Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: jakiego kiełzna używacie/ WĘDZIDŁA - rodzaje, zastosowania, spostrzeżenia

poprzednia następna
Strony: 1 ... 260 261 [262] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: jakiego kiełzna używacie/ WĘDZIDŁA - rodzaje, zastosowania, spostrzeżenia  (Przeczytany 1337794 razy)
UnicornWitch

« #7830 : Listopad 10, 2019, 15:31:39 »
Odpowiedz cytując
Super te wędzidełka z Winderena wyglądają. uśmiech Cena też bardzo spoko, jednak wybor przyprawia o zawrót głowy, myślę że pójdziemy w oliwkę ale jaki rodzaj "flexilibity" to już nie mam pojęcia będe musiała zadzwonić i poprosić o wyjaśnienie czym to się różni. Chyba, że ktos z Was wie? uśmiech
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #7831 : Listopad 10, 2019, 16:38:35 »
Odpowiedz cytując
Też się chętnie dowiem z tą giętkością, choć tak na chłopski rozum mniej giętkie to jakby pojedynczo łamane, a to giętsze jak podwójnie? No bardziej ruchome :P Cena faktycznie bardzo spoko, jak za sprengera, a jednak ciekawszy materiał. Jak mi manna z nieba spadnie to może też się skuszę.
#link
20.8.14
Sivens

« #7832 : Listopad 10, 2019, 20:10:26 »
Odpowiedz cytując
Ja też główkuję. Mój koń chodził do tej pory na dwóch wędzidłach: pojedynczo łamane typu D - nie odpowiadało mu, trochę je "miętolił" i się uwalał i zwykłe podwójnie łamane - teraz w nim chodzi i jest lepiej. I teraz pytanie, który Winderen? Dodam, że to młody koń i nie jest jakimś super wrażliwcem, ale nie ma też betonu w pysku. Jest taki... normalny bym powiedziała duży uśmiech
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #7833 : Listopad 10, 2019, 20:41:17 »
Odpowiedz cytując
Coś mylicie pojęcia, pałka to pałka, to nie jest odpowiednik ani raz łamanego, ani podwójnego.
Flexi to znaczy, że się poddaje czyli będzie podobne do Soft poponcinni przykładowo, a pałka nie flexi będzie twardsza i nie będzie się tak poddawać. Ale prosta pałka to prosta pałka.
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #7834 : Listopad 10, 2019, 22:55:18 »
Odpowiedz cytując
Ja trochę żałuję, że są tylko pałki, nic łamanego. Szkoda, bo po cichu czekałam, ale nie widzę nic dla swojego konia, widać jesteśmy skazani na plastik.
#link
larabarson

Moje ogłoszenia
« #7835 : Listopad 11, 2019, 03:28:21 »
Odpowiedz cytując
keirashara no coś Ty, plastik wcale nie jest zły uśmiech Też jeździmy wink no i zaoszczędzisz parę stówek.
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #7836 : Listopad 11, 2019, 19:19:05 »
Odpowiedz cytując
larabarson, - tak, ale jest zjadalny hihi Myślałam że kupię coś fancy i ominie mnie wymienianie. Choć nie ma dramatu, jakieś 3 lata już wytrzymuje... ale akurat jest powoli do wymianki.
#link
Perlica

Wielki Brat patrzy :)

« #7837 : Listopad 11, 2019, 21:50:28 »
Odpowiedz cytując
Na stronie nie ma, ale można na zamówienie zamówić loosering, tylko wtedy wiadomo tracimy ideę tego wędzidła czyli możliwość przebudowania.
#link
Strony: 1 ... 260 261 [262] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: jakiego kiełzna używacie/ WĘDZIDŁA - rodzaje, zastosowania, spostrzeżenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.