Hity naszego dzieciństwa

Bischa   TAFC Polska :)
29 sierpnia 2012 20:52
Jakiś czas temu odkryłam na BBC Entertainment serial mojego dzieciństwa, oglądany namiętnie (ku złości mamy mojej) z tatą, przez lata zapomniany: Allo' Allo'! 😎
opolanka   psychologiem przez przeszkody
31 sierpnia 2012 08:03
A pamiętacie Świat Wiedzy? Legenda głosi, że ktoś to kiedyś przeczytał.





Świat wiedzy to był taki "Internet w pigułce" 🙂

Mi brakuje bardzo Snickersa w słoiku, nigdy nim nie smarowałam chleba tylko wyjadałam czekoladę i ten krem orzechowy (toffi zostawiałam).


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie form graficznych
to ja na odwrot, wyjadalam toffi😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
31 sierpnia 2012 08:05
hehe dla każdego coś dobrego 😉 A czy można je gdzieś kupić? Ostatni raz to chyb a jadłam z 6-7 lat temu. Wydawało mi się, że sie pojawiło w sklepach, ale teraz juz nie widzę...

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2012 08:44
Jakiś czas temu odkryłam na BBC Entertainment serial mojego dzieciństwa, oglądany namiętnie (ku złości mamy mojej) z tatą, przez lata zapomniany: Allo' Allo'! 😎


Mam wszystkie sezony na płytach i wracam co jakiś czas do nich 🙂
allo allo nagrywamy sobie z mężem sezon po sezonie. Uwielbiam ten serial.
asds   Life goes on...
31 sierpnia 2012 10:09
Co do bajek z dzieciństwa 🙂

[img]http://api.ning.com/files/q9ju5UAOB1VL3LfSLLURfy49dRJws5PtzPUj*C1UVZxodIt831d2rLmorefjz7RprbH2udpCaLTrbG2h9urZK54Q8rH6yS2l/sailormoongroup.jpg[/img]
Generał Daimos! (Polonia 1)



A Tsubasę to wszyscy chyba pamietają 🙂



I tego fanatyka białych majteczek chyba też nie nalezy przypominać 🙂

same moje ulubione klasyki😉 tsubase ogladalam z zapartym tchem, w generale deimosie najwazniejsza byla milosc do Ericki 😀 no i czarodziejka absolutny szal, uwielbiam do tej pory😉 jak tv4 powtarzalo wiosna, to lecialam jak glupia z roboty zeby zdazyc 😀😀😀
asds   Life goes on...
31 sierpnia 2012 10:37
Notarialna http://bishoujo-senshi-sailor-moon.blogspot.com/2012/07/nowe-anime-w-2013-roku.html



Oooo!!! No jestem bardzo ciekawa jak im to wyjdzie! animacja, scenariusz i w ogóle!
Nie uwierzycie, ale dorwałam taką oranżadę 😅

Niestety smak ma zupełnie inny niż kiedyś 🤔
asds tez jestem ciekawa, ma byc bardziej w klimacie mangi a wiec ciezsza i dla deczko starszego widza 🙂
o a ja pamietam jeszcze ulisesa, himena, gre w kapsle(nie te od butelek, tylko dunkiny) albumy z naklejkami, robienie bizuterii z jarzebiny, alfa i oczywiscie my little pony🙂
asds   Life goes on...
31 sierpnia 2012 11:06
asds tez jestem ciekawa, ma byc bardziej w klimacie mangi a wiec ciezsza i dla deczko starszego widza 🙂


No tam się krew i trupy sypią....No i trochę więcej pieprzu jest...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 sierpnia 2012 11:09
Jeszcze była jedna bajka, co mieli psa robota i walczyli z drużyną zła, których na końcu zawsze karał szef.
asds   Life goes on...
31 sierpnia 2012 11:10
Jeszcze była jedna bajka, co mieli psa robota i walczyli z drużyną zła, których na końcu zawsze karał szef.


To nie była Yattaman?

asds pieprzu owszem, skads to mlodsze pokolenie sie wzielo w koncu nie?😉 w ogole ciekawe relacje tam mozna odnotowac, manga mnie zawsze bardziej wciagala 🙂
Kto krzyczał "Panie pilocie, dziura w samolocie!" ? 🤣
asds   Life goes on...
31 sierpnia 2012 14:22
asds pieprzu owszem, skads to mlodsze pokolenie sie wzielo w koncu nie?😉 w ogole ciekawe relacje tam mozna odnotowac, manga mnie zawsze bardziej wciagala 🙂


Ja jestem ciekawa jeszcze czy zostawia te wszystkie oczywiste odniesienia do wyspy Lesbos ( Haruka x michiru, Seiya ( w mandze cały czas kobieta w przebraniu) X Usagi)
asdsHaruka x Usagi jeszcze😉 generalnie uwazam ze jak utna to znowu bedzie 'ksiezycowe perelki rozowe cukierki' jesli wiesz co mam na mysli 😉

Btw. nie wiedzialam ze mozna wlasnego Holy Grail za jedyne 300 euro 😀😀😀😀

http://www.ebay.de/itm/Sailor-Moon-S-Heiliger-Gral-Holy-Rainbow-Chalice-Coppa-Lunare-/261087196651?pt=Figuren&hash=item3cca0275eb#ht_3214wt_1015
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 października 2012 16:08
Takiego miałam 😍
[url=http://i.ebayimg.com/t/Daddy-Sweet-Celebrations-Loving-Family-Vintage-G1-My-Little-Pony-1987-Hong-Kong-/00/s/MTYwMFgxMjAw/$(KGrHqNHJBEFBbTu6e-LBQZcupIiEQ~~60_57.JPG]klik[/url]
Co ja bym dała, żeby takiego córci kupić... ale chyba tylko na eBay'u są :/

za duze zdjecie
asdsHaruka x Usagi jeszcze😉 generalnie uwazam ze jak utna to znowu bedzie 'ksiezycowe perelki rozowe cukierki' jesli wiesz co mam na mysli 😉



jest kot  😍 [url=[[a]]http://www.ebay.de/itm/Sailor-Moon-Pluschfigur-Artemis-weise-Katze-neu-/251161184955?_trksid=p4340.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D46%26meid%3D2558124482496275551%26pid%3D100011%26prg%3D1034%26rk%3D5%26sd%3D261087196651%26[[a]]#ht_842wt_1186]klik[/url]
prawie ci sie udalo otagowac 😉
U nas oprocz hitowych mang i cyckow miss dronio, ogladalo sie Beverly Hills 90210, Bajer w Bel Air i czasem Bill Cosby Show.

BH90210 ostatnio ogladalam podczas choroby, niezle sie usmialam  😁

Niecaly rok temu wybralam sie w sentymentalna podroz po hitach lat 90', no niezle sie bawilismy ze znajomymi przerzucajac sie linkami do co lepszych odkryc 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 października 2012 19:58
Dla mnie hitem dzieciństwa była gra na pegasusie Mario Bros. Ostatnio zachciało mi się w niego zagrać...przeszukałam internet by znaleźć wersję taką jak na Pegasusie i... od kilku dni męczyłam Mariaka  🏇
Gdyby ktoś chciał także sobie przypomnieć to:
http://www.giercownia.pl/gra/21431/super_mario_bros_crossover/
Ahhh te wspomnienia dzieciństwa! 💃
Z gier na Pegazusa poza Mario, pamiętam jeszcze taki labirynt z pingwinkami. Uwielbiałam tą grę!



I jeszcze były czołgi  😍
Tanki i Contra zdecydowanie wygrywa😉))
I racja, Paddy Kelly nic sie nie zmienil 😀
Tam na pudelku jest jeszcze jedno wspomnienie lat 90, artykuł pt " całe lata 90 na jednym zdjeciu" i chyba coś w tym jest :-)
amerykanskie lata 90 😀 to tak😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się