Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

poprzednia następna
Strony: 1 ... 265 266 [267] 268 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje  (Przeczytany 493681 razy)
MoniMoni

« #7980 : Listopad 28, 2019, 15:10:17 »
Odpowiedz cytując
Dzisiaj pani nadobnadziewica wygrzewa sie w łóżeczku.
Ciekawe czy pieski nakarmiła.
Alez skad... Przeciez we wtorek juz dostaly jesc. Wystarczy.

Gdyby tak w Polsce przyjac takie prawo, jak ostatnio w USA:
https://www.rp.pl/Prezydent--USA/191129520-Ustawa-podpisana-7-lat-wiezienia-za-maltretowanie-zwierzat.html?fbclid=IwAR0RZu1WSgirOPlW4JGDkaet40VNbNUdMp6yt0O2dSYMeyO3Qm56Mnh2YOg
#link
andzia1

« #7981 : Listopad 28, 2019, 19:17:07 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam,że się wetne.Czy mamy wątek o historii jeździectwa, chodzi o historie sprzętu jeździeckiego czy może jest na forum historyk?
#link
MoniMoni

« #7982 : Listopad 29, 2019, 02:46:37 »
Odpowiedz cytując
"Pomoc prawna potrzebna
Potrzebuję bystrego studenta prawa do walki o zrabowane zwierzęta."
Dlaczego tylko studenta? - Czyzby sprawa byla dziecinnie prosta, czy moze chodzi o to, ze za darmoszke student ma pracowac? A moze jeszcze student powinien doplacic za "mozliwosc praktycznego rozwoju"? Na pewno zglosza sie tlumy.
#link
rollnick

« #7983 : Listopad 29, 2019, 05:34:55 »
Odpowiedz cytując
safie, tak. Podlega. Ale to i tak osobiste widzimisie wójta, ponieważ nie ustosunkował się do wniosku fundacji. Złamał prawo w przynajmniej 3 paragrafach, fundacja już szykuje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
Przeciwko wójtowi ? Temu, który dotąd współpracował z fundacją ?
Póki współpracował, było ok, a teraz w niego zawiadomieniem o przestępstwie ?
Naprawdę aż strach mieć jakąkolwiek styczność z fundacjami...
#link
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."
Andrzej Sapkowski – Czas pogardy
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #7984 : Listopad 29, 2019, 07:29:02 »
Odpowiedz cytując
Rollnick, ty jak sie odezwiesz to jak ten filip z konopi
.. Rece opadaja.
#link
Zapraszam na Nieustający Bazarek dla Dzieci z Nkhata Bay na facebooku. uśmiech

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
MATRIX69

Rycerski Klub Sportowy Silesia

Moje ogłoszenia
« #7985 : Listopad 29, 2019, 19:20:11 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam,że się wetne.Czy mamy wątek o historii jeździectwa, chodzi o historie sprzętu jeździeckiego czy może jest na forum historyk?
Na fb jest grupa "Koń w historii i rekonstrukcji historycznej'', tam jest sporo osób z wiedzą nt. sprzętu jeździeckiego z epok minionych. Na re volcie wątki reko raczej umarły wink
#link
Konni bohurtowcy - RKS Silesia Wrocław
rollnick

« #7986 : Listopad 30, 2019, 05:37:37 »
Odpowiedz cytując
Rollnick, ty jak sie odezwiesz to jak ten filip z konopi

Myśl sobie, co chcesz. Ale  zastanów się: ktoś nakłania do współpracy człowieka, który w określonych okolicznościach raczej nie ma na to szczególnej ochoty.
Ten człowiek w końcu zgadza się i współpracuje, ale po pewnym czasie mając dosyć atmosfery robionej wokół niego (tak to widzę) odpuszcza.
W odwecie ów ktoś składa na niego donos i miesza publicznie z błotem.

Jak sądzisz, ile innych osób widząc takie postępowanie zechce w przyszłości pójść z Tobą na podobną współpracę ?

Czy ktoś się zastanowił, czemu wójt tak postąpił ?
Czy zamiast tego nie można było z nim po ludzku pogadać ? Poznać powody jego decyzji i wspólnie zastanowić się, jakie w tej sytuacji są inne możliwości walki z patologią ?
A jeśli ów nie chciał dalej gadać, to czy ktoś się zastanowił, dlaczego ?
I czy trzeba z człowieka, który przecież jeszcze może się kiedyś sprawie przydać, robić sobie zakamieniałego wroga ?
Czy ludzie potępiający wójta mają choć odrobinę takiego zwykłego doświadczenia życiowego i zdrowego rozsądku ? Potrafią coś więcej niż hejt i pieniaczenie ?
#link
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze."
andzia1

« #7987 : Listopad 30, 2019, 07:13:16 »
Odpowiedz cytując
Matrix,dzięki!
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #7988 : Listopad 30, 2019, 07:24:23 »
Odpowiedz cytując
ke zemdlal
Wójta do takiej współpracy obliguje ustawa i prawo, a nie jego własne widzimisie, poczucie misji czy ochota zrobienia czegoś dobrego. Gmina to NIE JEST prywatny folwark wójta. Wiec reszta twojego postu, przykro mi, jest z dupy.
Ps. Jeszcze sie odniose do tego "w określonych okolicznościach raczej nie ma na to szczególnej ochoty" - taaak rollnicku, bo tym tam byłeś i Ty to wiesz. hihi akurat wójt sie bardzo cieszył, że ktoś zechciał sie w końcu podjąć sprawy, także pudło!
#link

Jestem zalatana i nie mam za dużo czasu na forum, moge odpowiadać tu z poślizgiem.
kajpo

« #7989 : Listopad 30, 2019, 10:22:11 »
Odpowiedz cytując
Desire kiedy jest nastepna rozprawa i czego będzie dotyczyła tak dokładnie?
#link
MoniMoni

« #7990 : Listopad 30, 2019, 20:57:43 »
Odpowiedz cytując
akurat wójt sie bardzo cieszył, że ktoś zechciał sie w końcu podjąć sprawy, także pudło!
No wlasnie. Tym bardziej dziwi fakt, ze wojtowi sie odwidzialo i zwrocil pieski Izce. Ludzie, jak widze, sa nieprzywidywalni.
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #7991 : Grudzień 02, 2019, 14:08:36 »
Odpowiedz cytując
Ha, ha, dawno tak się nie obśmiałam jak po przeczytaniu wpisu na bloguniu o wegetariance jedzącej mięso padłego konia, bo nie było „nastrzykane substancjami chemicznymi”.  

sobota, 30 listopada 2019
Krzywda porwanego z domu psa
Sama ja jadłam to mięso, a nawet wegetarianka Niemka znając pochodzenie mięsa również je jadła ze smakiem i zaufaniem. Sama wzięła koninę z rondla bez pytania mnie o zgodę. Była ciekawa smaku koniny, poza tym mięso było smacznie przyrządzone. Kubki smakowe oszalały, ze szczęścia i rozkoszy uśmiech
Na moje pytanie: "Ale jak to, przecież jesteś wegetarianką? Czemu jesz mięso? Odpowiedziała:"Normalnie nie jem mięsa sklepoweNie ruszyłabym mięsa ze sklepu, ale mięso twoich zwierząt jest zdrowe. Wiem o tym, bo wiem hodujesz zwierzęta, wiem co one jedzą. To wszystko co one jedzą to jest naturalna pasza ekologiczna, żadna chemiczna, żadne GMO, a ty mięsa nie  nastrzykujesz żadnymi substancjami chemicznymi, jest ono naturalne, czyste, zdrowe. Ja wiem, że to jest bardzo dobrej jakości mięso, bardzo pożywne i smaczne.

Sama ja (że tak posłużę się piękną konstrukcją językową kreatywnej hodowczyni) psa nie mam, a wiem, że psów nie karmi się 6 razy dziennie:
Pies był karmiony sześć razy dziennie ogromnymi ilościami znakomitej jakości mięsem czyli koniną.

Poza tym taki psikus: skąd miała tyle koniny, że mogła karmić sukę 6 razy dziennie przez cały okres jej posiadania?

Bez wątpienia ona jest kreatywna, tyle że braki w podstawowej wiedzy wynikające z nieumiejętności przyswajania prostych faktów stoją na przeszkodzie urealnieniu tego kreatywnego zaginania rzeczywistości. Jej kreatywność to zwyczajne kłamstwa, w dodatku takie, o których się mówi, że mają krótkie nogi.  A właściwie w ogóle nóg nie mają. 
#link
Oby już żadne zwierzę nie wpadło w łapy kreatywnej sadystki

3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle
Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
tajnaa

« #7992 : Grudzień 02, 2019, 15:03:52 »
Odpowiedz cytując
może był jeszcze jeden źrebak, trzymany w komórce na mięso dla psów? diabeł
#link
MoniMoni

« #7993 : Grudzień 02, 2019, 19:41:44 »
Odpowiedz cytując
Fotomontaż
Pieski w oknie piwnicznym to fotomontaż.

Czego to kreatywna nie wymysli...
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #7994 : Grudzień 02, 2019, 21:39:33 »
Odpowiedz cytując
Desire kiedy jest nastepna rozprawa i czego będzie dotyczyła tak dokładnie?
Dokładnie? Dokładnie to sąd musi przesłuchać reszte świadków w 1 sprawie i wydać wyrok.
Owce i kozy na luty chyba jakoś dopiero... smutek
Dostałam wezwanie - sprawa koni, Amari, reszty kóz i owcy na początku marca.
#link

MoniMoni

« #7995 : Grudzień 03, 2019, 04:21:37 »
Odpowiedz cytując
Wielkie dzieki za informacje, Desire. Widze, ze musimy sie uzbroic w cierpliwosc.
#link
rollnick

« #7996 : Grudzień 03, 2019, 17:09:44 »
Odpowiedz cytując
Cytat: MoniMoni
Tym bardziej dziwi fakt, ze wojtowi sie odwidzialo i zwrocil pieski Izce. Ludzie, jak widze, sa nieprzywidywalni.
Można to tak tłumaczyć. Można inaczej.
Z całą pewnością pieniactwo paragrafowe skierowane przeciw osobie wójta sytuacji nie poprawi. Za to zdrowy rozsądek mógłby może pomóc.
#link
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #7997 : Grudzień 03, 2019, 18:16:49 »
Odpowiedz cytując
rollnick, stosowanie prawa to pieniactwo? Lol. Idź, buzi mu daj, kolacje zrób, może zabierze psy z powrotem.
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
kitty

WWW Moje ogłoszenia
« #7998 : Grudzień 03, 2019, 19:20:25 »
Odpowiedz cytując
rollnick buahahahhahahahahahaha leżę chłopie! Ty weź może obierz kierunek korea północna! Tam mogą poprzeć "pieniactwo paragrafowe", tu jeszcze prawo mamy, nawet spisane! Serio serio! poczytaj może coś o tym  wink
#link
MoniMoni

« #7999 : Grudzień 04, 2019, 03:35:35 »
Odpowiedz cytując
Izka: "Rok 2020 to będzie rok pozwów."
Czy to tez mozna podciagnac pod "pieniactwo paragrafowe"?
#link
nokia6002

« #8000 : Grudzień 04, 2019, 10:13:11 »
Odpowiedz cytując
Ależ ona ma wyobraźnię. Przecież to co wypisuje na temat pomocy rolnikom nie możliwe. Ona na prawdę nie ma co robić..
Znam rolników bardzo różnych, mam z nimi do czynienia na porządku dziennym .. Ehh.. I jak pomóc takiemu co się znęca, kopie, przepycha, pogania, krzyczy cały czas.
Że niby co, mam mu pomóc jeszcze gnój wyrzucić i pościelić cielaczkom świeżej słomy? Bo on sobie nie radzi  Hah, jakiś absurd.
Kiedy się wreszcie ta kobieta skończy. Rzecznik praw hodowcy, duży uśmiech Co nie ma pojęcia o żadnej hodowli .
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
MoniMoni

« #8001 : Grudzień 04, 2019, 11:06:24 »
Odpowiedz cytując
No ale trzeba przyznac, ze plodna jest. Pisze jak nakrecona.
#link
Gillian

four letter word

« #8002 : Grudzień 04, 2019, 11:17:27 »
Odpowiedz cytując
A ja już nie wchodzę na bloga. Oszczędzam sobie nerwów uśmiech
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
trusia

Moje ogłoszenia
« #8003 : Grudzień 04, 2019, 14:43:54 »
Odpowiedz cytując
Fotomontaż
Pieski w oknie piwnicznym to fotomontaż.

Czego to kreatywna nie wymysli...

A o co chodzi z tym fotomontażem? Gdzieś takie zdjęcie było?
#link
Oby już żadne zwierzę nie wpadło w łapy kreatywnej sadystki

3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle
Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
MoniMoni

« #8004 : Grudzień 04, 2019, 15:18:58 »
Odpowiedz cytując
Podczas pierwszej interwencji w 2018 zrobiono zdjecie pieskow Izki, siedzacych w piwnicznym oknie. Zabrano je stamtad. Jak rozumiem, Izka teraz wmawia, ze pieski wcale nie siedzialy zamkniete w piwnicy - ich fotografia jest fotomontazem. Tak samo, jak fotomontazem byly wychudzone w 2019 konie, ktore wg Izki byly przeciez wspaniale odzywione i pieknie zadbane. A fotomontaz i filtry odchudzajace uzyte zostaly dla falszerstwa rzeczywistosci, zeby okrasc wybitna rolniczke. Choroba umyslowa w rozkwicie to malo powiedziane.
#link
tajnaa

« #8005 : Grudzień 04, 2019, 16:04:31 »
Odpowiedz cytując
Chciałabym mieć filtr odchudzający duży uśmiech
#link
desire

Druhu nieoceniony...

Moje ogłoszenia
« #8006 : Grudzień 04, 2019, 16:10:55 »
Odpowiedz cytując
MoniMoni,  ke nie wprowadzaj w błąd!
 To nie zdjęcie zrobione podczas 1 interwencji! To te same psy, jak były szczeniakami (a odebrane byly juz dorosle), zdjecie miało juz wtedy minimum rok i fundacja otrzymala je do dokumentacji od osoby ktora tam wtedy byla i było dostępne na rrdesyf

Ja Was bardzo prosze, jesli czegos nie wiecie to nie dopowiadajcie.   icon_rolleyes
#link

MoniMoni

« #8007 : Grudzień 04, 2019, 23:58:08 »
Odpowiedz cytując
MoniMoni,  ke nie wprowadzaj w błąd!
 To nie zdjęcie zrobione podczas 1 interwencji!
Ja Was bardzo prosze, jesli czegos nie wiecie to nie dopowiadajcie.   icon_rolleyes
OK, dziekuje za sprostowanie. Pamietam to zdjecie malych pieskow z piwnicznego okna, ale nie pamietalam skad. Pomylilam okolicznosci, przepraszam za wprowadzenie w blad.
#link
tajnaa

« #8008 : Grudzień 05, 2019, 09:17:36 »
Odpowiedz cytując
To zdjęcie chyba Indiana sama wstawiała.
#link
MoniMoni

« #8009 : Grudzień 05, 2019, 09:47:05 »
Odpowiedz cytując
Sama Izka to wstawiala? - Stad ona wie najlepiej, ze to jest fotomontaz.  lol lol lol
#link
Strony: 1 ... 265 266 [267] 268 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 19 zapytaniami.