Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 grudnia 2015 23:00
Szczesliwego Nowego Roku!!! Niech bedzie zacny!!! 🏇
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
01 stycznia 2016 10:55
Szczęśliwego ! Życzę wam wszystkim w tym roku najbardziej niesamowitych szmatek na świecie !  🏇
wątek zamknięty
Szczęśliwego Nowego roku kochane !  😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 stycznia 2016 16:57
Szczęśliwego! Kto juz obfocil noworocznie jakies szmatki? Ja właśnie wracam do domu z dwoma komplecikami na karcie SD. 🙂
wątek zamknięty
Ja czekam aż mi okunka uszyje mój świąteczny prezent i modlę się, by było ładnie na moim murzynie, bo trochę mam obawy :P
Problemy pierwszego świata - czy szmata będzie idealnie pasowała do konia 😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2016 18:34
emptyline, co fajnego obfociłaś? 🙂

Ja na razie nic nie wrzucam, nie chcę wyskakiwać z lodówki 😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 stycznia 2016 18:48
Szczęśliwego! Kto juz obfocil noworocznie jakies szmatki? Ja właśnie wracam do domu z dwoma komplecikami na karcie SD. 🙂

Ja mam foto komorkowe z hali wiec prawie jak kalkulatorem 😵
wątek zamknięty
Ja pogladowo tylko, mistrzem zdjec jednak nie jestem, zwlaszcza jak kon do mnie spaceruje albo nie ma ochoty pozowac :P
Eskadron NG Darkbasalt 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
01 stycznia 2016 21:04
Livia, a mojego cukiereczka i jeszcze 'większego' cukiereczka. 🙂

Oto efekty:
Całusek w kantarze ES i derce Horze


oraz Wagant w czapraku Horze, białych owijkach, derce dralon Navy-Grey i kaloszkach Nici Stars.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 stycznia 2016 08:29
Zairka, piękny ten zielony Niciak! Sama się nad nim mocno zastanawiałam, ale jednak odpuściłam 🙂

faith, świetny ten Dark Basalt, bardzo wam pasuje! Btw. od kiedy jeździcie na haku? Dlaczego się przesiadłyście? 🙂

emptyline, Całus bardzo ładnie, a Wagantowi w tym zestawie bosko 🙂
wątek zamknięty
Livia - dziekuje🙂  :kwiatek: nie przestawilysmy sie, po prostu od czasu do czasu wsiadam na hacku, zwykle na takie rozruszanie tylko jak nie mam planu na jakas konkretniejsza robote🙂
wątek zamknięty
Zairka, całkiem niezły ten niciak, choć nie przepadam - ale KOŃ 😍 co to za cudak?
emptyline, Całus wymiata wszystko - jak zawsze wygląda świetnie w każdej szmatce 😉 Kasztanek już mniej mi się widzi w tym odcieniu zieleni.
faith, całkiem ładnie 🙂 Szkoda tylko, że to serduszko jest 😁
wątek zamknięty
Zairka Fajnie wygląda ta zieleń na kasztanie 🙂
emptyline Ten kantar jest idealny do tej derki
faith Jak dla mnie ten czaprak zyskuje dopiero na koniu, śliczny! 😀
Standardowo zapomniałam, że z nowym rokiem powstaje nowy wątek..  👀
Podrzucam dzisiejszego euro-stara i sylwestrowego dralona, który był dodany jeszcze w starym wątku  :kwiatek:


wątek zamknięty
Zairka, - nie wiem co piękniejsze, szmata czy koń 💘 Jejku, tak pomalowane kasztanisko to moje końskie marzenie 😍
faith, - czaprak idealny na siwki 🙂
emptyline, - super dobrany ten kantar z derką! 😀
dairoxroxi, - to u was już taki śnieżek? Wow! Widzę, że nie tylko ja mam mamuta 😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 stycznia 2016 16:45
emptyline elegancki Całusek 💘
dairoxroxi bardzo Połyskowi ten dralon pasuje, czaprak też 😉
Księciunio w granatowym  😍
wątek zamknięty
lusia722, Księciunio niezmiennie piękny!
Ode mnie smaragdgreen , chyba moja ulubiona szmatka, zaraz obok caviara i bs navy  😍
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 stycznia 2016 21:51
keirashara dziekuje :kwiatek: ja z kolei zarzekałam się całe życie że nigdy kasztana, ale Buniu skradł serce 😉
harja 11 letni wałaszek, profesor który ma mi pomóc wrócić do gry, Equador dla przyjaciół Bunio :kwiatek:
Livia to mój prezent i jestem zachwycona super pasuje Rudemu 😍 na żywo nie jest taki neonowy
Niestety ale pogoda i późne pory bywania w stajni nie sprzyjają szmatofotkom więc wrzucam kolejne podglądowe, derka bicolor lightnugat
wątek zamknięty
Zairka, jest cudny, będziesz mogła poszaleć z kompletami, derka wygląda ekstra. Powodzenia w powrocie, wszystkiego dobrego :kwiatek: Pokazuj go koniecznie! 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 stycznia 2016 23:38
Zairka to kasztanek forumowej malaa?🤔
huzarova dziękujemy :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 stycznia 2016 23:45
Zairka to kasztanek forumowej malaa?🤔

Były 😉 ale tak
PIeknie kucykowi w granacie 😍
wątek zamknięty
lusia722, świetny czaprak i bardzo pasuje do konia. Co to za szmatka dokładnie? 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 stycznia 2016 00:24
quantanamera wydaje mi się (99%), że Torpol.
Zairka to gratuluję  😜.
Dziękujemy za komplementy. Mamy ogromne szczęście, bo dostajemy same piękne czapraki 💘 😁.
Mam konia od ponad roku i wstyd się przyznać, ale nie kupiłam ani jednego czapraka jak dotąd 😡.

wątek zamknięty
lusia722, - obłęd w ciapki 💘 Mega elegancko, jak prawdziwy książe 😀 Zazdraszczam dostawania takich pięknych szmat.
huzarova, - bardzo ładnie 🙂
Zairka, - przez Ciebie ślinie się do monitora 😁 W derce też mu świetnie, kocham połączenia brązu z niebieskim na kasztanach.
Ja mam ogromny sentyment i słabość do mocno pomalowanych kasztanków przez pierwszego konia, na któym jeździłam. I jak rude same w sobie mi się średnio podobają, tak malowane rude... mniam 🍴 Powodzenia i pokazuj go koniecznie jak najczęściej!
wątek zamknięty
harja dla tego serduszka kupilam go wlasnie  😜 klaczuni mozna troche poslodzic  😁
keirashara taaak, w dodatku nie bedzie sie syfil tak predko :P choc nie powie, kusi mnie tez rozowy nici  😵
dairoxroxi dziekuje!  :kwiatek:

No, poszukuje jeszcze czegos w granacie i rozu 😉
wątek zamknięty
Zairka pięknie rudzielcowi w tym niciaku! Czy mogłabyś mi powiedzieć, jaki jest na żywo - czy podobny odcieniem bardziej do limegreen czy lemongreen? 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2016 13:22
huzarova, ładny ten szmaragd!

Zairka, zazdraszczam w takim razie prezentu 😀

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
03 stycznia 2016 14:35
Nocte te zdjecie dobrze oddaje kolor
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
03 stycznia 2016 18:57
jak z jakością tych nowych niciaków ? Czaję się na ten czerwony i niby macałam cotton ale był już na kilku jazdach więc moja ocena mogła być nie obiektywna ale wydaje się być dużo bardziej delikatny .  🏇
wątek zamknięty
Budlejowe_love mnie się wydają takie jak od kilku sezonów... czyli bez szału, ale no niestety serduszka mnie kupiły  😍
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
07 stycznia 2016 22:04
emptyline, o nie, masz mój wymarzony dralon  😵 Wspaniale się prezentuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.