Aktualności: Uwaga!
W najbliższych dniach przeprowadzimy aktualizację oprogramowania forum. Nowsza wersja umożliwi wygodne przeglądanie na telefonach komórkowych uśmiech

Prosimy o wyrozumiałość, jeśli po zmianie pojawią się jakieś błędy lub ograniczenia. Prosimy zgłaszać wszelkie problemy na PW do użytkownika: root
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Strony: [1] 2 3 ... 10

 1 
 : Dzisiaj o 21:43:01 
Zaczęty przez 777 - Nowe: wysłane przez ancyk0991
Za same pasty 4tys.
Do tego ulgastran, rokitnik, olej, suple na zakończenie i się nazbierało wink

 2 
 : Dzisiaj o 21:37:23 
Zaczęty przez JARA - Nowe: wysłane przez Teodora
Jasmine, to jakbyś się czepiała no nie wiem, psychologa przyjmującego prywatnie, że żeruje na ludziach. Pracuje, więc dostaje pieniądze. Ale też pomaga. Nie sprowadza na ludzi nieszczęść, nie cieszy się, że ktoś dostał depresji – tylko pomaga. A że za pieniądze, to jasne, w końcu to jego praca.

Viridila, to musi być ciekawa praca.
Zdaje się, że styk rożnych dziedzin. Skojarzyło mi się ze stroną NSH. Słuchałam niedawno wywiadu z kobietą, która opowiadała o dopracowywaniu języka, jakim ta strona komunikuje się z ludźmi. Jak trzeba i uczyć, i słuchać, jak ludzie na coś mówią (bo mogą być mądrzy, głupi, starzy, w gorączce, mogą słabo znać angielski).
Dobrze, że dokładacie fachowość do puzzla walki z koronasem.

Przy tych ostatnich obostrzeniach, to się swoją drogą teatralne scenki widzi. Wyglądam, co to za głosy za oknem, a tam: najpierw ojciec rodziny z psem na smyczy. Ze dwa metry za nim kobieta z dwójką mniejszych dzieci po obu stronach, trzymanych za ręce. I żywiołowa kłótnia małżeńska. Jeszcze niedawno trudno by było wymyślić coś takiego.

 3 
 : Dzisiaj o 21:34:42 
Zaczęty przez asds_z_hreczką - Nowe: wysłane przez Perlica
Mam takie szelki do auta. Czy one się nadają do biegania? bo można wg filmiku na nich z psem chodzić także:
https://toys4dogs.pl/kurgo-impact-dog-car-harness-m-samochodowe-szelki-dla-psa,id2001.html

Edit: Jednak mam te:
https://www.karusek.com.pl/produkty/kurgo-tru-fit-wygodna-uprzaz-dla-psa-z-funkcja-pasow-bezpieczenstwa-18163

 4 
 : Dzisiaj o 21:34:34 
Zaczęty przez Lotnaa - Nowe: wysłane przez unity
Mam takie specyficzne machnięcie rękami i mówię "koniec", zawsze jak gdziekolwiek kończę i koń może się zająć swoimi sprawami. Na tymczasową przerwę mam coś innego - jeżeli np. pracuję z 2 końmi za zmianę.

Jaki macie sygnał do bezwzględnego zatrzymania inny niż prr?  uśmiech

 5 
 : Dzisiaj o 21:32:12 
Zaczęty przez asds_z_hreczką - Nowe: wysłane przez smartini
madmaddie, dogfrisbee.pl ma flexy i standardy w dokładnie tych samych kolorach :P
o jaką różnicę pytasz? Wielkościo to jest dokładnie to samo, flex, jak sama nazwa wskazuje, jest bardziej miękki i elastycznych niż zwykły

 6 
 : Dzisiaj o 21:30:25 
Zaczęty przez karolina_ - Nowe: wysłane przez Robaczek M.
Agu mam nadzieje, że w razie czego uda się to tak wytłumaczyć, papier też załatwie żeby nie być gołosłownym.
Drugi kuc nie ma problemów zdrowotnych, więc jego spacery mogę ograniczyć do minimum i zabieram go tylko na łąkę za stajnie, tam to pustkowie zupełne, dziś tylko traktorem ktoś jeździł.
Mam nadzieje, że w miare szybko wrócimy do normalności, za tydzień kucka powinna mieć przeklejone podkowy, mam nadzieje że nie będzie poślizgu (dwa tygodnie temu miała robione kopyta, na życzenie kowala nikt z ludzi nie towarzyszył, ciekawe jak teraz będzie, uff). Dla ogółu to takie pierdoły, dla większości z nas takie sprawy są bardzo ważne.

 7 
 : Dzisiaj o 21:29:36 
Zaczęty przez karolina_ - Nowe: wysłane przez Na_biegunach
Robaczek M., choroba zwierzaka powinna być wystarczającym powodem do spaceru. W razie w nie powinnaś przyjmować mandatu. Stan prawny wszystkich zakazów jest delikatnie mówiąc wątpliwy.
Realnie patrząc spacerując i trzymając odległości nie stanowisz większego zagrożenia niż ludzie w kolejkach pod sklepem  ehh  Trzeba uważać i się nie przytulać do ludzi, ale nie można dać się zwariować.
W mojej okolicy w tygodniu jest mało spacerowiczów i quadów, weekendy bardziej zaludnione odpuszczam na razie. Więcej pracujemy z ziemi i z siodła koło domu.

fabapi, jak dla mnie 800 zł koszt zawyżony o dobre 50%

 8 
 : Dzisiaj o 21:25:01 
Zaczęty przez 777 - Nowe: wysłane przez Sivrite
Ponad 6 tysięcy? Oo Za Equinora Cię tyle wyszło?
Ja dostałam 6+6 z tymi samymi zaleceniami, z większymi wrzodami. Plus stresowymi bólami brzucha.

 9 
 : Dzisiaj o 21:21:41 
Zaczęty przez asds_z_hreczką - Nowe: wysłane przez Perlica
madmaddie, nie wpadłabym na to :-) Dzięki!

 10 
 : Dzisiaj o 21:21:04 
Zaczęty przez karolina_ - Nowe: wysłane przez Sosenka
Dokładnie, zgadzam się z Agu. Ktoś, kto żyje z treningu i jazdy na koniach, swoich i cudzych, moim zdaniem ma prawo nadal to robić.

Teraz chyba już mało kiedy pokazuje się osoba uważająca obecną sytuację za ferie, okazję do jeżdżenia do oporu i przesiadywania w stajni od rana do nocy, ale kilka tygodni temu gdy zamknięto szkoły reakcja młodzieży była straszna. Siedzieli w stajniach codziennie godzinami, wałęsali się po galeriach handlowych itd. I się doigrali, w końcu przyszedł zakaz opuszczania domu bez opiekuna prawnego. Zawsze muszą pojawić się jednostki, które nie dostosują się do luźnych zaleceń i zasad zdrowego rozsądku, przez co przepisy zostają wręcz absurdalnie zaostrzone dla wszystkich bez wyjątku  smutek

Strony: [1] 2 3 ... 10


Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 1.045 sekund z 17 zapytaniami.