Końska rewia mody cz. V (2011)

nie, nie żartuję🙂
siodło jest nie nasze-w dodatku za szerokie na tego hucuła
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 marca 2011 19:45
frodosław, wejdź sobie do tematu o dopasowaniu siodła, tam jest wyjaśnione jak można poznać, że siodło jest za wąskie.

sandru, do samych fioletów jeszcze daleka droga, ale jesteśmy w trakcie 😀 To najlepszy kolor dla mojego konia.
wątek zamknięty
nie, nie żartuję🙂
siodło jest nie nasze-w dodatku za szerokie na tego hucuła


siodło ma środek ciężkości przesunięty w tył, przedni łek jest dobrych kilkanaście cm nad siodłem i jest za szerokie?? To znaczy że w ogóle musi być niedopasowane skoro tak siada na grzbiecie ;/;/
wątek zamknięty
to siodło lewituje NAD koniem
wątek zamknięty
to jest pad z nowej kolekcji z wycięciem, które jest na tym zdjęciu jakieś 2-3 cm wyżej niż kłąb.
siodło jest na niego za szerokie- jak leży bez czapraka- łęk jest za duży. tu ma po prostu mocniej dopięty popręg, a siodło jest owszem niedopasowane- bo nie nasze!
wątek zamknięty
ok, nie wasze, ale jest niedopasowane i ZA WĄSKIE, a nie za szerokie 😉
wątek zamknięty
hahaha, jest założone do zdjęć- nie musi być dopasowane.
nie jest za wąskie, proszę przyjedź i zobacz, bo ta pewność po zobaczeniu jednego zdjęcia, gdzie koń ma jeszcze pad i nie widać linii grzbietu- jest przepraszam, ale śmieszne.
wątek zamknięty
teraz to ja się śmieję  😂
wątek zamknięty
widać 'linię grzbietu'  na tyle, żeby stwierdzić, że za wąskie 😉 z mojej strony eot.
wątek zamknięty
hahaha, jest założone do zdjęć- nie musi być dopasowane.
nie jest za wąskie, proszę przyjedź i zobacz, bo ta pewność po zobaczeniu jednego zdjęcia, gdzie koń ma jeszcze pad i nie widać linii grzbietu- jest przepraszam, ale śmieszne.


teraz to niestety Ty jesteś śmieszna, wrzucasz zdjęcia konia w mega niedopasowanym siodle po czym udajesz głupa? skoro pytasz się co jest z nim nie tak?? Do zdjęć to możesz mu ubrać co Ci się żywnie podoba, tylko wystarczy to napisać. A nie uskuteczniać jakieś prowokacje, do tego jeszcze nieudane ;/;/
wątek zamknięty
cycki opadają  😵
wątek zamknięty
cycki opadają  😵


uwielbiam ten tekst..  😂
wątek zamknięty
byłam ciekawa, czy podzielicie zdanie, które już parę razy słyszałam, lecz koński masażysta dopasowywał nasze siodło(które sprzedałyśmy) i to było siodło z łękiem 32<też euroriding> a to siodło ma łęk 33-34.
Jak widać, jednak nie da się stwierdzić tego po jednym zdjęciu- przekonałam się o tym po raz drugi.
wątek zamknięty
frodoslaw, a jak widzisz panią o rubensowskich kształtach w stringach xs, to też twierdzisz, że po jednym zdjęciu nie da się ocenić, że te majtki są ewidentnie za małe? 😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 marca 2011 20:15
ankers, porównanie boskie  👍
wątek zamknięty
na prawdę zapraszam do naszej stajni, wtedy porozmawiamy🙂
wątek zamknięty
ankers, porównanie boskie  👍




zdecydowanie!  😀iabeł:


a możemy wrócić do rozmowy o szmatkach?

Livia, kiedy mam się spodziewać Violetu na twoim Sanderze?( sama mam na imię Sandra  😁, jesteśmy powiązani miłością do fioletu!)  🏇
wątek zamknięty
proste , nie wstawiaj tutaj fotek ANKY itp i ciesz sie swoim "dopasowanym" siodłem i bolącym grzebietem konia

przepraszam , ale musze  😡 żal.pl  😎
wątek zamknięty
na prawdę zapraszam do naszej stajni, wtedy porozmawiamy🙂


a czy mogłabyś w wątku o dopasowaniu siodeł wrzucić choć kilka zdjęć tego konia pod tym siodłem z dopiętym popręgiem w większej ilosći i z róznej perspektywy?? Tak żeby sobie zobaczyć, bo skoro mówisz ze nie pierwszy raz ktoś się tak myli to jestem ciekawa jak to w realu wygląda.

🚫
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
28 marca 2011 20:19
Wyniesione z Torwaru  😀

Szokmol Toffee

oglądałam te "cottony" świetne są! ale koniecznie zrób lepsze zdjęcie, to nie oddaje koloru 😉

frodoslaw, nie widać linii grzbietu? 😂 😵
ale na pewno nie jest wyżej niż krawędź czapraka, prawda?  😁
nie wierzysz, to porób dokładne zdjecia i porównaj z prawidłowymi.

wszystkie anki, nad ze standardu tą teraz z połyskiem? ❓
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 marca 2011 20:23
sandru, haha, nieźle  😂 Może uda mi się w środę 🙂 Wezmę Aubergine na szybkie fotki, to może i Violet się załapie 🙂 Ale na porządne będę musiała poczekać na fotografa 🙂
wątek zamknięty
[quote author=frodoslaw link=topic=41891.msg954308#msg954308 date=1301339766]
na prawdę zapraszam do naszej stajni, wtedy porozmawiamy🙂


a czy mogłabyś w wątku o dopasowaniu siodeł wrzucić choć kilka zdjęć tego konia pod tym siodłem z dopiętym popręgiem w większej ilosći i z róznej perspektywy?? Tak żeby sobie zobaczyć, bo skoro mówisz ze nie pierwszy raz ktoś się tak myli to jestem ciekawa jak to w realu wygląda.

🚫
[/quote]

gdybym miała obawy, że siodło jest za wąskie, to chętnie zrobiłabym te zdjęcia, lecz na prawdę jestem pewna, że jest za szerokie. hucuł naszej koleżani<właścicielki siodła> jest o wiele, wiele szerszy w klacie od Figaro, a to siodło jest  na niego po woli za wąskie<stwierdziła to ta sama masażystka, co dopasowywała nasze stare siodło. koń po jej masażu, radach i dopasowywaniu przestał narzekać na bóle pleców>-dlatego je sprzedaję. więc nie realne, żeby to siodło było za wąskie- może ewentualnie źle leżeć z uwagi na to, że jest za szerokie.
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
28 marca 2011 20:28
frodoslaw, a zdjęć nie możesz zrobić ? żeby sprawa była jasna ?  🤣 😉
wątek zamknięty
jeżeli nie zapomnę-mogę😉
wątek zamknięty
Livia, Będę czekać.  👀

Ja teraz mam problem życiowy. Nie wiem czy wziąć violet łezkę czy zwykłego vss. 🙄
Brałam bym łezkę, ale możliwe, że się przeciągnie kupno skokówy, a zastępcze (aktualne złamałam łęk podczas małego wypadku i jeżdżę w stajennych :icon_redface🙂 nie wiem czy będzie pasowało.
Ryzykować?  🙄


edit: ale byk.  😡
wątek zamknięty
frodosław, ja wymiękam... 🤔 🤔 🤔
może inaczej. ze strony ihaha:

prawidłowy 'rozstaw palców'. oczywiście to nie jest wyznacznik dopasowania, ale 'na oko' czy za wąskie czy za szerokie patrzy się po tym.
tu się mieszczą 3 palce. jakby się mieścił 1, no 2, to byłoby za szerokie. bo by praktycznie przylegało. a u Ciebie ile się mieści? 3 czy 13?

sandu, łezkę! 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 marca 2011 20:38
sandru, popraw jeszcze to nieszczęsne "wsiąść" na wziąć :P I ja bym brała łezkę, jak zastępcze jest wszechstronne to problemu nie będzie.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
28 marca 2011 20:38
[quote author=Edytka link=topic=41891.msg953251#msg953251 date=1301299086]
Wyniesione z Torwaru  😀

Szokmol Toffee

oglądałam te "cottony" świetne są! ale koniecznie zrób lepsze zdjęcie, to nie oddaje koloru 😉
[/quote]

widze ze nie tylko ja zwrocilam na nie uwage! to byly jedyne potniki na torwarze, przy ktorych sie zatrzymalam (z mysla "ooo pierwszy ladny cotton in my life??"😉. na szczescie nie mialam przy sobie pieniedzy :P
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2011 20:40
sandru, łezkę 😉

a ja gdzieś przeczytałam ostatnio. nie wiem czy nie na ihaha właśnie. że 1,5-3 palce to ok. ale no nie znam się to się nie wypowiadam 😉 szczególnie że to nie ten wątek a ja zawsze o byle pierdołe od razu ostrzeżenia od modów łapię  😂
wątek zamknięty
A ja mam wreszcie przyzwoite zdjęcie microfasera Moon 🙂


Tutaj bez owijek, ale idealnie pasują Anky Mist. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.