Konie czystej krwi arabskiej

Ja bym bardzo chciała przjechać się jako widz, ale jeśli to wypadnie mi w sesji, to nie ma szans🙁 Zobaczymy.
Też bym bardzo chętnie pojechała w roli widza, nie wiem niestety, czy się wyrobię i czy w ogóle nie wyjeżdżam w tym czasie. A szkoda, bo impreza warta zobaczenia 🍴
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 marca 2011 21:33
Sankarita rozumiem, że tak to mogło zostać odebrane. Ale mimo braku super papierów jestem dumna z mojej paskudy i chciałam pokazać 😉

Bronze to dlatego co by nikt mi nie ukradł  😁
kolorwiatru, Ależ oczywiście, masz z czego być dumną. wygląda na świetnego konia. Ogólnie ją pokazuj częściej! 🙂

kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
24 marca 2011 21:49
Ogółem jest świetna, ale ma charakterek  😁 Najbardziej kocha ją kowal  😜 Jak słyszy że ma przyjechać to ma dość. Ona da sobie zrobić wszystko ale nie cierpi jak musi długo trzymać nogi w górze, a jeszcze straszny pan jej tam drapie, stuka i puka  🤔wirek: Jak pierwszy raz ją rozczyszczaliśmy to wybijała się jak kot do góry i przewracała na plecy  🤔wirek: Poza tym jest strasznie inteligentna, szybko przyswaja czego się od niej oczekuje i jest mega wrażliwa.
To i ja się pochwalę. Na zdjęciu 6 letni wałaszek, jeden z potomków Espadero.
kolorwiatru -u nas też konie były zdziwione początkowo wizytą kowala🙂 ale szybko zakumały o co chodzi i nie było problemu. Bardzo szybko pojęły, że to dla ich dobra, ale na pierwszej wizycie moja kobyłka miała oczy jak kule do bilarda w kolorze granatowym i ze zdenerwowania zalała się potem, jakby co najmniej godzinę ją ktoś z batem ganiał....
Ja też planuję wizytę w Janowie w czerwcu, ale bliżej tego terminu będę bardziej pewna swojego wyjazdu🙂 ... Nomi to się zgrywa z "Łazienkami" .....
wasze rumaki tez maja tak szerokie grzbiety? ruda 33-34 wintecowy, mlodemu moze i za ciasny najszerszy łęk wintecowy bedzie  😵
Bronze   "Born to chase and flee.."
25 marca 2011 19:11
Kolorwiatru - to będziesz mieć zabawę  😉 z Młodą.
Araby to w ogóle za dużo myślą - ja czasami nie nadążam za moim Młodym.
Nogi nam zajęły duużo, szczególnie tylne - różnica pomiędzy przodami a tyłami - ok. 2 tyg. Natomiast za  takie jazdy,że koń na plecy się wywraca przy rozczyszczaniu - to ja bym chyba kowala ukatrupiła  😤
Tak czy inaczej - Koninkę masz wystrzałową  💘

Magda - ja mam najszerszy Daslo i jeszcze się zastanawiam czy nie za wąski  😵
A to facet i w dodatku "okulany". Jeśli Twoja ruda też taka super wide to coś czuję,że Młodemu tak zostanie.
tymbardziej ze jeszcze nie pracuje i (mam nadzieje) jeszcze prodrosnie... choc z drugiej strony oszukuje brakiem kłębu hehe
magda mój też 34 😀
Ja nie mogę się nadziwić jak takie filigranowe i drobnej budowy konie mogą mieć takie grzbiety???? Swojemu kupiłam też Daslo + łęk 32 i chyba jest za wąśko  😵
A a myślałam że tylko mój arab jest taki nietypowy ;p Ogólnie mam problem z dopasowaniem siodła jak łęk jest dobry to reszta siodła nie leży... ;/
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 marca 2011 20:25
kurde, a mój to nawet nie wiem  😵 . ciężko mu siodło dopasować..

a my tak tutaj nieśmiało pozdrawiamy  😉



Taka ich budowa 🙂 Korpusiki - baryłeczki 🙂🙂🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
26 marca 2011 07:33
Bronze wczoraj mielismy wizyte kowala akurat. Z tym, że innego bo tamten w kulki leciał  👿 Kobyłka stała rewelacyjnie. Oczy jedynie na wierzch wywalone. Tył co prawda wyrwała ze dwa razy, albo huśtała sobie nim, ale poza tym wszystko ok. Jednak musze przyznac, że od ponad tygodnia przygotowywalam ją do wizyty, biorąc nogi i opukując i trzymałam w górze najdłużej jak się dało.
Kowal kowalowi nierówny.... ja też mam wybranego, akceptowanego przeze mnie kowala, veta itd. Jak ktoś mi wyciąga dudkę, to mówimy mu grzecznie do widzenia zanim zdąży przestąpić próg stajni.... Na wszelkie podejścia typu podjęcie konfrontacji / walki / siłowe - to samo - dziękujemy.... Z tymi końmi tak się nie uda i tylko długie problemy w ten sposób sobie mozna wypracować. A taki palancik sobie pojedzie później i ma w nosie co dalej, a Ty człowieku pracuj od nowa....
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
26 marca 2011 08:28
To prawda... My wczoraj od razu, zanim kowal przestąpił próg stajni powiedzieliśmy, że ma podejść do tego inaczej. Z totalnym spokojem, cicho i bez dudki. Jestem mega zadowolona.
A teraz z innej bajki....dostałam wreszcie paszport mojego (nie) araba 🙂 wałaszka - opisywany i chipowany był w pod koniec stycznia jakoś.... i dzisiaj mam go w łapkach 🙂

A z ksiąg ani widu ani słychu..... a złożone wszystko było w październiku  😲 ... to ile ja jeszcze będę czekać ???
wychodzi na to ze na Zjazd jutro nie dojedziemy. Bawcie sie dobrze i zdjecia janowskich maluchow jakies wrzuccie.

Chyba ze jakis cud sie zdarzy, Julka wyzdrowieje i bedziemy mogli rano wyruszyc w droge.

Pia El Ali - kiss me 😁

za duże zdjęcia 🤦
asds   Life goes on...
26 marca 2011 14:40
zduśka


ale słodziak


Złota


Jak mi się podoba ta twoja szczupak baby 🙂
zduśka świetny kasztanek i ta odmiana... 😜
Złota Pia jest śliczna! wstawiaj ją częściej 😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 marca 2011 10:31
a dziękuję dziewczynki  :kwiatek:

Złota .. jakie ładna szyjka  😍

u nas wczoraj był kowal i niestety trzeba było chłopaka podkuć na przody - a myślałam, że obejdzie się bez podków - no ale cóż.
No i czas brać się do konkretnej roboty ! zaczynamy od dzisiaj  🏇
Portretów ciąg dalszy: Czanka
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 marca 2011 20:12
Hamer ucałuj Czankę i kucyka ( nie pamiętam imienia  😡 )

a to my z dzisiaj - kucyk w tle .. haha wcisnął się w koncik arabski - a co tam  🏇
Bronze   "Born to chase and flee.."
27 marca 2011 20:31
Zduśka, arabiszon wygląda jak wielka puchata kulka - my little pony słowo daję  😀. Jest uroczy.
Ja was zasypie jutro fotkami gniadej kulki  🏇

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 marca 2011 20:38
Bronze na siwego mówię - my little pony  😎 a rudziszon na szczęście już się poprawił - bo wcześniej był strasznie chudy  🙄

no i czekamy na Twoje zdjęcia !
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 marca 2011 08:30
zduśka-uwielbiam tego Twojego rudziszona, jest piekny  😍
romka-na razie po cichu my z Hamitem planujemy jechac w czerwcu do Janowa, ale nie wiem czy do tego czasu uda mi sie wyrobić mu paszport, bo niestety nie ma  🙄
Atamanka-a Ty z Arkiem nie przyjedziesz, masz przecież dosyć blisko  🙂? Bo Alice to juz ma kaaawał drogi  😲

I fotki sznownego 17to latka  😀

Milusia - jak jeszcze nie masz paszportu - to działaj. Ja, jak już tu wcześniej pisałam złożyłam wszystkie dokumenty w październiku i do tej pory cisza...... to już pięć miesięcy czekania. A z OZHK dostałam paszport w ok. 2 miesiące po opisie i chipowaniu.
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 marca 2011 08:58
Matinka-będę działać, jutro lub w środę przyjedzie wet, opisze zachipuje i wyslemy dokumenty. Zresztą licze na to, ze wlasnie wet mi pomoze to ogarnąć bo ja w tej ma terii jestem zielona  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się