Dobra stajnia na tygodniowy urlop z mozliwoscia zdania srebrnej odznaki.

Z Góry chciałam przeprosić za brak polskich znaków ale moja klawiatura ich niestety nie obsługuje- korektor ortografii trochę pomogl ale niestety nie wszystko.

Zacznę od tego, ze pracuje jako jeździec zawodowy w stajni wyścigowej w UK. Zostało mi jeszcze trochę urlopu do wykorzystania do końca kwietnia i postanowilam to spozytkowac na podszkolenie swoich umiejetnosci w jeździe klasycznej. Na początku mialam zamiar isc na skrócony kurs ISP ale okazało się, ze ośrodek gdzie wcześniej robilam IRR nie mial patronatu PZJ wiec na taki kurs się nie dostane. Wyszło wiec, ze wypadaloby zrobić sobie chociaż srebro, zawsze lepiej to w papierach wyglada niż sam brąz.

Z tad moje pytanie? Czy znacie jakiś dobry ośrodek jeździecki z możliwym zakwaterowaniem na okolom tydzień dla 2 osób i mozliwoscia zdania srebrnej odznaki. Nie zależy mi tylko na papierku ale przede wszystkim na glebokiej korekcie mojego dosiad- jakże skrzywonego przez wyscicgi, ambitnych jazdach 2-3h dziennie, które zakoncza się zakwasami. Indywualnie lub w małych grupach.  Dobrych koniach skokowych, bo ostatnio tradycyjny parkur skakalam z 3 lata temu i na pewno dużo pracy przede mną. Nie musi być super warunków, hali, ale zależy mi na dobrych instruktorach i wyszkolonych koniach. Region polski nie ma znaczenia ale fajnie gdyby udało mi się tam dostać do 2h z dowolnego lotniska. No i wiadomo- ceny. Zazwyczaj idą w parze z jakoscia ale nie widzi mi się placic 80-100 za jazdę w grupie. Na razie znalazlam toporzysko, wszystko fanie wyglada, ale nie mogę się tam dodzwonić i o nic zapytać a strona do bardzo aktualnych nie zależy.

Bede bardzo wdzięczna za wszelkie propozycje.


Twój wątek jest dublem, dlatego zostaje zamknięty, a ty udaj się ze swoimi pytaniami do wątku o odznakach.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,62.0.html
z niego być może użytkownicy skierują cię do wątków regionalnych.

wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.