Końska rewia mody cz. V (2011)

Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2011 15:14
Magdzior, super Reszce w fuksji 😉 Trochę mniej mi się podoba marone na karym, ale też nie ma tragedii 😉

xxagaxx, brillanty fajne 🙂 A w Aubergine... czegoś mi brakuje. Lepiej wam w innych kolorach w sumie 🙂

Mój w Ance Lemon z dziś  😁

wątek zamknięty
Livia brakuje owijek  😁 😁 Bo niestety ale każdy czaprak VS bez owijek nie wygląda odlotowo. A oberżyna to jak Anky Hortensja więc kolor jak dla mnie trafiony w 100%.
A Ty widzę promujesz akcje baź widoczny na drodze  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2011 15:24
xxagaxx, może faktycznie chodzi o owijki  😁 Bo Aubergine faktycznie wygląda jak Hortensia 😉

A nam bycie widocznymi się przydaje, szczególnie przy dzisiejszym tłoku na ujeżdżalni  😁 Bezpieczeństwo ponad wszystko  😁
wątek zamknięty
Aga mi sie edziu zdecydowanie podoba bardziej w innych kolorach 😉 to jest jakies takie smutne na nim ;p
za to brillanty piekne <3 wlasnie, to te od s. nie?:>
Livia ale pszczolka ;d
wątek zamknięty
tak to te od s.

natt


To jest dokładnie ten sam kolor. Tu masz inne światło i konia w wersji letniej 😉 Której się chyba w tym roku nie doczekam 🙁Ja nie wiem co jest z moim koniem, on tak długo jest taki stalowy-zimowy ;/

Livia zapomniałam Ci napisać,  🚫 zawsze chciałam mioeć fryza i jak widze zdjęcia Twego to się ślinię przed kompem 😀😀
wątek zamknięty
wiem wiem ;p ale mi edziu w fioletach jakos nie podchodzi ;p znaczy tych ciemnych- oberzynowych i hortensjowych. ;p <chyba juz to kiedys pisalam xD >
bo pewnie w milce wyglada oblednie  😜
wątek zamknięty
dla mnie właśnie fiolety są dla karych, skaro i ciemno gniadych 😉 no i siwki 😀 Gnidulce i kasztany mi już tak średnio pasują.

Czemu owije ze starszych kolekcji Esa nie są przecenione??  wrwrw
wątek zamknięty
Fiolety zdecydowanie stworzone dla ciemnogniadych  😁 Mam z tego mega zaciechę  😀.
wątek zamknięty
Dzięki, miło, że się w fuksji podoba🙂 Nigdy bym nie pomyślała, że będę miała taką radochę z różowego;d jeszce tylko czekam aż Reszka zrzuci tą zimową sierść bo coś jej dłuuuugo idzie (ale już jest na dobrej drodze!) i wtedy będzie cudnie😉

xxagaxx mi się podoba ta oberżyna i w sumie to się nad nią zastanawiam, bo mam obiecanego w prezencie od siostry jednego cottona i tak myślę, który by to miał być w sumię w grę wchodziłby yellow, oberżyna i ew royal.
wątek zamknięty
porownanie brillantow yellow i lemon z reitforum


xxagaxx
fajna ta oberzynka, podoba mi sie 🙂

Magdzior
a mi sie marone podoba, wole jego od fuksji 🙂
wątek zamknięty
yellow ladniejszy? nie mozliwe  😲
wątek zamknięty
Arimona teraz już jestem pewna że nowe owije yellow będa mi do lemona pasować 😀😀  Zastanawiam się tylko czy nie lepiej w owijki olive pójść żeby nie zrobić z konia takiej totalnej żarówki, no ale chyba jeden taki komplet można mieć nie? 😀😀
wątek zamknięty
Aga, mnie nie sluchaj,
ja tak potrafie ze stajni wyjechac, tak ze ze mnie zaden szmatocholik z gustem  🤣


ale zolte na skarym szal, tak ze moim zdaniem mozna  😍

natt92
a nawet nie wiem, ale fakt ze kolory praktycznie identyczne.
wątek zamknięty
Arimona w sumie ciężko je porównywać, marone spokojny i elegancki, fuksja szalona ale tak miało być🙂 na parkur mamy klasyczny granat więc na krosie mozna poszaleć z kolorem🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2011 18:05
xxagaxx, dziękuję  :kwiatek: Oby jeszcze mi się udało wyhodować porządną grzywę i już będzie w ogóle fajnie 🙂

Arimona
, niezłe zestawy  😁 Ale brillanty niemal identyczne, różnią się chyba tylko lamówką.
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
16 kwietnia 2011 18:15
ja właśnie się zastanawiam czy do cottona creme z choco-petrol kupić nauszniki choco czy marone? i żeby do brązowych veredusów pasowały...

i przy okazji vanish chyba uratował mojego ESa peacock  😅
wątek zamknięty
xxagaxx, dziękuję  :kwiatek: Oby jeszcze mi się udało wyhodować porządną grzywę i już będzie w ogóle fajnie 🙂
[b]



I to był mój odwieczny problem, zawsze chciałam mieć Fryza albo Andaluza tylko nie wiem czy bym tą długą grzywę wytrzymała  😁 No ale weź takiego opitol na 15cm grzywkę??

Jutro biorę Turkusa na sesyjkę 😀 I że biorę ujeżdżeniówkę to pierwszy raz czaprak VSD wezmę nie pod skokówkę 😀😀
wątek zamknięty
Arimona w sumie ciężko je porównywać, marone spokojny i elegancki, fuksja szalona ale tak miało być🙂 na parkur mamy klasyczny granat więc na krosie mozna poszaleć z kolorem🙂


ja cos mam do tej fuksii po prostu, bo ogolnie ladny roz lubie 🙂

Livia
no, a co, lubie jakies glupoty, o czerwonych ochraniaczach marzylam cale swoje jezdziectwo  🤣 ale juz ich nie mam, ech ciesza kogo innego 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 kwietnia 2011 18:51
Arimona, ale twój rudzielec jest piękny  😍

rudazaraz, proponuję choco 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 kwietnia 2011 19:39
Anky raf blauw  😍 i Latino-s



i dodatkowo kantrarek sand🙂



wątek zamknięty
juliadna Anka szałowa  😍 a kantarek bardzo ładny
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2011 19:43
juliadna, ale jasno wyszedł w słońcu 🙂 Bardzo fajnie 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 kwietnia 2011 19:43
Juliadna, pięknie w Raf Blauw!  😜
A ten kantarek to chyba Sand a nie Beige 🙂

Jakaś dobra dusza przebierze mi konia z poprzedniej strony  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 kwietnia 2011 19:45
a ja mam shita wkoncu w swoich łapkach 😀iabeł:

Juliadna  😍 cudo!! a co za owijki dobrałas? 👀
wątek zamknięty
juliadna, szał!  😜 😜
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
16 kwietnia 2011 20:06
juliadna kolor przepiękny tak jak i koń 😍
też myśle że choco. myśle ostatnio nad zakupem kantara limegreen dla Rudego bo lubie go w tym kolorze
wątek zamknięty
Juliadna kolor dla siwków 😀😀
wątek zamknięty
no a ja z racji tego ze te brillanty sa niemal identyczne, zaczelam sie zastanawiac nad yellowem  🤦
juliadna bosko!!!!! <3 a kantarek na siwka cyba troche za jasny ;p
wątek zamknięty
arivle, Kamita01, Azbuka,cierp1enie, Nightmare, Minosia  :kwiatek:
xxagaxx nie zgadzam się, różnią się odcieniem i kolekcyjny gelb ma o wiele ładniejszą lamówkę  😁
juliadna szał!!!
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.