Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 975 976 [977] 978 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)  (Przeczytany 2687963 razy)
Facella

young&menace

« #29280 : Listopad 06, 2019, 17:12:32 »
Odpowiedz cytując
Zembria, czyli pewnie bez kreatyniny? Serio warto by było sprawdzić.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #29281 : Listopad 06, 2019, 18:28:53 »
Odpowiedz cytując
w podstawowej biochemii na bank jest kreatynina  wink
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
Facella

young&menace

« #29282 : Listopad 06, 2019, 22:40:27 »
Odpowiedz cytując
Mój zmęczony mózg przeczytał „podstawowa morfologia”  zemdlal
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
angelika95

Moje ogłoszenia
« #29283 : Listopad 07, 2019, 14:18:34 »
Odpowiedz cytując
Czy koń może jeść w ciastkach dodany cynamon i wiórki kokosowe ?uśmiech
#link
Grejsa<3
espana

« #29284 : Listopad 07, 2019, 14:23:32 »
Odpowiedz cytując
Pewnie, że tak uśmiech Tylko wiórki najczęściej traktowane są dwutlenkiem siarki, ale skoro my takie jemy to i koniowi nie zaszkodzi.
#link
lazuryt00

« #29285 : Listopad 07, 2019, 21:25:52 »
Odpowiedz cytując
Jakich mniej więcej cen biletów lotniczych do Londynu z Warszawy mogę się spodziewać na początku grudnia kupując je na końcówkę lutego? Zawaliłam sytuację finansową w listopadzie i nie dam rady kupić teraz.. już mnie to przeraża i nie wiem czy słusznie.
#link
infantil

« #29286 : Listopad 07, 2019, 21:33:18 »
Odpowiedz cytując
Z Modlina do Londynu jest kilka lotów dziennie i one zazwyczaj stoją po 50-60 zł. Więcej niż stówka w jedną stronę nie powinno Cię to wynieść.
Aż Ci sprawdziłam - teraz na końcówkę lutego są po 55 zł i do grudnia raczej nie skoczy niesamowicie do góry  wink

Jara, marszylka - dzięki  kwiatek
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2019, 21:37:48 wysłane przez infantil » #link
angelika95

Moje ogłoszenia
« #29287 : Listopad 08, 2019, 05:39:13 »
Odpowiedz cytując
Espana dziękuję.
#link
Grejsa<3
saganek

shit happens

Moje ogłoszenia
« #29288 : Listopad 08, 2019, 10:28:54 »
Odpowiedz cytując
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2019, 08:12:43 wysłane przez saganek » #link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #29289 : Listopad 08, 2019, 10:38:28 »
Odpowiedz cytując
Jest podejrzana o schizofrenie

Auć. To pierdoła, ale szczególnie w towarzystwie tej osoby staraj się pilnować słów  kwiatek można być podejrzanym o popełnienie przestępstwa, a nie o schizofrenię. Taki dobór słów od razu nastraja negatywnie.

Spróbować nakłonić do pójścia do specjalisty - jak najbardziej. Nie wiem czy konkretnie Ty czy ktoś inny z rodziny - to powinien być ktoś, kogo ta osoba darzy szacunkiem, jest dla niej autorytetem itp. A poza tym - nigdy, przenigdy nikogo nie diagnozujcie, od tego są specjaliści, ta osoba może mieć po prostu taki charakter, albo może mieć jakieś zupełnie inne zaburzenie, diagnoza jest rolą lekarza, a takim samozwańczym przyklejaniem łatek można narobić więcej szkody niż pożytku (skąd w ogóle pomysł schizofrenii?)
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

saganek

shit happens

Moje ogłoszenia
« #29290 : Listopad 08, 2019, 10:55:06 »
Odpowiedz cytując
.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2019, 08:12:58 wysłane przez saganek » #link
Reyline

« #29291 : Listopad 08, 2019, 12:04:10 »
Odpowiedz cytując
saganek to wszystko zależy od zachowania tej osoby.  Moja znajoma uporczywie miała wrażenie,  że jej serce przestaje bić/nie bije i bała się tego. Raz udała się na pogotowie kiedy "stanęło jej serce", zbadali, uznali, że wszystko okej i wypuścili. Jednak przy drugim takim napadzie, kiedy zadzwoniła do mnie, nakłoniłam ją, by ponownie pojawiła się na pogotowiu, mimo, że zdawała sobie sprawę z tego, że może wtedy zainteresować się nią psychiatra. Podsyciłam jej obawę, że z sercem to nie ma żartów i jednak warto to sprawdzić. Zadzwoniła na pogotowie i wtedy zatrzymali ją na przymusowe badanie psychiatryczne (bo było to już drugie takie zgłoszenie z jej strony, a ona uparcie twierdziła, że jej serce nie bije), potem na przymusowe leczenie. Diagnoza- schizofrenia. Już wcześniej ewidentnie widać było, że jest z nią coś nie tak, ale nijak nie dało się jej "po dobroci" wysłać na leczenie lub chociaż terapię.

Może nie było to ładne z mojej strony, podsycać jej obawy i utwierdzając w przekonaniu, że to co czuje (mimo, że niemożliwe) jest realne i warte sprawdzenia, ale summa summarum było to jedyną rzeczą która zadziałała.

Więc może w taki sposób? Bo z doświadczenia wiem, że jeśli nie zagraża swojemu lub cudzemu życiu, to bez jej chęci nic się nie da zrobić. Ale można spróbować "sposobem".
#link
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy"
ashtray

« #29292 : Listopad 08, 2019, 12:59:42 »
Odpowiedz cytując
Jest tu sporo osób, które kupują na vinted, więc zapytam. Czy ktoś kupował już z opcją "Kup teraz"?
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #29293 : Listopad 08, 2019, 13:23:51 »
Odpowiedz cytując
Orientujecie się może jak wygląda cenowo wynajem powozu a raczej karety ?
Czy 3,5 tys złotych za trasę około 10km to dobra cena czy wygórowana ?
  kwiatek
#link

zembria

Moje ogłoszenia
« #29294 : Listopad 08, 2019, 14:13:24 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda Chcesz 10 km jechać bryczką? Trochę długo to potrwa... takie 2-3 km to spoko, ale tą dyszkę to prawie godzinę będziecie jechali wink
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #29295 : Listopad 08, 2019, 15:12:34 »
Odpowiedz cytując
Zembria wiem wiem, że godzinę  kwiatek
#link

keirashara

Moje ogłoszenia
« #29296 : Listopad 08, 2019, 16:20:08 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, - nie wiem jak teraz stoją ceny, aczkolwiek za gówniarza robiłam przy takich imprezach i para na krótką trasę to było 800-1000zł, czwórka drożej tak o ok 300zł. Za większą trasę to już gdzieś 2000, plus zależy czy na miejscu czy z dowozem koni, czy czekaliśmy pod kościołem, czy nie.... i jak miła była para młoda hihi 3,5 tyś biorąc pod uwagę, że czasy mamy droższe wink wydaje mi się ok.
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #29297 : Listopad 08, 2019, 16:24:58 »
Odpowiedz cytując
keirashara
dziękuje  kwiatek
to na razie pierwsza oferta więc chciałam się upewnić, że cena jest ok  wink

skoro masz doświadczenie to jak uważasz, jest to fajna atrakcja ?
Ja się najpierw napaliłam jak szczerbaty na suchary, potem do mnie dotarło, że to jednak kawał drogi i dużo pieniędzy, ale moja rodzicielka nie odpuszcza i chcę tej karety chyba bardziej niż ja  lol
#link

smarcik

« #29298 : Listopad 08, 2019, 16:47:45 »
Odpowiedz cytując
To ja z innej beczki - gdzie znajdę Maneki Neko z ruchomą łapką, ale całego w jednym kolorze, a nie malowanego? uśmiech może ktoś gdzieś widział? uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

keirashara

Moje ogłoszenia
« #29299 : Listopad 08, 2019, 17:42:37 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, - zależy. Od pary młodej, pogody (bo jak leje to średnio - mimo że powóz był zadaszony), trasy, koni. Mieliśmy super pary, które autentycznie to bawiło, mieliśmy kiedy parę już nie młodą wink W 50 rocznicę ślubu i prawie się popłakali (niespodzianka od dzieci), ale mieliśmy też pary, gdzie było tak... no jednak ten koń to nie jak na obrazku, żyje, pachnie i robi kupę (a fuj!). Dużo zależy od klimatu wesela i całej oprawy. Jak trasa nieciekawa i po centrum miasta to szczerze chyba takie sobie wrażenia, ale jak się jedzie w słoneczku po malowniczej drodze to super. No i dużo zależy od powozu i koni... no bo ja bym widziała, czy mnie ktoś jakąś zaniedbaną, krzywą szkapą wiezie, czy fajnym koniem, Ty pewnie też, a dla wielu ludzi koń jest koń. Nasze były fajne, bo chodziły w sporcie zaprzegowym i tylko sobie dorabiały na marchewki, do tego zawsze były wybierane ładne i z dobrym ruchem, ale jak widzę co zaprzęga ośrodek, w którym stoję, to hmmm... nie chciałabym, bo no, takie szkapinki z rekreacji.
U Ciebie dochodzi czas - to jest jednak trochę drogi, z godzinkę jak nic. Kwestia czy ludzie się nie zanudzą i wy też, jak to zgracie czasowo. Czy chcecie fotki z tym zaprzęgiem, czy ma być z domu pod urząd/kościół, czy pod sale, czy obie wersje i zaprzęg ma czekać, jacy będą goście.
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #29300 : Listopad 08, 2019, 17:52:40 »
Odpowiedz cytując
z domu na sale, bo ślub ma być w ogrodzie na sali. Właśnie droga raczej przez miasto. Deszcz deszczem, ale jak będzie mega upał to też się wszyscy umordują taką atrakcją.
#link

Martita

Martita & Orestes Company

Moje ogłoszenia
« #29301 : Listopad 08, 2019, 19:03:09 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda Czyli większość gości nie jechałaby za wami? Dla mnie 10 km to dużo i mnie by się godzina drogi dłużyła. Efekt na wejście byłby na pewno  wink A jeszcze odnośnie ceny to uważam, że normalna stawka gdzieś pośrodku.
#link
zembria

Moje ogłoszenia
« #29302 : Listopad 08, 2019, 19:25:46 »
Odpowiedz cytując
Moja siostra jechała bryczką z kościoła na salę, a ja i nasz ojciec jechaliśmy za bryczką wierzchem. Fajnie to wyglądało, zrobiło wrażenie na gościach i było bardzo romantyczne, ale to było jakieś 2,5 km. Jeśli taka podróż maiłaby trwać dłużej, to moim zdaniem wszyscy jadący za parą modą by z nudów umarli wink No i kwestia pogody kluczowa. Ja sama nie jechałam bryczką, bo już się widziałam jak "paczę" krzywym okiem, że ten ma kopyta do bani, ten za chudy, a tu uprząż źle leży itp. itd. hihi
Może zamiast się porywać na taką podróż dać cynk znajomym stajniom, żeby bramy porobili na drodze jakieś fajne końskie?
#link
lenalena

Moje ogłoszenia
« #29303 : Listopad 08, 2019, 21:28:21 »
Odpowiedz cytując
Mam sporo zdjęć do wywołania, ok 1000 na pierwszy rzut, kilka w większych formatach. Czy lepiej zrobić to stacjonarnie, czy może polecacie coś via net?
#link
Achaja

« #29304 : Listopad 10, 2019, 20:07:44 »
Odpowiedz cytując
lenalena, ja polecam Empik Foto - dobra jakość i często trafiają się promki na większe ilości uśmiech
#link
Facella

young&menace

« #29305 : Listopad 10, 2019, 22:54:51 »
Odpowiedz cytując
Saal Digital. Albo foto-książki z Wrocławia.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
vanille

głowa medyka, serce koniarza, dusza podróżnika

« #29306 : Listopad 11, 2019, 00:01:23 »
Odpowiedz cytując
ashtray, ja kupowałam. Wszystko poszło Ok
#link
Nigdy nie pozwól by strach przed przegraną wykluczył Cię z gry!
www.podrozzycie.wordpress.com
dobby

« #29307 : Listopad 11, 2019, 07:23:25 »
Odpowiedz cytując
To ja z innej beczki - gdzie znajdę Maneki Neko z ruchomą łapką, ale całego w jednym kolorze, a nie malowanego? uśmiech może ktoś gdzieś widział? uśmiech

Amazon
#link
smarcik

« #29308 : Listopad 11, 2019, 08:32:57 »
Odpowiedz cytując
dobby o jaaa, miałaś rację! Znalazłam przepięknego - Lucky Cat by Donkey  kocham ale cena mnie powaliła - 20 euro plus przesyłka zza granicy, nie spodziewałam się za mała figurka będzie tyle kosztować smutek
#link

ashtray

« #29309 : Listopad 11, 2019, 09:50:50 »
Odpowiedz cytując
ashtray, ja kupowałam. Wszystko poszło Ok

Napisze na pw bo mam kilka pytan icon_redface
#link
Strony: 1 ... 975 976 [977] 978 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 19 zapytaniami.