Kącik Rekreanta cz. X (2017)

Ej przeciez to jest klusak 😀😀😀
wątek zamknięty
Czyli wszystko się zgadza  😂
wątek zamknięty
tulipan, dzięki 🙂 Suma sumarum, średnio jest czego gratulować poza sobotnim wynikiem w św. Jerzym, bo ten był przyzwoity 🙂 Stres mnie zupełnie zjadł, ale mam nadzieję, że na HPP wszystkie wyniki będą podobne do sobotniego z Zakrzowa 🙂 Miło będzie znowu na Was popatrzeć 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 marca 2017 11:19
Atea dziękujemy, to zasługa Pani Trener 🙇
faith z kucykiem to różnie bywa. To specyficzny kuc.
Super, że Urvisek już wraca 😀
tulipan podziwiałam już na facebooku, coraz lepiej o wygląda 😜
wątek zamknięty
faith, serio to jest kłusak? Haha, to było moje pierwsze skojarzenie 😉.

tulipan powinna wstawić filmiki porównawcze jak koń chodził rok temu a jak chodzi teraz 😉. I nie chodzi o to nawet, że ruch poprawił ale o to jak zaczął fajnie pracować całym ciałem. I robi to chętnie 🙂 - kompletnie inaczej patrzy się obecnie na pracę tego konia.
wątek zamknięty
epk u Karego to chyba największe zmiany zaszły w głowie. Jeździec już coraz mnie paraliżuje, a dzięki temu ciało jest swobodne  😉 Zapewne byłoby szybciej i sprawniej pod bardziej doświadczonym jeźdźcem, ale nie narzeka (zbyt często  😉).
wątek zamknięty
Epk serio, francuski 😀  o dziwo, galop ma zupelnie przyzwoity 😉
wątek zamknięty
Brzezinka, spóźnione gratulacje dla córki. I nie tylko za wynik ale postęp. W porównaniu do przejazdu na którymś z pierwszych konkursów to nie ta jazda. Robi dziewczyna błyskawiczne postępy. Miło popatrzeć.
wątek zamknięty
dairoxroxi, Hermes, SzalonaBibi,  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

W porównaniu do przejazdu na którymś z pierwszych konkursów to nie ta jazda. Robi dziewczyna błyskawiczne postępy. Miło popatrzeć.

Taaa, błyskawiczne i ''zaoczne", bo od pierwszych konkursów do tego ostatniego siedziała na koniu z 15 razy, w tym treningów skokowych miała 3. 🤣


wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
15 marca 2017 11:52
To i my z Nutką możemy się śmiało przywitać z kącikiem  😉 Niedawno zaczęłyśmy współpracę ze sobą  😀


wątek zamknięty
asds   Life goes on...
15 marca 2017 15:28
OOO kolejny Fryzik 🙂


Jacy rodzice jeśli można wiedzieć? 🙂
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
15 marca 2017 16:51
Jutro będę u niej to się dowiem 😉
wątek zamknięty
Taaa, błyskawiczne i ''zaoczne", bo od pierwszych konkursów do tego ostatniego siedziała na koniu z 15 razy, w tym treningów skokowych miała 3. 🤣


Widziałam tylko te dwa "obrazki" i moim zdaniem jest różnica. 15 jazd to nie tak mało w sumie. Może wtedy miała gorszy dzień albo teraz lepszy. Albo po prostu coś "zaskoczyło", jeździsz więc wiesz, że czasem tak bywa.

A miło patrzeć jak ktoś robi postępy.
wątek zamknięty
brzezinka, lusia722, faith, flygril, Hermes – dziękuję! Solenizantka musi zmienić lokum jeszcze szybciej niż zakładałam, przenosimy się w ten weekend, idziemy przez las bo to blisko (pare km), więc decyzja po konsultacji z wetem jest, żeby się przejść w ręku (choć włączamy od jutra przeciwzapalne, żeby nie było niespodzianek typu koń na 3 nogach dzień przed.. (choć tfu tfu ostatanio zaczęłam ją inaczej strugać, metodami których uczę się od takiego tam niemca i kurcze, no koń fruwa, czasem dalej sobie kuleje, ale lekko, nie było póki co ostrzejszych faz). W dniu przeprowadzki mam leki odstawić, pierwszy dzień na miejscu ją chyba oddzielę od koni a potem już pójdzie w stado - nie chcę, żeby latała z końmi jak jeszcze przeciwzapalne będą działać, żeby mi się znowu nie urwała 🙂 ) –  muszę przejechać te trase najpierw rowerem, bo za chiny nie pamiętam którędy ta droga wiedzie i coś czuję, że się zgubię  😁

brzezinka – gratulacje dla córy!

Atea – no mnie tak mega cieszy teraz każdy dzien roboty ze swoim koniem..  chociaż wczoraj miałyśmy trochę gorszy dzień, ostro się nafukała przy pracy w ręku, mózg na zmiane wyparowywał i się znowu pojawiał, trochę szwankuje po zimie reakcja na pomoce, jej ciało na razie wiadomo - jeszcze nie te, ja też trochę ‘rozćwiczona’, ostatecznie skończyłyśmy bardzo pozytywnie, choć z konia ciekło z każdej strony (ale zimowe futro też robi swoje).  Tak mi się marzy jakiś trener, że nigdy bardziej mi się nie marzył (chwilowo nie mam kompletnie kasy, ale już od kwietnia powinno być lepiej, mam dwie nowe fuchy, głównie ‘wzięte’ właśnie pod kątem uzbierania na treningi… i na stajnie z halą na zimę), nie radze sobie czasem z jej psychiką (nie mówię, że nawet teraz, ale ogólnie mówiąc pod kątem całej mojej współpracy z nią), to nie jest absolutnie żaden koń zabijaka czy coś- ale potrafi się tak nakręcić z niczego, że mnie to czasem wykańcza psychicznie, nie wiem czy nie bardziej jak ją.  Na jesień już sobie dobrze ze stresem radziła, ale generalnie potrafi ją ponieść w mózgownicy – zaczyna się z niej wtedy  lać z nerwów, robi się sztywna, lecąca, wyłącza się głową  i ciałem. Przez moment siedzi się(czy lonzuje, cokolwiek) na kłębku nerwów do którego nic nie dociera, zawsze prędzej czy później odpuszcza i się włącza i jest znowu ok, ale potrafi się tak nakręcać w kółko, bo coś się od niej chce…. Jesienią przed  przerwą była już naprawdę fajna - teraz nie żeby były jakieś dramaty i sceny dantejskie, ale widzę, że nie może przeboleć, że coś się od niej wymaga, ona by wolała całą dobe jeść siano, hehe (a mi chyba łatwiej jak koń się wkurzy, bryknie, cokolwiek niz jak się tak zaczyna nakręcać, spalac i wyłączać...bo siłą nie przemówisz, a spokojem i konsekwecją to trwaa i mnie czasem samą nerwy z tego powodu ponoszą :/ ). Jutro znowu jazda i planuje tez wreszcie pierwszy wiosenny teren w tym tygodniu – mega mnie ciągnie do lasu, ale jednocześnie szkoda mi każdego dnia, który mogę spędzić z nią na ujeżdżalni. Tyle dobrze, że plecki sprawdzone i na razie mają się super i że mam wreszcie siodło!
A w ogóle to powodzenia z Twoimi rumakami. Widze w Tobie wiosenny entuzjazm 🙂 Tak trzymać!

dairoxroxi – ładny ten Twój chłopak, ile on ma lat?

tulipan – wow, znowu dawno nie widziałam Was w akcji, aleś tego konia poujeżdżała! Gratulacje!

AtlantykowaPanna – nie przepadam za fryzami (choć uwielbiam inne barokowe rasy), ale ten całkiem fajnie wygląda 🙂
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 marca 2017 16:40
Dziękuję, młoda ma coś koło 5 lat zdjęcia z naszej chyba 3 jazdy razem.
asds nie wiem jacy rodzice, bo właściciel jest u niej raz w miesiącu zapłacić i dać jabłko...
wątek zamknięty
faith - zmiana trenera u nas właśnie następuje :P W sobotę mamy trening z Mateuszem Kiempą, a za dwa tygodnie prawdopodobnie z p. Lipkowskim lub p. Rajnertem 🙂

Ja wróciłam z praktyk, teraz trenujemy na 9.04 - pierwsze zawody towarzyskie w sezonie 🙂 Oby koninie nie przepalały się styki zbyt często podczas treningów, byłoby super.
ps. ubranie granatowego Mustanga w groszki będzie okej, czy raczej nie wypada? :P
wątek zamknięty
brzezinka, wow, żeby wszystkie dzieciaki tak ładnie technicznie jeździły i wyjeżdżały krótkie zakręty, jak Twoja Julka to byłoby przepięknie. Gratulacje, nie tylko z powodu wygranej, ale też super prowadzenia córy 😉
wątek zamknięty
branka, wymodelowana, dzięki za dobre słowo  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Kuc wyrywny nie jest, więc jak chce coś ugrać to musi się uczyć jeździć krótko i technicznie  😉 
wątek zamknięty
To może ja się tak nieśmiało tu pokażę 🙂 Drugie zawody konia, oba przejazdy z 1 zrzutką. Dumna niesamowicie, bo na pierwszych zawodach miałyśmy jedną eliminację w LL.
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
21 marca 2017 11:20
macbeth gratulacje 😅 swoją drogą ładny ten twój koń 😀😀
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna, dziękuję 🙂 Jeden z dwóch, które mam do jazdy/startów, ale ten zdecydowanie bardziej urodziwy 🙂
wątek zamknięty
macbeth ale czad, gratulacje! 😅 A konik faktycznie urodziwy.🙂

Ja wykorzystałam to, że koleżanka przyjechała, no więc. 😎

Więcej z jazdy nie pokażę. 😂 Pierwszy raz się widzę na zdjęciach od listopada i ogólnie to jestem załamana, może jednak wolałam tego nie widzieć. 😁

Taki ładny, spokojnie stojący konik. Taaa.

Tak wyglądał koń większość czasu. Ładne zdjęcia mam dwa z trzystu. 😜
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
21 marca 2017 15:48
flygirl skąd ja znam te 2 z 300 😀
Fajny macie czaprak, co to??
wątek zamknięty
Eskadron mustangbrown z heritage. Jestem w nim totalnie zakochana. 😍
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
21 marca 2017 17:35
Przez Ciebie niedobra babo zachorowałam na niego 🤬
wątek zamknięty
macbeth gratuluje! oby do przodu 🙂
flygirl ja tam trzymam kciuki juz za kwiecien! jak podskoki?? 🙂
windziakowa o! ale to juz po?? jak bylo? 😀
AtlantykowaPanna fajna fryzia! czesto ja jezdzisz czy dzierzawisz?🙂

Pomimo iz jestem pokrzywiona w chinskie-8, i nie wiem co robie z odnozami, i to nie moje siodlo - to mam taka radoche z jezdzenia, ze musze sie podzielic 😀 na swoim koniu, na 4 lapach, tfu tfu tfu tfu!  🏇 Paskudny moj 😍



wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 marca 2017 06:36
A ja od siebie chciałabym dodać, że widziałam wczoraj cudo Faith na żywo i muszę przyznać, że to prawdziwy cukierek   😍 Jak on się rusza  💘 Zdjęcia są żenującej jakości i całkowicie tego nie oddają (za co mi wstyd! :icon_redface🙂, ale musicie uwierzyć na słowo 😉 Urval jest super!

Flygirl - już pisałam na FB, ale i tu powtórzę - fajne te nowe zdjęcia 🙂 Tez jazdy też nie są aż tak tragiczne, jak to przedstawiasz 😉 (edit) A, że "ładny i stojący"...Tia..  🙄 Jeszcze powiedz, że on uszu nigdy do zdjęć nie kładzie i że to urodzony model.. 😉

brzezinka - Twoja córka niezmiennie mnie zachwyca! Też bym chciała tak jeździć jak ona 😉

macbeth - gratulacje!

AtlantykowaPanna - ładny zwierzak, powodzenia we wspólnej pracy! 🙂

wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
22 marca 2017 10:26
faith, nie kokietuj. Większe chińskie 8 widziano, nawet w Twoim wykonaniu (pamiętam kiedyś na Manti było jakieś takie siodło, co Ci wywalało nogi do przodu na maksa). Wyglądacie bardzo fajnie, super dobrana para. A siodło tak na fejsie patrzyłam i tak myślałam, ze to jakieś inne. Co to? Nie boli w nim juz tak siedzenie?

PS bo mnie zawsze ciekawiło: Manti ma w paszporcie "Manti"? Jak lek na zgagę? Czy to zdrobnienie?
wątek zamknięty
Mój "bidulek" odpoczywający po niedzielnej jeździe i wyraz pyska mówiący: "już jeździłaś, czego chcesz jeszcze kobieto?!"



ps przepraszam za jakość ale coś mi się aparat poprzestawiał w kalkulatorze  🤔wirek:
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 marca 2017 10:56
faith jeżdzę ją tak 2-3 razy w tygodniu i dodatkowe 4-5 koni taka praca 🙂 Fajnie widzieć Was pracujących 🙂
martva dziękuję  :kwiatek:
Rudzielec_23 piękne rude  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.