Konie ze starego Lubina -Met je weźmie do siebie ale potrzebna jest nasza pomoc

trzynastka   In love with the ordinary
26 sierpnia 2010 12:32
Właściciel koni z tego wątku zgodził się sprzedać źrebaka i 1,5 roczną klacz, czas jest tylko do środy, bo później wyjeżdża.

Nasza ukochana Metka je z przyjemnością weźmie do siebie ale potrzeba jest finansowa pomoc, bo ostatnie przyjęte do fundacji bidy mocno nadszarpnęły budżet "Naszej Szkapy."
Cena tych młodych, zdrowych koni to 2000 zł + kasa na transport do gospodarstwa.

[img]http://nasza-szkapa.idl.pl/gallery/albums/userpics/10001/normal_ogierek~0.jpg[/img]



Wpłat proszę dokonywać na :

Fundacja "Nasza Szkapa"
ul. morcinka 1/3
44-330 jastrzebie zdroj
numer konta:52 1020 2472 0000 6602 0184 8472
dla wplat zza granicynr IBAN: PL52 102024720000660201848472kod SWIFT (BIC Code): BPKOPLPW


Dla zainteresowanych samodzielnym kupnem lub adopcja: gg 4972864, mail: agnieszka.zera@gmail.com


wątek zamknięty
Chętnie wzięła bym Synka (źrebaczka) on jest taki kochany.
Ale na razie muszę się przeprowadzić, potem pomyśle o koniu.
wątek zamknięty
Stary Lubin chyba, nie lublin...
wątek zamknięty
Nom dokładnie, Lubin.
wątek zamknięty
Konie są z Lubina ,cieszę się bardzo że udało się dogadać z właścicielem ,jak widać konie są zdrowe to nie będzie dalszych kosztów .

Postaram się coś przesłać jutro ewentualnie w poniedziałek .
wątek zamknięty
W ŻYCIU BYM CI SYNKA NIE SPRZEDAŁ!!! Hachi  ...  BO MASZ ZA MAŁĄ WIEDZĘ ...    A jak widać konie nie są zaniedbane , mam nadzieję ,że podobne oszczerstwa nie będą miały miejsca ...  teraz nagle wszystko ucichło ...  dodałbym zdjęcia stajni ale po co... dziewczyny znały sytuacje ale zrobiły niepotrzebne awantury...  dzięki wszystkim re-voltowiczom za ośmieszenie tego forum ... Szkoda że Bronka idzie do fundacjii ... ma niesamowite predyspozycje skokowe-  łobuziara przeskakuje ogrodzenia  🙂  bursztynek też horsesport  będzie ... oby ktoś dobry je wziął🙂🙂🙂  kury pozdrawiają🙂  oglądajcie telenowele🙂
wątek zamknięty
fundacja tez potrafi wykorzystywac talenty 🏇
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 sierpnia 2010 13:46
Bo takie sprawy załatwia się między sobą, a nie rozdmuchuje się na forum. Dla mnie to takie prywatne pranie brudów między rozhisteryzowanymi nastolatkami, a obojętnym właścicielem.

Zreztą. Co ja się będę wtrącać. Nie mój cyrk nie moje malpy.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
26 sierpnia 2010 14:03
Mój koń przeskakuje kałuże. Będzie wspaniałym wkkwistą, bo i ganaszuje się sam z siebie czasami.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
26 sierpnia 2010 14:14
Averis i inni proszę powstrzymać się od komentarzy. Konie chcemy kupić, temat dotyczy zbiórki, jeśli w tym temacie nie macie nic do powiedzenia to radzę zachować milczenie. Komentarze tego typu bedą kasowane a uzytkownicy karani za offtopic.
wątek zamknięty
EDIT:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Offtopic. Uprzedzałam.
wątek zamknięty
Hachi-a możesz się zamknąć,zniknąć i odpierniczyć od tego wątku?
Wysłałaś kasę Met? Nie? To nie przeszkadzaj w zbiórce.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 sierpnia 2010 14:50
oby zabrano te konie jak najszybciej ! Met masz ogromne serce trzymam kciuki, nie mam niestety żadnych oszczędności... ale sercem jestem z Wami. Wspaniali ludzie.

KAMILBRAT ty także dość już syfu narobiłeś! więc łaskawie zamilcz !
wątek zamknięty
no najszybciej, najszybciej... tylko ze w tym tygodniu juz zerwalam pieniazki z mojego drzewka i niestety musze poczekac na nastepne owocowanie
wątek zamknięty
oby zabrano te konie jak najszybciej !

A ty co? Kolejny OFF TOP? Zabiorą jak zrobisz przelew.
Poszukaj w kieszonkach ,wyślij -albo swoje złote myśli zachowaj dla siebie.
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 sierpnia 2010 14:54
Tania spokojniej  tak co? ... chciałam być miła sorryyyyyy. Poza tym właśnie rozsyłam watek po znajomych koniarzach ... może tak się przydam
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
26 sierpnia 2010 14:54
Czy kazde 10zl sie liczy? Bo nie chce zrobic z siebie glupka jak wysle za malo, a niestety wiecej niz 20zl na teraz nie jestem w stanie ofiarowac 🙁
wątek zamknięty
Czy kazde 10zl sie liczy? Bo nie chce zrobic z siebie glupka jak wysle za malo, a niestety wiecej niz 20zl na teraz nie jestem w stanie ofiarowac 🙁


:kwiatek:
Liczy się. 100 osób po 20 zł i już zebrane.
wątek zamknięty
z radoscia przyjmiemy takze tzw. resztki z konta - 1,28zl, 2,71zl... 😅
na kilometr albo i dwa bedzie :kwiatek:
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 sierpnia 2010 14:59
w takim razie dawaj Met na priw  nr konta i adres.. wysle resztkę która posiadam


( sorrka nie doczytałam )  😡 już przesyłam co mam

ps. U mnie poszło, przepraszam że tak skromnie ale zawsze coś.

Met trzymam kciuki!
wątek zamknięty
to ja powtorze dla tych, ktorym nie rzuca sie w oczy

😉

Fundacja "Nasza Szkapa"
ul. morcinka 1/3
44-330 jastrzebie zdroj

numer konta:52 1020 2472 0000 6602 0184 8472


😉
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 sierpnia 2010 15:09
Met, I ode mnie poleciały jakieś reszki z konta 🙂

PS. Taniu, jesteś adwokatem Met? Jeśli nie to daj jej się wypowiadać za siebie. 🙄
wątek zamknięty
dziekuje :kwiatek:

😅

pko cos slimaczy sie dzis z ksiegowaniem, ale jak tylko bede miala podglad, to zaraz dam znac, ile mamy
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 sierpnia 2010 15:12
Met, Już jest po 16, więc pko nie przelewa dalej przelewów. Prawdopodobnie jutro dojdą 🙂
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 sierpnia 2010 15:13
Notarialna wyrwałaś mi to  z klawiatury 🙂 Met U mnie WBK robi przelewy o 13 następnego dnia więc jutra bankowo dostaniesz moje grosze ;]
wątek zamknięty
O! też mam w WBK 😉 no to ode mnie tysz byndzie jutro - na pewno się uda!
wątek zamknięty
BĘDZIE MI ICH BRAKOWAŁO ... MAM NADZIEJĘ ,ŻE BĘDĘ MÓGŁ ICH ODWIEDZIĆ ...  WIDZISZ ŻABA , JAKIE ZANIEDBANE??🙂🙂  HACHI TA STAJNIA PRZETRWAŁA ZIME STULECIA ... STAJNIA NAOKOŁO JEST ZABITA DESKAMI NA GÓRZE SA BLACHY SCHRONIENIE OD WIATRU I DESZCZU JEST CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ?? ZBIERAJCIE SZYBKO PIENIĄDZE BO MAM W RODZINIE BUNT ... NIE CHCA ICH SPRZEDAĆ;...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
MAGNACIK DO PENSJONATU 😀
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] Jednego dnia brak edycji, kolejnego ciągłe pisanie z CAPS LOCK'IEM, który utrudnia czytanie.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 sierpnia 2010 15:35
KAMILBRAT, Mordeczka na kłódkę i nie podjudzaj.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.