Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: paznokcie, żele, tipsy

poprzednia następna
Strony: 1 ... 121 122 [123] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: paznokcie, żele, tipsy  (Przeczytany 589297 razy)
Chess

« #3660 : Marzec 28, 2018, 17:03:50 »
Odpowiedz cytując
Lampę mam raczej słabej jakości ale wcześniej trzymałam tyle samo i nic nie matowiało ._. Może ten konkretny top musi siedzieć dłużej bo tylko on się zmienił.
Przed przetarciem zawsze chwilę czekam uśmiech

Myślisz, że jak nałożę kolejną warstwę i potrzymam dłużej (np 2 cykle) to da radę? Czy to będzie już za gruba warstwa?
#link
buyaka

« #3661 : Kwiecień 01, 2018, 00:26:06 »
Odpowiedz cytując
Moje najnowsze  emoty327

#link
tunrida

Passat

« #3662 : Kwiecień 01, 2018, 05:35:42 »
Odpowiedz cytując
Ja ciągle akryl, ciągle ten sam kształt i ciągle świecące. Ostatnie  2 razy było tak.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2018, 05:38:40 wysłane przez tunrida » #link
Muminki cię widzą, Muminki cię śledzą
Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą! uśmiech
Chess

« #3663 : Kwiecień 02, 2018, 20:53:12 »
Odpowiedz cytując
Ja sobie zamówiłam na ali nową lampę. W serii sunuv. Zobaczymy co przyjdzie. Zamówiłam sobie razem z Teściem duży uśmiech
#link
smartini

« #3664 : Kwiecień 09, 2018, 11:00:13 »
Odpowiedz cytując
wiem, że kiedyś już o to pytałam ale zgubiłam kontakt i za Chiny nie mogę odgrzebać w wątku smutek biję się w pierś i pytam Was raz jeszcze:
Kto mi w Hucie w Krakowie lub w bliskiej okolicy (Czyżyny np?) ładnie, dokładnie i w przyzwoitej cenie zrobi hybrydy? duży uśmiech
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
buyaka

« #3665 : Kwiecień 17, 2018, 15:56:58 »
Odpowiedz cytując
Moja znajoma aktualnie jest w Polsce przez chwile.
Czy w rossmannie, hebe badz jakiejs sieciowce uda sie jej kupic lakiery do robienia hybryd? Czy trzeba szukac sklepow semilaca, neonaila czy innych cudow?
#link
Plackowata

« #3666 : Kwiecień 17, 2018, 19:57:47 »
Odpowiedz cytując
W Rossmanie ostatnio widziałam, nawet na tej promocji -55%. W szafach z kosmetykami - zazwyczaj gdzieś na górze są lakiery.  uśmiech
#link
Nancy

« #3667 : Kwiecień 17, 2018, 20:17:33 »
Odpowiedz cytując
buyaka,  w rossmannie są. I chyba w każdej możliwej galerii handlowej są wyspy z lakierami itp, o ile oczywiście jest w trochę większym mieście lub może do takiego pojechać
#link
buyaka

« #3668 : Kwiecień 17, 2018, 20:33:33 »
Odpowiedz cytując
Oja! Dzieki! Weszlam na strone rossmanna i hebe i nie widzialam, zeby mieli w sprzedazy. Wlasnie jest w mniejszym miescie i to w zupelnie nieznanym mi rejonie polski i troche spanikowalam  wysmiewa

#link
Libeerte

« #3669 : Kwiecień 17, 2018, 22:00:57 »
Odpowiedz cytując
buyaka, ja tam polecam bardziej sklepy internetowe. Jak dla mnie te z rossmanna i hebe szału nie robią wink
#link
nokia6002

Olinka!

« #3670 : Kwiecień 18, 2018, 07:37:01 »
Odpowiedz cytując
To moje wczorajsze uśmiech Chyba pierwszy raz tak ładnie(moim zdaniem, proszę o krytykę jeśli jest coś nie tak)
#link
„Nieustający brak pieniędzy to tylko inna nazwa na posiadanie konia”
buyaka

« #3671 : Kwiecień 18, 2018, 17:05:35 »
Odpowiedz cytując
Libeerte, boje sie, ze paczka nie dojdzie na czas  smutek
Jak ja do Polski przyjade to zamowie co trzeba, poki co musimy sie posilkowac lakierami najbardziej dostepnymi  wink
#link
Chess

« #3672 : Kwiecień 25, 2018, 10:28:48 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, potrzebuję pomocy w temacie lampy.
Do tej pory miałam najprostszą lampę z allegro (taką). Duże toto i nie zawsze równo suszy, do tego zawsze musiałam trzymać pełne 2 minuty, żeby lakier wysechł (przy minimum 2 warstwach lakieru, do tego top, baza i dwie ręce to samego suszenia wychodziło irytująco dużo).
Wczoraj dotarła do mnie taka lampa:
Allegro
Aliexpress
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak w praktyce suszyć w niej paznokcie?
Używam głównie lakierów z aliexpress i tam część ma w opisie, że przy lampie uv czas suszenia to 2 minuty, przy LED 30 s (albo 30-60s) ale znalazłam też jeden lakier, który posiadam i lubię, który w opisie miał, że bez względu na lampę trzeba trzymać 2 minuty. Jest  szansa, że po prostu jego opis nie jest do końca prawdziwy.

#link
buyaka

« #3673 : Kwiecień 25, 2018, 14:57:43 »
Odpowiedz cytując
co do dlugosci naswietlania sie nie wypowiem, ale za to sprzedam Ci wskazowke mojej mani  hihi

Poleca kupowac lampy z podstawka pod dlonia bo ona odbija promienie uv i dzieki temu utwardza lakier na wolnym brzegu paznokcia.
W tych lampach swiecacych jedynie od gory, bez plaszczyzny, ktora by te promienie oddolnie odbila czesto nie da sie utwardzic calego lakieru. Hybryda moze latwiej odlazic przez to.
#link
Achaja

« #3674 : Kwiecień 25, 2018, 16:13:25 »
Odpowiedz cytując
Chess, to jest lampa LED 24W, więc czas suszenia warstwy lakieru to, dla mnie, dla świętego spokoju, minuta. Ciemne kolory suszyłabym nawet dłużej, ze 2 min. I podłożyłabym lustro pod spód, żeby lepiej (równiej) utwardzała. No i najlepsze są jednak zamknięte z 3 stron lampy wink
Jaki to lakier, który ma 2 min utwardzania? Tyle utwardza się żel w mocniejszej lampie wink
#link
Biczowa

tajny agent Bycz, bezczelny Bycz

« #3675 : Kwiecień 25, 2018, 16:57:58 »
Odpowiedz cytując
Chess mam tą lampę klik
#link

Playboya ubiera Caball duży uśmiech
Chess

« #3676 : Kwiecień 25, 2018, 20:01:31 »
Odpowiedz cytując
buyaka, ta moja stara lampa jest cała zabudowana i ma błyszczący spód ale niestety i tak jest raczej słaba wink
Ale chyba faktycznie będę robić tak jak mówi Achaja i będę podkładać lustro (albo folię aluminiową?) pod spód.
Achaja, ten na 2 minuty to któryś z aliexpress. Firmy Maphie. Do tej pory utwardzałam go tak samo jak pozostałe uśmiech
Też myślałam, żeby trzymać wszystkie po ok 60 sekund, może ciut dłużej i tyle uśmiech

Biczowa, widziałam je. Strasznie ładne są no ale jak mam już tę to na razie przy niej zostanę lol
#link
Biczowa

« #3677 : Kwiecień 25, 2018, 20:50:50 »
Odpowiedz cytując
Ładna ale przede wszystkim za takie pieniądze bardzo porządna, mam też mostek ale nie przepadam za nim.
#link

macbeth

« #3678 : Maj 17, 2018, 10:06:37 »
Odpowiedz cytując
Muszę się pochwalić moimi nowymi, bo jestem zakochana w nich  love

#link
Chess

« #3679 : Maj 17, 2018, 12:44:31 »
Odpowiedz cytując
Bardzo ładne uśmiech
Ja ostatnio zaniedbałam paznokcie. Jakiś czas temu obcięłam, żeby sobie odpoczęły, potem znów podcięłam iiii... przypomniałam sobie, że na początku czerwca mam dwa wesela. Teraz intensywnie jadę z odżywką i staram się ich nie zepsuć lol
Czekam też na parę lakierów z Ali ale jak nie przyjdą to zrobię sobie "starymi". Przy okazji przetestuję nową lampę.
#link
buyaka

« #3680 : Czerwiec 14, 2018, 15:44:49 »
Odpowiedz cytując
Najprawdopodobniej zadam glupie pytanie w dobie konsupcjonizmu.
Czy naprawia sie lampe uv? Mam SUNone i cos w niej pyklo.
Nie mam jak sciagnac nowej, w moim cudnym kraju rezydencji nie ma, sa jedynie jakies badziewiaki za astronomiczna cene.
 zemdlal
#link
Nancy

« #3681 : Czerwiec 14, 2018, 15:51:01 »
Odpowiedz cytując
buyaka, w sunone trzeba wymienić wszystkie ledy jak przestają świecić, nawet jeśli padną pojedyncze. Raczej nikt tego nie robi. Odsyłając na gwarancję dostajesz nową lampę, bo kupno 'wkładu' kosztuje na ali prawie tyle co nowa sztuka.
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #3682 : Czerwiec 25, 2018, 19:56:35 »
Odpowiedz cytując
Czy ma któraś pastelowe ombre? oczy2
W piątek pierwszy raz od roku będę mogła zrobić sobie kolorowe paznokcie i się jaram. emoty327
Dlatego szukam inspiracji, zastanawiam się waśnie nad ombre. Ogólnie jestem zwolenniczką prostoty, matu i pasteli. Ale na nic konkretnego zdecydować się nie mogę. duży uśmiech
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
buyaka

« #3683 : Czerwiec 25, 2018, 22:34:13 »
Odpowiedz cytując
buyaka, w sunone trzeba wymienić wszystkie ledy jak przestają świecić, nawet jeśli padną pojedyncze. Raczej nikt tego nie robi. Odsyłając na gwarancję dostajesz nową lampę, bo kupno 'wkładu' kosztuje na ali prawie tyle co nowa sztuka.

Zapomniala podziekowac za odpowiedz  icon_redface
Akurat znajoma z Polski przylatuje, wiec mi przywiezie nowa lampe i po problemie  konik

flygirl, ombre jest fajne! Osobiscie bardziej do mnie przemawiaja wersje pionowe, mam wrazenie, ze wysmuklaja palce.
#link
Biczowa

« #3684 : Czerwiec 25, 2018, 23:22:04 »
Odpowiedz cytując
Troszkę już odrośnięte ale kocham lakiery termiczne neonail  kocham

A takie miałam wcześniej

A te miałam jeszcze wcześniej  wink
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2018, 23:44:04 wysłane przez Biczowa » #link

Kaarina

Rudy Rolex

« #3685 : Czerwiec 27, 2018, 16:21:19 »
Odpowiedz cytując
Super kształt! Ja za nic nie mogę takiego osiągnąć bez przepiłowania boków ehh A , o ironio, mam własne paznokcie dość wąskie.
#link

Achaja

« #3686 : Czerwiec 28, 2018, 08:28:35 »
Odpowiedz cytując
A ja powiem Wam, że zrobiłam sobie prawie miesięczną przerwę od hybryd, bo wydawało mi się między manicuirami, że paznokcie są zniszczone, ale teraz wizę, że to tylko złudzenie - są twarde i mocne, ba! Nawet się nie rozdwajają, a przed hybrydami to był dramat. A skoro dotarł mój mleczny Born Pretty planuję w weekend takie cuś:

Zdjęcie gigant.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2018, 08:28:59 wysłane przez Livia » #link
BlueHorse

Moje ogłoszenia
« #3687 : Czerwiec 28, 2018, 08:39:27 »
Odpowiedz cytując
A ja dziewczyny zrobiłam trzy zamówienia na promocjach na Ali: ciemne kolorki (gł. czerwienie, granaty, niebieskie i fiolety) z Rosalind, cztery wiosenne kolorki Belen (pomarańczkę, zieloną trawkę, fuksję soczystą taką i żółte słoneczko) i tak jak nie lubię wiosennych tak nie wiem czy nie skończy się na jednym mani i nie opchnę jak zwykle :P oraz trzy kolorowe pyłki zmieniające sie pod wpływem światła :P Normalnie nie kupowałam tylu rzeczy ale posprzedawałam starsze Semilaci i pusto mi się zrobiło w lakierach... Trza nadrobić wink
#link
...and All Is Blue...
Strony: 1 ... 121 122 [123] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: paznokcie, żele, tipsy

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.