Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Ochraniacze

poprzednia następna
Strony: 1 ... 321 322 [323] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Ochraniacze  (Przeczytany 1823718 razy)
keirashara

Moje ogłoszenia
« #9660 : Lipiec 18, 2019, 21:11:33 »
Odpowiedz cytując
Perlica, - a one się mogą kręcić czy mają tą wypustkę taką, że nie będą? Bo sierota musi mieć takie co się kręcą icon_rolleyes
#link
darolga

L'amore è cieco

WWW Moje ogłoszenia
« #9661 : Lipiec 20, 2019, 13:54:21 »
Odpowiedz cytując
Lusia, mindgame, Dziewierz - nieco spóźnione podziękowania za polecenie ochraniaczy, zaraz zamawiam i zobaczymy  kwiatek
#link
"L'amore è cieco"
#equinenutrist
Klami

Moje ogłoszenia
« #9662 : Sierpień 07, 2019, 09:56:12 »
Odpowiedz cytując
Opaski na pęciny z magnesami by Veredus. Jaki to ma sens i działanie ? Znaczy, wiem jaki sens itd. mają opaski na pęciny, zastanawiam się na co działać mają w tym przypadku magnesy.
#link
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #9663 : Sierpień 07, 2019, 14:06:18 »
Odpowiedz cytując
Żaden, działać to ma jedynie na zysk sprzedania kitu producenta uśmiech
Magnes neodymowy można kupić za kilka zł, takie same jak w produktach Veredus i Torpol
Żaden wet ani fizjo nie poleca magnesów... One nie mają żadnego wpływu na poprawę krążenia i chyba do tej pory nie ma żadnych badań w temacie tych magnesików.
Zmienne pole magnetycze to owszem i tak, ale żeby to miało sens musi być kilka krótkich sesji codziennie przez jakiś okres czasu. Nie tak jak robi większość - zakłada derkę na 40 min raz na 2-3 miesiące, a efekt z tego taki, że koń przez te 40 min sobie trochę poziewa i nic poza :P
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #9664 : Sierpień 08, 2019, 07:01:11 »
Odpowiedz cytując
Wigorrr, próbowałaś?
Osobiście również nie wierzyłam w tego typu "cudowne wynalazki", póki sama nie wypróbowałam. Dziś mam i ochraniacze magnetyczne (stajenne) i derkę infrared (magnetyczną pożyczam) i jestem mega zadowolona z efektów stosowania...
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #9665 : Sierpień 08, 2019, 09:37:55 »
Odpowiedz cytując
Może to efekt placebo, albo może to efekt rozgrzania?
Ja sama nie próbowałam, chociaż kusiła mnie derka. W moim otoczeniu nikt tego nie poleca, w tym również wet, szczerze jeśli chodzi o plecy wolę zrobić masaż raz na 2-3 miesiące, po tym widzę efekt uśmiech
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #9666 : Sierpień 08, 2019, 11:48:20 »
Odpowiedz cytując
Wigorrr, jak rozgrzewa derka magnetyczna, skoro jest z siatki i ma tylko kilka metalowych (nie działających) krążków?
Jak pisałam - nie wierzyłam w działanie, póki nie zaczęłam stosować.
Efekt placebo u konia nie występuje raczej wink
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
Klami

Moje ogłoszenia
« #9667 : Sierpień 09, 2019, 08:44:49 »
Odpowiedz cytując
No dobra, ale nawet zakładając, że ma to jakiś wpływ, to .... w tym miejscu na co istotnego, że trzeba wsadzić magnesy ? Pęcina nie jest chyba jakoś bardzo "kontuzjogenna".
#link
mindgame

« #9668 : Sierpień 11, 2019, 16:14:12 »
Odpowiedz cytując
Jakie ochraniacze transportowe polecacie? Ostatnie dwie pary musiałam reklamować bo po 2ch przejazdach się rozpruły, a nie chce mi się kolejnych oddawać wink które są solidne?
#link
mega5

Moje ogłoszenia
« #9669 : Sierpień 11, 2019, 18:15:55 »
Odpowiedz cytując
Nam się już kolejny sezon sprawdzają Premier Equine, te z ochroną na nadgarstek. Wytrzymałe, chyba wygodne i co najważniejsze na prawdę oddychają, po transporcie koń nie wygląda jak po kąpieli
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #9670 : Sierpień 11, 2019, 23:02:36 »
Odpowiedz cytując
pmindgame,  - horseware! Wytrzymały już sporo tras, w tym jedną 8h i jedną 10h oraz trasę w której nastąpił lekki demontaż przyczepy, a wcześniej koń się wyrwał i radośnie w niech pogalopował po ugorze wink Byłam szczerze przerażona, bo wtedy je wypożyczylam i już się z nimi żegnałam, a tu nic, calutkie uśmiech Nie obcierają delikatesa, super są uszyte, z dużą dokładnością.
#link
Klami

Moje ogłoszenia
« #9671 : Sierpień 13, 2019, 12:05:45 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś z was może orientuje się jak wypadają rozmiarowo ochraniacze Makebe ? L jest duże czy niekoniecznie ?
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #9672 : Sierpień 13, 2019, 12:15:32 »
Odpowiedz cytując
Na długość są ok (przody), ale zapięcia są krótsze i mało elastyczne. Tyły są mega małe. Porównuje do Veredusow.
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
Pati2012

Moje ogłoszenia
« #9673 : Sierpień 13, 2019, 16:04:48 »
Odpowiedz cytując
Szukam ochraniaczy do: jazdy po drągach, cavaletkach, skoki maks 80cm, wyjazdy w teren. Zależy mi na tym, żeby były jak najbardziej oddychające. Co polecacie?  duży uśmiech
#link
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #9674 : Sierpień 14, 2019, 14:22:43 »
Odpowiedz cytując
Ja lubię na lato strychulce Gery :P Są lekkie i w miarę cienkie, ale super przepływu powietrza nie ma
#link
halo

« #9675 : Sierpień 14, 2019, 17:57:33 »
Odpowiedz cytując
Veredus vento
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #9676 : Sierpień 16, 2019, 11:03:24 »
Odpowiedz cytując
Ostatnio mój artysta na jeździe zranił sobie pęcinę od zewnętrznej strony, chodzi w ochraniaczach i kaloszach, rana jest pomiędzy. Mam pytanie czy mogę zakładać takie ochraniacze i do tego jeszcze kalosze?
https://www.passion-horse.pl/kalosze/3635-ochraniacze-na-peciny-equick-epastern-wrap-czarny.html
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #9677 : Sierpień 16, 2019, 11:50:33 »
Odpowiedz cytując
Wigorrr, - są ochraniacze takie łączone z kaloszami. Kiedyś miałam takie i sprzedałam, bo przecież mój nie chodzi w kaloszach... może takie by się sprawdziły? Ja miałam Tattini, to niby crossowe były wink
#link
Wigorrr

Moje ogłoszenia
« #9678 : Sierpień 16, 2019, 12:23:39 »
Odpowiedz cytując
Mi łatwiej kupić opaski, na treningi mam kilka kompletów ochraniaczy
#link
Strony: 1 ... 321 322 [323] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Ochraniacze

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 18 zapytaniami.