sklepy internetowe

'-' dla sklepu www.stajnia.sklepna5.pl czekałam 2 mies na czaprak, i czekałabym jeszcze długo gdybym go nie odmówiła ;] miałam czekać 2,3 tyg, zero kontaktu ze strony sklepu ze będą jakieś opóźnienia..
wielki + dla sklepu DLA_KONIA naprawde rewelacja w pon zrobiłam przelew a w czwartek rano miałam już derki.
Rewelacyjny kontakt.
kujka   new better life mode: on
16 listopada 2008 21:14
Edit
Ogromny + dla InterApi, mimo że nie jest to typowy internetowy sklep, to po napisaniu maila można sie dogadać. Bardzo miły komtakt, szybki, ekspresowa przesyłka i ceny konkurencyjne 🙂

Polecam także Amigo i Animalia - wiele razy tam zamawiałam i nigdy się nie nadziałam, a wybór jest duży 🙂
W jakim sklepie internetowym można zamówić czaprak Schockemohle?
Nie mogę żadnego znaleźć.
Dzięki, dziewczyny 😀
Złożyłam zamówienie w tym sklepie Kantar. Zdam relacje jak się sklep sprawuje bo chyba jest dość mało znany 😉
+ amigo.pl-jak zawsze
+/- dla konik.com.pl zawsze szybko itp. a teraz nie moge sie skontaktowoac bo zamawialam jak mi poradzono [wczesniej swietny kontakt] zamowilam rzecz ktorej nie bylo w sklepie internetowym ale w realnym bylo i nie mam teraz kontaktu ile dokladnie rzeczy wynosi ;/
deborah   koń by się uśmiał...
17 listopada 2008 20:35
kolejny mega plus dla siodlarnia.com
thermooficerki super. na żywo wyglądają dużo lepie niż na fotkach.. jestem mega zadowolona 🙂
mały + dla GNL. Niby wszystko do mnie dotarło ale ile zachodu było... Najpierw złożyłam zamówienie, nie było wszystkiego na miejscu wiec zgodziłam się poczekać te 2 tygodnie, czekałam prawie 4. Przysłali kantar, za mały. Rękawiczek miało nie być a były. Brakowało jeszcze 2 czy 3 rzeczy. Kontakt raczej dobry, cały czas miałam odpowiedzi i informacje. Jednak odniosłam wrażenie ogólnego nieładu i niezorganizowania panującego w tym sklepie, ale może to tylko chwilowe i ja akurat miałam pecha, że trafiłam na taki okres.
Zamawiał ktoś moze ze sklepu konskisklep.home.pl?
gdzie mogę jeszcze dostać produkty Pharmaki?
Ludzieee ja Was ładnie proszę 😀 www.konskisklep.pl pierwszy raz się z nim spotykam,a są tam wszystkie produkty,które chce kupić i są taniej.Jak oceniacie ten sklep na oko? Kupował tam ktoś?
czy możecie polecić sklep internetowy gdzie w miarę szybko i sprawnie można kupić mattesa z ciemnym futrem (nie z podstawowym, naturalnym) poprzednio na zielono - czarnego musiałam prawie miesiąc czekać, gdzie odbędzie się to w miarę sprawnie i nie przepłacę?
Czy któryś z internetowych sklepów ma produkty KINGSLAND?
Laguna w Polsce raczej produktów z tej firmy jeszcze nie ma.Widziałam coś na e-bay'u i http://www.kingslandequestrian.co.uk/
A ja tak się pochorowałam na ich derki i czapraki
gabik jedna z voltowiczek może załatwić. I naprawde tanio. Tylko że przez tą awarię naszego forum nie powiem Ci teraz jaki dziewczyna ma nick. z tego co wiem to Crazy chyba pamięta.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
19 listopada 2008 16:42
Czy ktoś mnie może oświecić kiedy w okserze zmieniły się wysokości rabatów przy poszczególnych progach?
ZONK
+ dla AMIGO, za bardzo szybką przesyłkę, czaprak doszedł 2, czy 3 dni po przelaniu pieniędzy, jednak jest jedno ale, zamówiłam czaprak ujeżdżeniowy, a przysłali mi wszechstronny.
animalia.pl.....niby wszystko ok a gratisa nie dostalam🙁 jakas karte rabatowa zamiast tego:/
szperając dzisiaj, natrafiłam na takie cudo:
http://www.gnl.pl/spray-lepszy-dosiad-p-447.html
co o tym myslicie?
Animalia nas popsuło tymi gratisami. Teraz jak nie dadzą, to już klient ma focha
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 listopada 2008 20:36
+ jak zawsze dla hidalgo
Lena e tam foch gratisy sobie odbijam w hurtowni wet😉
jedno fajne, ze na Wawke maja kuriera za 5 zeta, ale ceny srednio konkurencyjne niestety:/
Laguna napisał: Czy któryś z internetowych sklepów ma produkty KINGSLAND?
nie dam za to głowy, ale wydajemi się, że ciuchy z ich metką widziałem....
w Parkurze
Ja miałam kuriera za free do siebie, ale i zamówienie kwotowo było spore. A ceny na to, co brałam akurat niezłe mieli. I duże opakowania preparatów, które gdzie indziej widziałam tylko w mniejszych i mniej opłacalnych.
Aktualnie w związku z Naf-omanią zamawiam głównie w sklep.horses.pl i nawet lokalny dostawca nie ma mi do zaproponowania atrakcyjniejszych cen, nawet po doliczeniu kosztu wysyłki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się