek
#link
rosi

« #14 : Czerwiec 05, 2017, 12:58:19 »
Odpowiedz cytując
Proszę o wypełnienie klik
#link
maiiaF

« #15 : Czerwiec 05, 2017, 15:04:04 »
Odpowiedz cytując
rosi, trochę bez sensu, pierwsze pytanie, odpowiadam że nie mam konia, a w następnym mam odpowiedzieć gdzie go trzymam wysmiewa Zaznacz może, że tylko dla posiadaczy własnych/dzierżawionych koni albo pozmieniaj pytania wink
#link
Racjonalna

Patrz w niebo, ale uważaj na kupy

« #16 : Czerwiec 05, 2017, 16:54:53 »
Odpowiedz cytując
Może ktoś ma chwilę i pomoże uśmiech dziękuję  kwiatek

https://docs.google.com/a/gnl.pl/forms/d/e/1FAIpQLSdbTaWmedXhu4QZPReagtHPdn7NJV5V4SeZmVicGAITKdgZyA/viewform
#link
"Chronic dissatisfaction. That's what you have!" Maria Elena

"There's nothing more contagious than laughter"- Jerome Valeska

www.divineretrobitch.tumblr.com/
Facella

young&menace

« #17 : Czerwiec 05, 2017, 22:54:38 »
Odpowiedz cytując
Proszę osoby do 24 r.ż. o wypełnienie ankiety. Uzyskane wyniki będą bazą do naszego projektu zaliczeniowego z socjologii kwiatek
Mega ciekawa jestem wyników duży uśmiech fajna ankieta.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
halo

« #18 : Czerwiec 06, 2017, 05:55:44 »
Odpowiedz cytując
maiiaF, z oczywistych względów nie wypełniałam ankiety. Ale przeczytałam, i zgadzam się z Facellą, że ciekawa ankieta. A jeszcze ciekawsza byłaby, gdyby była logiczna.
Miejsc wychowania można mieć kilka. Wiara religijna to nie jest wartość. Homoseksualizm to nie jest zachowanie.
I wielka szkoda, że nie ma nic na temat systemu wartości, czyli co uważa się za ważniejsze od czego.
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
maiiaF

« #19 : Czerwiec 06, 2017, 14:54:11 »
Odpowiedz cytując
halo, dla mnie logiczne, że skoro ktoś pyta o miejsce wychowania, to odpowiadam podając to, które najbardziej na mnie wpłynęło w jakiś sposób, z którym mam najwięcej wspomnień wink Co do wiary jako wartości, nie zgodzę się, CBOS też się nie zgadza wink . Owszem, homoseksualizm nie jest zachowaniem, ale tak miałyśmy sformułowane pytania, już podane i zatwierdzone, nie mogłyśmy konstruować ich inaczej. W tym pytaniu chodziło o normy i "przyzwolenie społeczne" na pewne... no właśnie, zachowania. Nie miałybyśmy pomysłu jak inaczej to nazwać. Poza tym celem było porównanie wyników z tymi uzyskanymi przez CBOS w poprzednich latach, pytania i opcje odpowiedzi musiały jak najbardziej pokrywać się z tamtymi. Systemu wartości też nie miałybyśmy do czego odnieść, to po pierwsze. Po drugie, zakładając że dałybyśmy te 7 wartości do wyboru i każdy respondent miałby je uszeregować, dałoby to 5040 możliwości, jak miałybyśmy to zinterpretować? duży uśmiech I tak musiałybyśmy jedynie odnieść się do tego, co najczęściej pojawiało się na pierwszym miejscu, a co na ostatnim, co zresztą zrobiłyśmy analizując odpowiedzi na pytanie "Co Pana/Pani zdaniem jest najbardziej potrzebne, aby życie było udane?" wink

Facella, projekt oddany, wyniki mam opracowane, chociaż to było takie lanie wody trochę. Gdybyśmy wcześniej się za to zabrały, można było fajniej to opracować. Odezwę się potem do Ciebie ze spostrzeżeniami hihi
#link
halo

« #20 : Czerwiec 07, 2017, 03:26:27 »
Odpowiedz cytując
maiiaF, czyli "pretensje" do CBOS wink. Dzięki za rzetelną odpowiedź, czemu tak.
Jeśli "wiara religijna" jest wartością, to "światopogląd naukowy" także. Wiara w Ufo też. Bogobojność mogłaby być wartością. Racjonalizm mógłby być wartością. Itd. Wartości, na moje (i nie tylko moje) to np. siła, piękno, komfort, sprawiedliwość, zdrowie...
Chodzi mi o to, że zasady pracy naukowej powinny obejmować porównywanie tego, co porównać się da.
No, ja z miejscem wychowania miałabym duuże kłopoty. Dwoje moich dzieci (potencjalnych ankietowanych) też.
A mieszkaniec Wilanowa? uśmiech
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
maiiaF

« #21 : Czerwiec 07, 2017, 10:04:17 »
Odpowiedz cytując
halo, jasne, rozumiem. No niestety trzeba zakładać margines błędu i to, że nie zawsze da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytania. Jako że taką pracę miał napisać cały rok, to na grupie kierunku nonstop mieliśmy spam ankietami i przyznam, że wielu nie wypełniłam nie tyle przez niejasność pytań, a przez niemożność dobrania odpowiedzi, która by mi pasowała uśmiech Na szczęście nie musieliśmy zbierać ogromnej ilości respondentów, nie było też potrzeby takiego wnikliwego analizowania co, jak i dlaczego. Pewnie gdybyśmy robiły to na większą skalę, bardziej precyzyjnie i typowo pod kątem statystyk, zabrałybyśmy się za to nieco inaczej. Niemniej jednak dziękuję za opinię! kwiatek
#link
Gniadata

my own true love

« #22 : Czerwiec 07, 2017, 16:00:08 »
Odpowiedz cytując
maiiaF podziel sie wynikami koniecznie! kwiatek
edit: a, okej - widze ze juz oddałyście ten projekt wysmiewa ma się ten refleks wink
#link

N. 1996-2013
maiiaF

« #23 : Czerwiec 07, 2017, 16:13:15 »
Odpowiedz cytując
Gniadata, oddać oddałyśmy, ale jakieś szczątki na moim komputerze zostały hihi Również się odezwę! duży uśmiech Jak będę w odrobinę mniejszym niedoczasie duży uśmiech
#link
ruda93

« #24 : Październik 20, 2017, 22:11:47 »
Odpowiedz cytując
Proszę o pomoc przy pracy magisterskiej dotyczącej turystyki i rekreacji jeździeckiej uśmiech
Osoby jeżdżące w aglomeracji częstochowskiej bardzo proszę o poświęcenie paru minut i uzupełnienie ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1wqOnIp_-d4VP4k9LMDM05NlOO5-ct733VceWUN3Z0Tg/
Z góry bardzo dziękuję!
(Mapka pomocnicza aglomeracji uśmiech)
 Dublowanie wątków
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2017, 22:18:36 wysłane przez ruda93 » #link
Amira

« #25 : Październik 28, 2017, 14:05:50 »
Odpowiedz cytując
Witam, proszę o pomoc w wypełnieniu podanej niżej ankiety dotyczącej płochliwości koni :-) Jest króciutka, dosłownie na 1 minutkę.
Będę niezmiernie wdzięczna, pozdrawiam.  icon_redface wink konik

https://www.survio.com/survey/d/L5S9Q9A9P1S7N6J7M
 Dublowanie wątków, brak edycji postów
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #26 : Październik 28, 2017, 15:33:34 »
Odpowiedz cytując
Próbowałam... ale pytania niestety mogę dotyczyć 1 konia, nie wszystkich koni w stajni
U mnie na 40 koni jest 40 różnych zachowań w przypadku niebezpieczeństwa. Jeden na w nosie, drugi się zatrzyma i popatrzy, trzeci odskoczy, czwarty zacznie wspinać, piąty zacznie brykać, szósty poniesie... pewnie by tak można do 40stki dociągnąć wink
#link
kare_szczescie

WWW Moje ogłoszenia
« #27 : Październik 28, 2017, 15:38:21 »
Odpowiedz cytując
Amira, a ja trzymam konia w stajni, a nie w stadninie. Więc chyba nie mogę wypełnić Twojej ankiety?
#link
Amira

« #28 : Październik 28, 2017, 15:39:18 »
Odpowiedz cytując
Próbowałam... ale pytania niestety mogę dotyczyć 1 konia, nie wszystkich koni w stajni
U mnie na 40 koni jest 40 różnych zachowań w przypadku niebezpieczeństwa. Jeden na w nosie, drugi się zatrzyma i popatrzy, trzeci odskoczy, czwarty zacznie wspinać, piąty zacznie brykać, szósty poniesie... pewnie by tak można do 40stki dociągnąć wink

Dlatego starałam się, aby pytanie dotyczyło oceny średniej zachowań koni :-) Czyli 2 pytanie wielokrotnego wyboru - jakie konie pojawiają się w stajni - jeśli wszystkie, to wszystkie :-) I trzecie - które najczęściej :-)

Amira, a ja trzymam konia w stajni, a nie w stadninie. Więc chyba nie mogę wypełnić Twojej ankiety?

Przepraszam, już poprawiam  uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2017, 17:10:07 wysłane przez Livia » #link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #29 : Październik 29, 2017, 10:18:47 »
Odpowiedz cytując
Amira co to za ankieta, po co Ci ona? Bo chyba nie do żadnej pracy lic./mgr.? Jeśli tak to radzę skonsultować się z promotorem/opiekunem naukowym bo z tej ankiety nic nie wynika i nie da Ci ona żadnych reprezentatywnych wyników na jakikolwiek temat.

Pomijając już wszystko pozostałe - ona leży metodologicznie.
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Strony: [1] 2 3 4 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Prace magisterskie, licencjackie, ankiety - wspólny wątek

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 21 zapytaniami.