Końska rewia mody cz. V (2011)

biorę łezkę, jest piękna!  😍

wybaczcie mi. Własnie skończyłam polski robić, a takie byki stawiam.  😡
wątek zamknięty
hej, chyba trochę przesadzacie co ?
nie lubię wchodzić w konflikty z ludźmi i nie lubię się z nimi kłócić ale to co tu piszecie ..
po pierwsze, rozumiem, że wiecie wszystko najlepiej ok ok ale jeśli chcecie na prawdę jej pomóc dopasować siodło to przyjedźcie do stajni każdy potrafi być mądry na forum 😉  a jeśli nie to po co zaczynacie ten temat ? 😉 z resztą nie wiem po co w ogóle zaczęliście o tym rozmawiać bo siodło było do zdjęć !! nie rozumiem dlaczego wy się od razu na kogoś rzucacie ? dużo tu czytam na forum i nie raz już tak było, że od razu jakieś teksty, wyśmiewanie się itd. spuście trochę bo to nie jest miłe 😉

koniec  🚫
wątek zamknięty
proste , nie wstawiaj tutaj fotek ANKY itp i ciesz sie swoim "dopasowanym" siodłem i bolącym grzebietem konia

przepraszam , ale musze  😡 żal.pl  😎


przeczytaj jeszcze raz- powiedziałam, że nie jest dopasowane🙂 i grzbiet konia nie boli - o to się nie martw, no chyba, że czegoś nie wiem:P i od 5 minut zdjęć go rozbolał-przyjedź i wymasuj.


koniec off topica, jak nie zapomnę to zrobię zdjęcia, ale nie obiecuję, bo dziś ledwo starczyło mi na te czasu. nie dopasowuję siodeł przez internet, sorki.
edit:- widze, że jestem przegrana na tym forum z  'wielkimi standardami' - piękną atmosferę tu tworzycie- re-voltowiczki
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2011 20:56
Cycki sie odrywaja!!! co to za prowokacja? 🤔 Spadać do odpowiedniego wątku 🤬

Diewczyny byłam, widziałam, macałam pady YORKA, ba nawet porownywałam z Ankami z obecnej kolekcji! Jak dla mnie nie ma róznicy 😲 ani w grubości, ani w wykonaniu!!! Są swietne a cena..90zł albo 110 😜
Kolezanka kupiłą sobie już brązowy, więc zobacze jak sie bedzie sprawował, ale juz czaje sie n fiolecik i pomarańczyk na zywo są cudne!!! 😍
wątek zamknięty
Patii chyba Ty przesadzasz. To normalne że ludzie zwracają uwagę na siodło. Jasnowidzem nikt nie jest wiec nie wiemy czy koń w tym chodzi czy mu do zdjęć ubrali. Można niezauważyć "drobnego" niedopasowania ale jak siodło leży tak jak na tamtym zdjęciu to az oczy bolą od patrzenia. Wystarczyło napisać ze siodło jest tylko do zdjęć i koniec, a nie robić prowokację.

frodosław serio nie dopasowujesz przez neta?? czemu?? przecież net to takie jednoznaczne i nieomylne źródło wiedzy  😵 😵 Nie wiem po co to napisałaś i w kogo to miało uderzyć, bo większość osób wie że to są TYLKO zdjęcia.


Czy gdzieś na niemieckich forach przewinęły się zdjęcia cottona navy z nowej kolekcji??
wątek zamknięty
xxagaxx,  widocznie waszym dopasowywanie siodła w necie jest mniej omylne niż realu, moim nie
wątek zamknięty
ja się tylko spytam o jakie "wielkie standardy" chodzi?  🙄

wątek zamknięty
frodoslaw Tu chodzi o to, dlaczego masz takie ciśnienie na pokazanie nowego kompletu, jeśli siodło nie jest dopasowane  (zgodnie twierdzimy że nie jest), owijki są byle jak założone? Chodzi o pochwalenie się za wszelką cenę? Bo to tak wygląda
wątek zamknięty
avatar forum🙂
wątek zamknięty
aga, ja raz, tylko raz spróbowałam wejść na niemieckiego forum i za nic go nie ogarniam..  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 marca 2011 21:07
Zairka albo minerwa, mogłybyście zmierzyć pady Yorkowe w dół?  :kwiatek: Ciekawi mnie czy będą pod moją ujeżdżeniówkę pasowały - fajnie by było 🙂
wątek zamknięty
fantazjo, parę dni wcześniej dopasowywałam komplet w programie komputerowym i tu wklejałam, dlatego teraz chciałam pokazać jak wyszło rzeczywiście. to nie mój koń, tylko koleżanki na zdjęciu, ale mówię nasze, bo większość rzeczy mamy razem. chciała koniecznie dzisiaj zrobić zdjęcie w nowym padzie, a że miałyśmy mało czasu to wyszło jak wyszło. pomyślałam, że jak już mam to wstawię i to zrobiłam.
wątek zamknięty
frodoslaw, proszę- pooddychaj i się zastanów, na volcie od tygodnia nie siedzisz- to siodło jest drastycznie niedopasowane, i Twoje argumenty, że leży tak a tak tego nie zmienią- przypadkiem się składa, że wiemy jak powinno leżeć siodło na grzbiecie konia. Więc zamiast się wściekać zastanów się.
wątek zamknięty
Dowiedziałam się od znajomych ,że nowa kolekcja Anky ma być bursztyn- perła.Chodzi mi o kolekcje jesień - zima 2011/2012.
wątek zamknięty
frodoslaw, ok, tylko naprawdę komplet będzie cieszył oko z dopasowanym sprzętem  🙂
wątek zamknięty
A ja mam tylko jedno takie malutkie pytanie: Jeżeli koń w tym siodle nie chodzi, było założone tylko do zdjęcia to czy nie można tego było napisać od razu? To taki wielki problem? Pamiętam, że niedawno jakaś użytkowniczka też wkleiła zdjęcia konia z niedopasowanym siodłem ale za chwile wszystko wyjaśniła i nikt się do niczego nie przyczepił. Więc po pierwsze radzę takie rzeczy pisać od razu (bo widok takiego zdjęcia aż boli) a po drugie dziewczyny możecie już trochę zluzować 😉
wątek zamknięty
też uważam, że te dziewczyny mają rację. Daj sobie spokój i zrozum. Masz niedopasowane siodło, twoje czy nie twoje.

Ja przez jakieś 2 dni jeździłam ze złamanym łękiem. Tak przyznaje się bez bicia. Nie sprawdziłam po wypadku (straciłam pamięć na kilka godzin, a później nawet nie sądziłam, że się złamało) Do dzisiaj tego żałuje i nie mogę sobie tego wybaczyć, bo plecy Jagody ucierpiały. Skąd wiem? uciekała przed siodłaniem..  😡 😡
wątek zamknięty
każdy potrafi być mądry na forum 😉 

Fajnie by było, ale niestety - NIE!  😕
frodoslaw, mało kto został tak życzliwie przyjęty na forum, jak Ty. Rzucanie się teraz... smuci, po prostu - smuci. A kolor - przeepiękny i przepięknie dobrany. czyli - warto "modelować" przed zakupem.
wątek zamknięty
Dowiedziałam się od znajomych ,że nowa kolekcja Anky ma być bursztyn- perła.Chodzi mi o kolekcje jesień - zima 2011/2012.



wrrw jaka jesień zima?? Wiosna i Lato!! Jak ja nie chcę zimy  😀 A na poważnie to ciekawe kolory, zobaczymy jak będzie 😀

wątek zamknięty
lavender Jesień/Zima 2009
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2011 21:19
Livia ja nie mam tego padu, kolezanka kupila wiec musisz prosic Minerwe
wątek zamknięty
Zairka- Ty nie dobra kobieto  🤬 tylko mnie utwierdziłaś w przekonaniu, że muszę mieć ten fiolet z Yorka  😁
wątek zamknięty
Fantazja,  dzięki za kulturalną wymianę zdań. Wiem, wiem niedługo będę brała parę siodeł na próby😀
halo, mi cycki nie opadają😉
zrobię jutro te zdjęcia, dobrze 🙂
wątek zamknięty
mała mi Pasuje idealnie  😅

Fiolet to chyba mój ulubiony kolor dla siwka  🤣
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2011 21:24
Zairka- Ty nie dobra kobieto  🤬 tylko mnie utwierdziłaś w przekonaniu, że muszę mieć ten fiolet z Yorka  😁


no! siebie tez w tym utwierdziłam 🤬 Dla pełnego lansu mogli by odrazu komplety z owijkami robić, ale naprawde wykonanie i kolory cudo, ciekawe czy beda dobrze lezec pod moim siodlem 👀
wątek zamknięty
W ogłoszeniach wisi Anky Pea, powiedzcie, że nie będzie ładnie wyglądać na gniadym - inaczej zgrzeszę.  😵
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
28 marca 2011 21:30
Skoro już o siodłach...
Mia pytała się o lekko odstające ławki w tylnej części. Ale to jest rajdowka - baaaardzo długie ławki i chyba z założenia nie maja się one wbijać "na końcu" w grzbiet. Inaczej miałabym podejrzenia co do mostkowania albo punktowych ucisków.  🤔
W pozycji na "stój" siodło leży ok:

Podczas jazdy, jak tylko dupsko pracuje też według mnie układa się ok:


Siodło jest niestety zastępcze, póki nie przyjedzie nowe i ze wszystkich to najlepiej leżało i chociaż nie lubię tego siodła (wykonanie dobrego ustępowania kilometr nad koniem jest męką) to mamy takie, bo Łaciatemu w nim dobrze.
wątek zamknięty
mała mi Pasuje idealnie  😅

Fiolet to chyba mój ulubiony kolor dla siwka  🤣

podzielam zdanie😀


Altiria, będzie mu pięknie-chyba zgrzeszysz:P
wątek zamknięty
wiecie co? wiecie co? okropne jesteście! ja tu już mamie obiecałam, że narazie nie kupie szmat, a wy takie piękne fiolety pokazujecie?! Teraz muszę mieć ten pad! ale co tam 90zł wybłagam jakoś, zaraz po tym jak wybłagam psa.  😁


mała mi, ekstra wygląda!

coraz bardziej kusi mnie ten lavender pony, a chciałam łezkę. 🙁

Altiria,myślę, że będzie świetnie. upss.  😁


edit: dzisiaj albo robię byki, albo brakuje literek.  😡
wątek zamknięty
Niedobre baby.  🤬  Wolałabym grass, ale w sumie oba są zielone.  😁
do takiego gniadego na serio będzie pasował?  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.