Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)  (Przeczytany 53740 razy)
jestemzlasu

« #720 : Maj 15, 2020, 22:24:39 »
Odpowiedz cytując
celsijs w ogłoszeniach jest cały komplet, jeśli cię interesuje: https://ogloszenia.re-volta.pl/komplet-felix-buhler-autumn-breeze-ii-full-dr-musztardowy-nowy/o/252204/
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #721 : Maj 16, 2020, 07:51:02 »
Odpowiedz cytując
Ciemnogni(a)dka w beżach.

Big Square'y to moja miłość, są mega. kocham

Swoją drogą, swojego BS Aquamarine jeszcze na żadnego konia nie założyłam, leży i czeka nie wiadomo na co. hihi
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook
Vendettka

Moje ogłoszenia
« #722 : Maj 16, 2020, 08:33:15 »
Odpowiedz cytując
Jak dla mnie coś CUDOWNEGO! emoty327 myślę ze największe wow to będzie na żywo jednak, Tackshop napisał informacje ze będą dostępne od 1 czerwca.
 Ciężko zdecydować sie który z kolorów jest najlepszy... 

Na story PS of Sweden i Tack Shop pokazali 3 nowe kolory limitowanej kolekcji  kwiatek Pastele, mi osobiście podoba się ten jasny fiolecik  love

Edit. Zmniejszyłam zdjęcie  kwiatek
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2020, 08:37:30 wysłane przez Vendettka » #link
kotbury

« #723 : Maj 16, 2020, 08:49:37 »
Odpowiedz cytując

Le MIeux ma taki żółty- stare złoto.
#link
budyń

Moje ogłoszenia
« #724 : Maj 16, 2020, 18:25:50 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie do zamawiających z kramera do pl - ile płaciliście za wysyłkę? oczy2 Nie mogę nigdzie w Polsce znaleźć kantara, który bardzo mocno chcę i dumam nad tym kramerem... Bo w Szwajcy to mi się nie opyla w ogóle kupować, jest 10 ojro droższy niż w niemcach :P
#link
20.8.14
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #725 : Maj 16, 2020, 20:15:15 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie do zamawiających z kramera do pl - ile płaciliście za wysyłkę? oczy2 Nie mogę nigdzie w Polsce znaleźć kantara, który bardzo mocno chcę i dumam nad tym kramerem... Bo w Szwajcy to mi się nie opyla w ogóle kupować, jest 10 ojro droższy niż w niemcach :P
15 Euro.
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #726 : Maj 21, 2020, 21:00:16 »
Odpowiedz cytując
Nowy PsoS na karych https://www.instagram.com/p/CAc_e82pCdz/?igshid=17g6zeh68lxyo
#link
kasska

« #727 : Maj 21, 2020, 21:07:05 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś widział dostępny jeszcze cotton vs tealblue Eskadrona ? icon_rolleyes
#link
azzawa

« #728 : Maj 22, 2020, 14:05:22 »
Odpowiedz cytując
potrzenuję szczerej odpowiedzi - jak prezentuje się czaprak VSD (chodzi dokładnie o eskadron heritage) pod siodłem DL coo??
znalazłam 1 fotkę, ale nie jestem pewna czy to czaprak VSD
#link
dairoxroxi

Moje ogłoszenia
« #729 : Maj 22, 2020, 15:24:41 »
Odpowiedz cytując
To nie jest vsd, u mnie na fotce tak- tylko czaprak z innej kolekcji

#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #730 : Maj 22, 2020, 15:32:20 »
Odpowiedz cytując
azzawa, - to nie jest VSD. VSD to taki dłuższy skokowy, w sensie przód nie jest prosty jak w DL, a ma to takie wybrzuszenie. Stare brillanty często były VSD, może tak poszukaj?

Dziś mój zwierz przez przypadek miał na sobie czarnego skokowego eurostara przeszytego jasną nitką i z jasną lamówką - wyglądał bosko. W związku z tym teraz choruje na taki czaprak ujeżdżeniowy, czarny z jasną lamówką i najlepiej właśnie jasnym pikowaniem - ktoś coś? oczy2
#link
kotbury

« #731 : Maj 23, 2020, 10:42:55 »
Odpowiedz cytując
Starsze eskadron platinum.

Mam właśnie czarny z  jasna lamówka- to mój ulubiony.
#link
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #732 : Maj 23, 2020, 10:46:20 »
Odpowiedz cytując
Ja mam Heritage czarny z jasną lamówką.
#link
azzawa

« #733 : Maj 23, 2020, 16:40:26 »
Odpowiedz cytując
azzawa, - to nie jest VSD. VSD to taki dłuższy skokowy, w sensie przód nie jest prosty jak w DL, a ma to takie wybrzuszenie.
No właśnie ten co podlinkowałam wydawał mi się nie prosty, a lekko wyprofilowany - jak na fotce dairoxroxi no ale mniejsza o większość, nie zdecydowałam się jednak.

A co do czarnego z jasną lamówką to cwidziałam na FB u Caballa czarny ze złotą lamówką (to złotko wypadało blado, nie jak stare ciemne złoto) wyglądało bardzo zacnie, do tego złote przeszycia/pikowanie. Na karym byłaby torpeda uśmiech
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #734 : Maj 23, 2020, 18:34:54 »
Odpowiedz cytując
kotbury, anil22, - no właśnie w sklepach już prawie nic nie ma smutek Ewentualnie bawełniaki, a tu się boję, że czaprak za 300zł będzie ładny pierwsze dwa prania, czarny to ciężki kolor, jak już mam tyle stać to wolałabym glossy, albo glittera.
azzawa, - brzmi kusząco, ze sreberkiem pewnie też by mi zrobili, hmmm... edit: ten caball to granat, czarnego nie ma, buuuu  smutny

Takie coś, tylko skokowe miałam i tak bym w sumie chciała najbardziej, ale kupno ES-a w Polsce jest już raczej niemożliwe, eh smutek Tamten przyjaciółka tyra i pierze, a dalej elegancko czarny.
Był jeszcze kiedyś brillant czarny szyty srebrną nitką, ale nie mogę kolekcji namierzyć.

Ozłocę jak ktoś zna namiar ukłon
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2020, 18:44:26 wysłane przez keirashara » #link
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #735 : Maj 23, 2020, 19:21:29 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, ma któraś siodło w kolorze jasnego brązu i mi powie, co do takiego pasuje? Bo mi się wydaje, że tak beznadziejny kolor siodła, tylko czarny czaprak może uratować. lol

Macie wizję, co by się z tym siodłem nie gryzło? Granaty byłyby spoko, ale co do granatów jestem wybredna i chyba nie istnieje taki, jaki sobie wyobraziłam. hihi Może jeszcze coś? coo??
#link

FotoFacebook
Puma

Moje ogłoszenia
« #736 : Maj 23, 2020, 19:31:12 »
Odpowiedz cytując
Powinnaś wiedzieć, że brąz  hihi
Taki ciemniejszy niż siodło, gorzko-czekoladowy  uśmiech A jeszcze może i błękit? Były takie błękity z lamówką jak to siodło  oczy2
#link
Gdyby nie porażki, nie potrafilibyśmy docenić zwycięstwa...
budyń

Moje ogłoszenia
« #737 : Maj 23, 2020, 19:35:57 »
Odpowiedz cytując
Butelkowa zieleń.
#link
20.8.14
azzawa

« #738 : Maj 23, 2020, 20:14:48 »
Odpowiedz cytując
Z takim karmelowym to granatowy też dobrze wygląda

keirashara napisz do nich, ja zaspałam na brokatowy złoty lub różowy i dostałam od Cabala propozycję właśnie czarnego że złotym więc ze srebrnym też na pewno da radę uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2020, 20:29:47 wysłane przez azzawa » #link
budyń

Moje ogłoszenia
« #739 : Maj 23, 2020, 20:24:09 »
Odpowiedz cytując
azzawa, w ogłoszeniach revoltowych jest ten różowy caball jakbyś chciała, nie pamiętam tylko jaki profil, ale mignął mi dzisiaj (bo oczywiście durna baba się nudzi to szmaty ogląda :P).
#link
20.8.14
azzawa

« #740 : Maj 23, 2020, 20:29:08 »
Odpowiedz cytując
budyń widziałam, dzięki! ja niestety DL potrzebuję
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #741 : Maj 23, 2020, 21:12:49 »
Odpowiedz cytując
azzawa, - jak nie znajdę gotowca to napiszę. Ja niestety z tych, co lubią obmacać i widzieć efekt końcowy, więc wolę gotowe wink
flygirl, - a może śliwka, oberżyna? duży uśmiech No i granat! Granat do takiego brązu jest sztos!
#link
halo

« #742 : Maj 24, 2020, 01:50:24 »
Odpowiedz cytując
Wszystkie szarości do grafitu/antracytu włącznie, burgund, ciemne złoto, ecru...
Do takiego siodła to trudno znaleźć kolor, który nie pasuje.
Może tylko żółty, róże, pomarańcz i jasna czerwień nie bardzo.
#link
Człowiek kulturalny musi dojść do najwyższego artyzmu w trzech rzeczach: chodzeniu po mieście, ujeżdżaniu konia i elokwencji.
L. Alberti.
Dużo, dużo łatwiej wyrządzić krzywdę człowiekowi czy zwierzęciu niż ją Naprawić.
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #743 : Maj 24, 2020, 13:10:08 »
Odpowiedz cytując
keirashara zobacz na insta spooksa właśnie widziałam czarny czapraki z białym wykończeniem super wyglądał.
#link
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #744 : Maj 24, 2020, 13:36:35 »
Odpowiedz cytując
Dzięki dziewczyny, jakoś jak próbowałam sobie coś wyobrazić, to dosłownie nic mi nie pasowało. A jak zwizualizowałam każdą waszą propozycję, to jakoś się przekonałam. Do większości. duży uśmiech Bo błękitu jednak chyba nie dam rady założyć. hihi

A jakiś ciemny fiolet to jest strzał w 10, dokładnie to, czego potrzebuję. emoty327 A jeszcze do skarej - będzie ideolo. kocham

Z moimi ciemnymi brązami trochę się wahałam, bo nie jestem mimo wszystko fanem aż takiego ujednolicenia. Dlatego w przyszłości nawet bym nie chciała mieć brązowego sprzętu, bo by mi brakowało tego kontrastowego elementu. I wolę mieć pierdyliard czapraków w odcieniach brązu do czarnego sprzętu niż brązowy sprzęt, czapraki, buty, kask, rękawiczki i frak. To już nawet dla mnie za dużo. lol Ale wrzucę coś ciemnobrązowego pod to siodło, może niespodziewanie się zakocham i będę kiedyś szukała siodła w takim kolorze, kto wie. hihi
#link

FotoFacebook
anil22

WWW Moje ogłoszenia
« #745 : Maj 24, 2020, 14:47:51 »
Odpowiedz cytując
flygirl ja ci polecam Plum Eskadrona z fioletu.
#link
mx

« #746 : Maj 24, 2020, 15:10:09 »
Odpowiedz cytując
Cicho sobie obserwuje ten wątek... ale tym razem mam dla Was zadanie!
Zainwetowałam w strzemiona winderena, kolor ‚violet’. Jakie propozycje kolorystyczne? Sprzęt czarny. I raczej nie chce iść w kierunku wszystko fioletowe, szczególnie, że te strzemiona nie są takie oczywiste.

#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #747 : Maj 24, 2020, 15:27:35 »
Odpowiedz cytując
halo, - oj nie wiem czy róż nie, na matchy dressage był taki brąz z kompletem rosewood i wyglądał świetnie duży uśmiech Pudrowy róż też byłby ładny.
anil22, - chodzi Ci o ten brokatowy? No ładny jest uśmiech Zastanawiam się tylko czy nie poczekać do letniego Platinum, tam czerń była dość często.
mx - szarości? uśmiech Ewentualnie właśnie ten czarny brokat spooksa.

#link
brzezinka

możesz znacznie więcej niż ci się wydaje...

WWW Moje ogłoszenia
« #748 : Maj 24, 2020, 17:32:00 »
Odpowiedz cytując
flygirl ja ci polecam Plum Eskadrona z fioletu.

Flygirl, nie widzę dokładnie jaki masz odcień tego brązu ale wstawię Ci fotkę jak wygląda nasz brąz z plum eskadrona.
Pierwsza fotka w słońcu, druga w cieniu. (odwrotnie)

« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2020, 17:33:58 wysłane przez brzezinka » #link
Cytat: amnestria link
brzezinka, z zazdrosci chyba zacznę Cię ignorować duży uśmiech
Cytat: robakt
brzezinka Córcia ma tak niesamowite szczęście móc spełniać się z mamą, że czasem mam ochotę napisać, żebyś mnie adoptowała  emoty327
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #749 : Maj 24, 2020, 17:36:45 »
Odpowiedz cytując
To jest jeszcze inne, ja to mam takie mocno jasne, wręcz żółto-pomarańczowe, krótko mówiąc - okropne. hihi Ale będzie z fioletem jeszcze większy kontrast niż z twoim. uśmiech
#link

FotoFacebook
Strony: 1 ... 23 24 [25] 26 Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Końska Rewia Mody XIV (2020)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.