KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Dramka  👍 ja ledwo na grzbiecie sama ustoję
I na mnie przyszła pora  😡

Pierwszy odkąd mam Czardasza zostawiłam go komuś w 100% tego słowa. Zostawiłam nie "żeby go ruszyć", "żeby polonżować" tylko zostawiłam go osobie która miała coś dla mnie z nim zrobić, coś popracować, coś porzeźbić. Tak jak nigdy go nikomu nie powierzałam bo on pod obcymi się lenił, próbował ich i im cwaniakował - a mi to w konsekwencji tylko dokładało roboty później - tak w piątek (na bezdechu) zostawiłam go komuś po coś.

I puchnę z dumy, bo dowiedziałam się, że mój koń jest współpracujący, bardzo karny, odważny i pojętny. I że - oczywiście - ma swoje "sztuczki" i potrafi być łajzą  🤣 ale mimo to, osoba ta w 100% zrobiła co zaplanowała a nawet więcej, bo znalazła sposób na jego caplowania  😵

Cieszę się, że wybrałam tą osobę, zaufałam jej umiejętnościom i swojej intuicji. Koń zadowolony, ja zadowolona, osoba też, bo okazało się, że nie taki ten diabeł straszny, jak ja go odmalowuje  😡  Więc wobec tego publicznie odszczekuje: nie taki straszny ten mój koń, całkiem fajny koń się z niego robi, będą z niego ludzie i chyba wreszcie zacząć się ujeżdżać na tyle, że nie strach go komuś sensownemu zostawić. Więc: PUCHNĘ Z DUMY  😡 😜
Ja na grzbiecie nigdy nie próbowałam ustać ale chętnie bym się nauczyła wskakiwania  😡

Dziecko mam nie ustraszone i ambitne. Jestem z niej dumna. W końcu jej ciężka praca pokazała efekty  😎
Dramka super mala !!! 👍
In.   tęczowy kucyk <3
30 sierpnia 2009 22:34
Dramka, zazdroszczę małej, sama zawsze tak chciałam : )
Zawsze mi się marzyła dla niej woltyżerka i dopiełam swojego  😎 Jak rodzice się dowiedzieli to byli oburzeni dlaczego nie zapiszę ją np. na taniec  😵 Ale jak wczoraj zobaczyli pokaz opadła im szczęka 😁
Mój mąż który też należy do nie ustraszonych stwierdził wczoraj że na tej samej górze chyba by narobił w nachy.. 😁 Ogólnie to ona chyba lepiej się czuje na koniu niż na własnych nogach.  😜

Dzięki wszystkim  :kwiatek:
Dramka-ja też bym chyba narobiła  😉  Mala jest niesamowita i bardzo odważna  😀
Gagulec   Mistrz lokalny
31 sierpnia 2009 13:58
Daramka - gratulacje, super!
Gagulec, to jest ten sam koń?  😲
przyłączam się do zdziwienia quanty
co to za zwierzaczek Gagulcu?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
31 sierpnia 2009 15:11
Gagulec: ja widzę 2 rózne konie i 2 różnych jeźdźców 😉
A ja jestem dumna z mojej klaczy która bez dodatkowych suplementów uspokajających jest w stanie normalnie pracowac pod dziećmi a w sumie to pod jedną dziewczynką  🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
31 sierpnia 2009 19:32
...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 sierpnia 2009 19:40
Gagulec, ale wymazywać otwartego pyska stempelkiem nie musiałaś...
Gagulec
Zmiana ogromna  :kwiatek: Ale co z tym pyskiem?
Gagulec   Mistrz lokalny
31 sierpnia 2009 19:57
uhm ;/
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 sierpnia 2009 19:59
moja siostrzenica robi to samo w woltyzerce;]ale chyba mlodsza jest bo ma 5lat dopiero
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 sierpnia 2009 20:02
To się w takim razie chłopak na czarno pieni...
Gagulec   Mistrz lokalny
31 sierpnia 2009 20:10
...
 Uciszenie na 14 dni!! Całkowita edycja kilku postów!! Dodo

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] 
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
31 sierpnia 2009 20:12
Piękny prostokącik wycięty w Paint'cie.
Nie ładnie..
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
31 sierpnia 2009 20:44
zaraz modki sie tym zajma
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 sierpnia 2009 20:48
Ale po co zaraz wykropkowywać posty? Wystarczyło nie stempelkować i wrzucić zdjęcie normalnie. Przecież konie czasem otwierają pysk, nic w tym złego.
jestem przedumna z moich dwóch babeczek!!  😅

Lov   all my life is changin' every day.
31 sierpnia 2009 22:58
kisiel! a ze mnie to dumna nie jesteś? 😁 😁 😁
Kisiel ty małpo!! ale dzieki kochana ty moja!!!!
busch   Mad god's blessing.
01 września 2009 09:54
Ja jestem dumna, bo wczoraj zrobiłam cztery lotne zmiany nogi, żadna z nich nie była spóźniona  😍
Czyli mam w tej chwili przerobione wszystkie elementy z klasy C  😵
Lotnaa   I'm lovin it! :)
01 września 2009 10:13
busch  😲  👍
Tak mnie wlasnie tknelo. Przejzalam sobie fotki z czasow kiedy kupilam Paczunia. I chyba oboje sie "troszke" zmienilismy:

kiedys:


dzis:
Klami, no ba, zmieniłaś fryzurę i pozbyłaś kasku   😀iabeł: 😁


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się