Paddock Paradise Książka!

Witam! Szukam osób chętnych do złożenia się na przetłumaczenie książki w tytule. Pilne! Jeżeli ktoś jest chętny proszę o informację drogą mailową: paula27111994@wp.pl 🙂
wątek zamknięty
Pilnie, bo zaraz moderatorzy zamkną wątek!!!
wątek zamknięty
OMG Livia jeszcze nie zamknęła, a post wisi już 7 minut!!  😂
wątek zamknięty
19 minut i wciąż wisi! Livia, gdzie jesteś!?  😂
Swoją droga, już nie mam sie na co zrzucać, tylko na tłumaczenie ksiązek. Dokąd ten świat zmierza  👀
wątek zamknięty
Livia pewnie w teren pojechała!

Swoją drogą to chyba by się przydał wątek (a może jest) dziwnych pomysłów zgłaszanych na r-v.  



Edit: Odliczamy czas - 26 min.
wątek zamknięty
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 listopada 2016 10:37
trusia, genialne! Zakładasz?  😀
wątek zamknięty
Nie, nie zakładam, ale mogę przetłumaczyć, jak odpowiednia kwota się uzbiera. Książkę mam!
wątek zamknięty
Ej dziewczyny może coś sie stało,  to już ponad godzina
wątek zamknięty
Livia pewnie w teren pojechała!

Swoją drogą to chyba by się przydał wątek (a może jest) dziwnych pomysłów zgłaszanych na r-v.  



Edit: Odliczamy czas - 26 min.

Tak, nazywa się to co mnie śmieszy co mnie bawi na r-v  🤣
godzina i 27 minut
Livka? wszystko wporządku?  🤔
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 listopada 2016 12:20
hmmm dwie godziny i 17 minut
wątek zamknięty
Skoro ten wątek i tak pójdzie pod nóż, pozwolę sobie na takie częściowe OT – częściowe, bo tłumaczenia dotyczy. Czytam właśnie Dwukrotną Śmierć Daniela Hayesa i taki tekst uderzył mnie po oczach „Daniel wchodzi do sypialni pana domu”.  Przełożyłam  to sobie na angielski i wyszło mi, że tak tłumacz przetłumaczył „master bedroom”.  Jeszcze gdyby to był fragment bez ciągu dalszego - może bym zrozumiała, że tłumacz kiepski, nie zna języka i taki najbliższy sens przyszedł mu do głowy.  Ale w ciągu dalszym był opis „stron” łóżka zajmowanego przez Daniela i przez jego żonę, szafek przy kazdej stronie itd.  Bo to już kompletna bezmyślność: tłumacz nie widział sprzeczności pomiędzy sypialnią pana domu a sypialnią, gdzie poza panem domu śpi kobieta?     

Co z Livią  ❓  ❓  ❓    2 godz 58 min
wątek zamknięty
Truśka, już szukasz dziury w całym, po prostu tłumacz głąb i tyle. Widać przez google translator leciał  😂
Ale serio, 3 godz. 14 minut, zaczynam się martwić  👀
wątek zamknięty
Prosxe was.. w książce "czysta biała rasa" (glownie o Austrii i Dojczlandii i koniach lipicanskich ale tytuł wg mnie jak na polskie tłumaczenie nietrafiony...) tlumaczka pisze o koniach jako gatunku jednokopytnych (!!)
wątek zamknięty
drabcio, dlaczego tytuł nie trafiony? Rzecz się dzieje w czasach Hitlera więc tytuł skojarzony.
wątek zamknięty
Ja kiedyś na filmie słyszę “hold your fire”, a w napisie było „ognia”.

3 godz 43 min      😲

wątek zamknięty
drabcio, dlaczego tytuł nie trafiony? Rzecz się dzieje w czasach Hitlera więc tytuł skojarzony.


Jak dla mnie niesmak
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 listopada 2016 14:19
Rany boskie, dziołszki 😂 Wracam, a tu taka histeria 😜

Livia ma dwa i pół konia, pracę i życie 😉 Ale już jestem i nadrabiam 🙂
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.