Anonimowi Zakupoholicy

Zeby nie byc w tyle moje zakupy ostatnie suma sumarum jak na razie 😉









I cos dla konia 🙂



Teraz szykuje sie na jakies inwestycje ciuchowe dla siebie
asds skoro ktoś z Volty cię tak w jajo zrobił, to może napisz kto? Wątku o nieuczciwych voltowiczach brak, ale jednak warto wiedzieć... Ja no b. dużo rzeczy już przez voltę kupiłam i wolałabym się nie naciąć 🙂
kujka   new better life mode: on
15 listopada 2008 00:07
kolejna derka dla Glutka...

Ks...na starej volcie użytkowniczka Olla...Poiwem tyle ze jest ona z Poznania
asds_z_hreczką - oryginał, ale będę musiał skopletować, bo jest bez strzemion i popręgu:


Kupiłam pomarańczowy kantar Lamicella i z pomarańczową dereczką i pomarańczowo0kremowym uwiązem wygląda miodzio ^^
wawrek raz jeszcze gratuluje 🙂
spodenki w "okazji", niestety musza poczekac bo sa do kolan. troche za duze, nie jestem pewna czy damskie ale jestem zachwycona 🙂
ciec
echh...mi sie dzisiaj przed ostatnia w miare jeszcze pasujacych jeansów podarła....Trzeba na zakupy isc po niedzieli...Ech.....Moej Panie....spadki na wadze i w rozmiarówce to droggga impreza 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
15 listopada 2008 20:05
asds i dlatego ja twardo trzymam sie jednej (wagi of kors) 😉

kupilam- marchewkowe ciasteczka dla crossa

zamowilam- oglowie patentowe horseware
http://www.horseware.com/accessories/rambo/micklemmultibridle.asp
a ja sie zapytam o KONGA którego wstawiał sznurka...Czy ktos moze uzywał tych past albo ciasteczek do wypełnienia ich firmowych? warto je kupic?
szafirowa...jaki matrix, a jak toto wyglada w opcji bez wedzidła?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
15 listopada 2008 20:17
Hmm..trochę odmiennie od tematu, ale się pochwalę:

NIC

A chwalę się, bo stanowczo przeginałam.
Co nie znaczy, że teraz jestem całkiem fair ze swoim budżetem, ale to raczej o takie spożywcze się rozbija już 😉 Ale pracuję nad sobą ;]
dla siebie:
-golf
-sweter
-buty
-czapke

dla konia:
-kantar nici
-czaprak eskadrona "wine"
-spray truskawkowy z brokatem
-biotyne
-ziółka
Szafirowa zazdroszczę!
w sklep. horses?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
17 listopada 2008 11:58
zamowilam przez pasi-konika. mam nadzieje,ze okaze sie warte swojej ceny-ale jesli poprawi krzywulcowi choc troche komfort wspolpracy z jezdzcem,to mysle ze warto 🙂
Dla koniska:
- ochraniacze Veredus Splint Boot'y
- wytok Daw-Magu
- preparat na zimę do kopyt Leoveta
Czaprak Lamicell'a Prhda kolor oczojebna soczyta krwista czerwien
Rdzawe owijki, nowy padzik w brązach i pomarańczach i wędzidło podwójnie łamane 🙂 Acha, no i jutro nowe puśliska i strzemiona. Jednym słowem pensja dobra wpadła 😀
a ja kupiłam płaszczyk zimowy w Promodzie 😀 i akurat trafiłam na przecenę nowych modeli o 30%, więc zaoszczędziłam ok. 120 zł i z radości dokupiłam jeszcze zielony golfik 😉
u mnie nastapuił przłom co do ogłowia ! Po prawie 3 tyg. kontakt od sprzedajacej...Okazało sie ze jest w Anglii i przez przypadek spakowała razem z swoim sprzetem naczółek. No nic czekamy teraz na wysyłke do PL i kiedy dojdzie ;/
W ostatnim tygodniu przyznaję się do granatowych eurostarów w delikatną kratkę, szarych pikeurów z czarnym lejem, mydła do skóry i żelu chłodzącego.
Zamówiłam padokówkę zimową z kapturem i wyjazdowe ogłowie dla Skunksa. Kocham go w meksykańcu. Ciekawe, kiedy kupię sobie coś niekońskiego...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 listopada 2008 21:35
Się potem ludzie dziwią, że ja taka nienormalna jestem. A jaka mam być, jak mam matkę zakupoholiczkę?!
PRzyznaje sie do :

- książki "Sztuka pozytywnego myślenia " Schneider'a i " Spraw, by oszalał na twoim punkcie - Tajniki seksualnych pieszczot " Gerard Leleu ( Ps. Kocham swoja karte zniżkowa do ksiegarni firmowych PWN )

-smakołyki i zabawki dla psów
-olej o zapachu marcepanowym Rapide do skór 1 litr bezbarwny

-12,7 litra paliwa ON na stacji Lukoil za 50 zł i wyborna czekolada mleczna do picia za 3,90 zł
Ciiii, bo powiem co się do Ciebie uśmiecha
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 listopada 2008 21:53
Nic się do mnie uśmiecha, kot śpi odwrócony...
To są wstrętne insynuacje i w ogóle to ja sobie wypraszam szarganie mojego imienia w tak obrzydliwy sposób!

Ps. A dlaczego nas jeszcze nie ma w "Naszych dzieciach i ciążach?"
Hmmm nie wiem, ale skoro nalegasz ... 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 listopada 2008 22:22
ja sie ograniaczam " az " do konskim niezbednych czyt pasze itd i tyyyle kasy idzie , ze szok
"gra aniola" !! juz sie nie moge doczekac, kiedy zaczne to czytac !!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się