Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: wasze ulubione seriale

poprzednia następna
Strony: 1 ... 295 296 [297] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: wasze ulubione seriale  (Przeczytany 978389 razy)
Gillian

four letter word

« #8880 : Maj 18, 2020, 15:41:54 »
Odpowiedz cytując
Mi działa na nerwy cały czas. Brrrr. Jestem na drugim sezonie to i tak się trochę wyrobiła. Na początku już mnie irytowała i nie wzbudzała większego współczucia. Oglądam i cały czas mam w głowie Orange is the new black, niestety. Niby nie są podobne ale jakoś zalatuje.
#link
a jak nie Ty - to kto mi został...?
ashtray

« #8881 : Maj 18, 2020, 15:59:17 »
Odpowiedz cytując
Ja jestem na koncowce 1-ego sezonu. Najbardziej lubie Owce i Nairobi- Saraye oczywiscie duży uśmiech Zulema jest ok, ale wolalam ta aktorke jako Sierre.
#link
Lov

all my life is changin' every day.

« #8882 : Maj 18, 2020, 16:03:08 »
Odpowiedz cytując
Co do Uwięzionych, to pierwsze dwa sezony jeszcze jako tako. Kolejne to już równia pochyła hihi Gillian, mnie też Macarena niesamowicie irytowała...

A co polecicie w klimacie kryminalnym/psychologicznym? Obejrzałam tego tyle, że ciężko wymienić hihi Black Spot, The Sinner, Mindhunter, seria Criminal, a mi ciągle mało wink
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #8883 : Maj 18, 2020, 16:31:36 »
Odpowiedz cytując
Lov, - nowość netflixową, White Lines duży uśmiech Ja jestem świeżo po i szczerze polecam, zdecydowanie w kategorii bardzo dobrych seriali.
Jeśli nie oglądałaś, to z dłuższych Black List i How to get away with murder.
#link
Naboo

« #8884 : Maj 18, 2020, 17:42:58 »
Odpowiedz cytując
keirashara, myśmy oglądnęli White Lines, i jak do tej pory twierdzilam, ze nie mam nic przeciwko temu, ze nie jedziemy na wakacje w cieple kraje w tym roku, to od kiedy skończyliśmy sezon - chce na Ibize!  hihi

Ogladalismy tez Outer Banks uśmiech
#link
"Ludzie inteligentni są zmuszani do alkoholizmu, by wytrzymać w towarzystwie idiotów"
Lov

all my life is changin' every day.

« #8885 : Maj 18, 2020, 18:59:36 »
Odpowiedz cytując
keirashara, How to get away with murder - po 3 sezonie odpuściłam, no serio, tam się tak naciągane rzeczy działy, że szok hihi Ale White Lines spróbuję wink
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #8886 : Maj 18, 2020, 21:49:09 »
Odpowiedz cytując
Lov, - ja w końcu też odpuściłam, ale początek był całkiem dobry wink White Lines ma jeden sezon, więc nie zdążyli popsuć hihi
Naboo, - nic nie mów, mój P. już szukał kampera, żeby jechać i zatrzymać się w jakiejś dzikiej zatoczce. Gdzie zawsze mówiliśmy, że ciepło fuj i tylko samolot lol
#link
feno

głos wolności

« #8887 : Maj 22, 2020, 16:37:44 »
Odpowiedz cytując
Ja ogladam White Lines glownie dlatego ze tesknie za Pitiusami i milo powspominac stare czasy zwlaszcza jak teraz nie lataja samoloty ani nie plywaja promy miedzy polwyspem a wyspami, ale niestety zabawe psuje mi glowna bohaterka... no dziala mi dziala na nerwy niesamowicie, nienawidze jej  kukunamuniu

Za to Zuleme z Vis a vis uwielbiam, moj typ  kocham
#link
dla uczciwych tutaj droga jest gorzka i ciężka
lecz gdy osiągasz coś z trudem, duma jest słodsza niż zemsta
Marzena

« #8888 : Maj 23, 2020, 14:10:08 »
Odpowiedz cytując
Dwa seriale które mnie ostatnio bardzo wciągneły:

Little fires everywhere
(wyszedl caly sezon, bardziej drama)
Defending Jacob (ostatni odcinek za tydzien, bardziej thriller)
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #8889 : Maj 23, 2020, 16:05:38 »
Odpowiedz cytując
feno, - ja tak nie mogłam przeżyć żony głównego bohatera z Modliszki. No nie mogłam oglądać scen z nią, tak mnie wpieniała swoją głupotą lol Tą tutaj też jest irytująca, ale inne postacie i widoki nadrabiają.
#link
buyaka

« #8890 : Maj 24, 2020, 03:12:58 »
Odpowiedz cytując
Do robienia sobie paznokci wlaczylam Netflixowy Into the night...
O matulu, to jest taki festiwal glupoty, ze az slow mi brak  zemdlal
Brak logiki jest porazajacy po prostu. wysmiewa
#link
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #8891 : Maj 24, 2020, 07:20:12 »
Odpowiedz cytując
Control Z cały sezon obejrzałam w jeden dzień, nie porawal mnie bezgranicznie, ale na tle ostatnich gniotow Netflixa wypada ok.
#link
Niebo nie jest limitem!

WrocLOVE dla Malawi
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #8892 : Maj 26, 2020, 07:03:00 »
Odpowiedz cytując
Oglądam Dom z papieru i ogólnie jest spoko, tylko ten montaż dźwięku z obrazem mnie doprowadza do nerwicy. lol Wszystko brzmi jakby dubbingowali sami siebie.
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
majek

zwykle sobie żartuję

« #8893 : Maj 26, 2020, 13:29:08 »
Odpowiedz cytując
Do robienia sobie paznokci wlaczylam Netflixowy Into the night...
O matulu, to jest taki festiwal glupoty, ze az slow mi brak  zemdlal
Brak logiki jest porazajacy po prostu. wysmiewa

Ha ha mialam podobne wrazenia, swietnie sie nadaje, gdy masz duzo pracy i zerkasz jednym okiem raz na 5 minut, bo jednak troche wciaga,ale tez nie ma ryzyka, ze sie przesiadziesz zza biurka na kanape, zeby to obejrzec. Jednak jest cos, co przebija powyzszy serial glupota: ZOO (tez Netflix)

Naboo, teraz nie ma co jechac, trzeba bylo jechac 20 lat temu.  hihi

#link
sorry, ale nie mam polskich znakow
Arimona

« #8894 : Maj 26, 2020, 14:46:49 »
Odpowiedz cytując
Doom Patrol na HBO.

Generalnie strasznie nie lubię filmów albo serialów z "super bohaterami", więc dziwie się ze zaczęłam nawet to oglądać. Ale ten jest jakiś inny i cały czas miałam wtf, bo ktoś kto to pisał miał fantazje bardzo dziwną. No i aktorka z Orange is the new black - Diane Guerrero miała ciekawa postać kocham
#link
Never miss a good chance to shut up.
-- Will Rogers
keirashara

Moje ogłoszenia
« #8895 : Maj 26, 2020, 16:09:20 »
Odpowiedz cytując
Arimona, - też oglądałam, momentami ostro pokopana jazda tam jest (nie wiem co ćpał scenarzysta, ale było mocne hihi), choć ogólnie mega fajny duży uśmiech Ciekawe postacie i świetna charakteryzacja.
#link
trusia

Moje ogłoszenia
« #8896 : Maj 28, 2020, 12:48:47 »
Odpowiedz cytując
Obejrzałam drugi sezon You are dead to me. O ile pierwszy był dla mnie rewelacyjny, to drugi już taki se. Trzeciego nie będę oglądać.

Drugi sezon Faudy lepszy od pierwszego.  Przed trzecim Faudy chciałam obejrzeć coś innego i zachęcona opiniami na temat White Lies obejrzałam pierwszy odcinek. W ogóle mi się nie podoba, jak dla mnie to dłużyzny z przerywnikami. Dam mu jeszcze drugą szansę, czyli drugi odcinek.  Jak tej szansy nie wykorzysta, pożegnamy się.  wink
#link
3R dla środowiska: Reduce, Reuse, Recycle

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
Strony: 1 ... 295 296 [297] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: wasze ulubione seriale

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.