Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: sklepy internetowe

poprzednia następna
Strony: 1 ... 285 286 [287] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: sklepy internetowe  (Przeczytany 933803 razy)
espana

« #8580 : Czerwiec 11, 2018, 10:01:30 »
Odpowiedz cytując
Informuję, że otrzymałam swoje zamówienie. W ramach przeprosin miłe gratisy i rabat uśmiech Polecam uśmiech
#link
ententa

M&M

Moje ogłoszenia
« #8581 : Czerwiec 13, 2018, 10:05:52 »
Odpowiedz cytując
czy miał ktoś do czynienia ze sklepem ‚horselover’ ? zlozylam zamowienie i nijak nie da się ze sklepem skontaktować (ani mailowo, ani telefonicznie ani via fcb)... mam sie martwić?

ed. juz nieaktualne  wink
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2018, 11:47:08 wysłane przez ententa » #link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #8582 : Czerwiec 14, 2018, 23:04:30 »
Odpowiedz cytując
Ogromny plus dla Bergo. Błyskawiczna wysyłka zamówienia i jeszcze szybsza organizacja wymiany jednej rzeczy. Zamówienie złożone 12 czerwca w nocy, wczoraj przyszło, dzisiaj napisałam maila o wymianie, jutro ma być kurier z nową rzeczą. Szał. duży uśmiech
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Vendettka

Moje ogłoszenia
« #8583 : Czerwiec 16, 2018, 08:39:31 »
Odpowiedz cytując
Ogromne +++ za 3 zaległe zakupy, sklep w rankingu ulubionych wskoczył na samą górę - szybko sprawnie, przemiła obsługa uśmiech, za to konik ostatnio mnie ciągle zawodził z zamówieniami niestety więc spada, nie wiem co się stało mają wystawiony sprzęt którego późnej nie mają smutek

Edit. Jestem guła i nie napisałam dla kogo. Wychwalany sklep dla którego lecą ode mnie plusy to DobryKon
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2018, 12:28:13 wysłane przez Vendettka » #link
SzalonaBibi

« #8584 : Czerwiec 16, 2018, 09:23:07 »
Odpowiedz cytując
Ogromne +++ za 3 zaległe zakupy, sklep w rankingu ulubionych wskoczył na samą górę - szybko sprawnie, przemiła obsługa uśmiech, za to konik ostatnio mnie ciągle zawodził z zamówieniami niestety więc spada, nie wiem co się stało mają wystawiony sprzęt którego późnej nie mają smutek
Nie napisałaś jaki sklep taki super wink
#link
"Każdy z nas jest łodzią w której
Może się z potopem mierzyć
Cało wyjść z burzowej chmury
Musi tylko w to uwierzyć!"
Vendettka

Moje ogłoszenia
« #8585 : Czerwiec 16, 2018, 12:25:32 »
Odpowiedz cytując
SzalonaBibi O matko! Tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz  icon_rolleyes Plusiki lecą dla DobregoKonia uśmiech

Dodatkowo przypomniało mi się, że również duży plus dla Cavalloshop - ekspresowa wysyłka i wszystko ideolo.  uśmiech
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #8586 : Czerwiec 17, 2018, 16:24:52 »
Odpowiedz cytując
Przestrzegam przed zakupami w sklepie "Końskie smaczki"! Zamówiliśmy nadajnik GPS jakoś w połowie maja, nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia zamówienia, wpłynięcia pieniędzy, nic. Po licznych upomnieniach 01 czerwca dostaliśmy informację, że paczka rzekomo została własnie wysłana, od tamtej pory cisza, i na fb nie odpisują, i na meila, numeru telefonu do nich nie można nigdzie znaleźć. Sprawa wędruje na policję.
#link
tomia

« #8587 : Czerwiec 18, 2018, 10:32:24 »
Odpowiedz cytując
czy są jakieś obiekcje do sklepu Moliver? miałabym tam pare rzeczy a oku, ale się waham.. ktoś coś  oczy2
#link
Milla

Moje ogłoszenia
« #8588 : Czerwiec 18, 2018, 10:43:18 »
Odpowiedz cytując
Ogólnie czytałam, ze ze sklepem Moliver jest czasem problem z dostępnością towaru - czyli czasem termin sie potrafi bardzo wydłużyć.
Ale nie natrafiłam na opinie o ich nieuczciwości.
Dodatkowo po skorzystaniu z wyszukiwarki na górze strony możesz sobie poczytać opinie.
#link
tomia

« #8589 : Czerwiec 18, 2018, 11:32:25 »
Odpowiedz cytując
Milla dziękuję  kwiatek
skoro czasem wystwiają i czegoś nie mają, to spróbuję przed zakupem się upwenić czy mają na sklepie to co mnie interesuje.
jeszcze raz dziękuję  uśmiech
#link
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #8590 : Dzisiaj o 10:50:18 »
Odpowiedz cytując
Chyba coś się dzieje z horsetown, złożyłam zamówienie, ale nie mam pewności co do dostępności, a brak kontaktu telefonicznego nie ułatwia. Ktoś wie jak najszybciej się skontaktować?
edit. telefon nie aktywny, ale za to jest szybki kontakt mailowy
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 12:56:10 wysłane przez Wigorrr » #link
amanda666

Moje ogłoszenia
« #8591 : Dzisiaj o 11:36:15 »
Odpowiedz cytując
+ dla Nuby za ekspresowa wysyłkę, uśmiałam się tylko z ogromnego worka od paszy  wysmiewa trochę tak jak w Lays'ach  lol trochę wkurza mnie kurier DHL ehh z Animalii zamówiłam paczkę w poniedziałek rano i do dziś kuriera jeszcze nie było, jak dzwonie i pytam co z paczką to Pani mi mówi, że kurier nikogo w domu nie zastał. Byłam wczoraj cały dzień, była również teściowa i babcia, na pewno nie przeoczyłyśmy. Do was też tak DHL ma ciężko dojechać (mieszkam na wsi)? 
#link
Ramirezowa

Ania i Urania !

« #8592 : Dzisiaj o 12:29:18 »
Odpowiedz cytując
 offtopic potwierdzam, kurierzy z DHL to kompletna porażka szczególnie na wsiach. Często mi się również zdarzało że oczekiwałam pilnie paczki, wszyscy w domu postawieni na baczność a on odhaczał że nikogo nie zastał  marze więc unikam jak ognia. Za to chwale DPD i UPS  wink
#link
Kastorkowa

Szałas na hałas

« #8593 : Dzisiaj o 12:42:07 »
Odpowiedz cytując
To u nas kompletnie na odwrót, DHL zawsze szybko i bezproblemowo nie ważne czy miasto czy do przyjaciółki na wsi a DPD to totalna porażka niezależnie od miejsca a po ostatniej akcji, która miała miejsce nigdy w życiu im nie zawierzę jakiegoś zamówienia.
#link
Szałas na hałas
amanda666

Moje ogłoszenia
« #8594 : Dzisiaj o 13:20:17 »
Odpowiedz cytując
Ramirezowa mam takie samo zdanie  hihi DPD na drugi dzień po nadaniu jest. Jakiś czas temu zamówiłam w Bergo sztyblety - to było zimą- i kurier wiózł mi je 5 dni -.-
#link
szemrana

MTWD

« #8595 : Dzisiaj o 19:53:39 »
Odpowiedz cytując
Bo to nie od firmy kurieskiej zależy ale od ludzia, który pracuje w tym rejonie.
Napisanie skargi to 2 minuty roboty a efekt dość szybki
#link
Nie rań osoby, której nie możesz zabić
amanda666

Moje ogłoszenia
« #8596 : Dzisiaj o 22:55:26 »
Odpowiedz cytując
szemrana myślę, że jego przełożony o tym wie, mieszkam na takiej wsi, gdzie ludzie są tak zacofani, że zastanawiam się co ja tu tak właściwie robię  ? nawiązuję do tego, że ludzie tu nie zamawiają przesyłek. Patrzą na mnie jak na wariatke kiedy kurier przywozi mi kolejna paczkę z żarciem dla koni  wysmiewa  dzwoniłam niejednokrotnie, że spieszy mi się z tą paczka i chce ją już dziś!  Niestety odpowiedź jest jedną "przykro mi, ale kurier nie zastał nikogo w domu".
#link
Strony: 1 ... 285 286 [287] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: sklepy internetowe

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 19 zapytaniami.