Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

srebrna, dla mnie Twoje komentarze to kpina- pojedź, pokaż tyle koni i w taki sposób żeby pracodawca był z Ciebie zadowolony a potem słuchaj kretyńskich komentarzy, że konia za mordę ciągniesz. Nie ciągnie.
srebrna zawsze podziwiam tych ludzi, którzy tam wyjeżdżają za zachowanie zimnej krwi. Prezentacja ogierów, tymbardziej młodych ogierów  to nie jest łatwa i przyjemna sprawa. Pomimo to na wszelkich filmikach jakie się widzi z takich pokazów, jeźdźcy siedzą i jadą. Podziwiam, szanuje, no i kiedyś... też bym tak chciała ciągnąć za mordę 😉
A jak szukasz 'ciągnących' obrazków, wejdź do naszych ogłoszeń i kiedy powiesz, że na jednym ze znalezionych tam filmików widzisz szarpanine, to przyznam Ci rację...
kare_szczescie, ała, faktycznie jest tam jeden niesympatyczny filmik, aż mnie ręce rozbolały na samą myśl o takiej siłowni :/
Gillian   four letter word
25 lutego 2011 14:35
chyba wiem o czym mówicie, rączki fruwajki  👿
Azu, kapitalny filmik!! pokazałam moim rodzicom, też byli zachwyceni, coś pięknego. że też koń dał się wytresować do tego stopnia, musi mieć wielkie zaufanie do swojej właścicielki  🙂
nie twierdze, ze pokazanie mlodego nieulozonego do konca ogiera w takich warunkach to sprawa latwa no i oczywiscie jescze zeby pracodawca byl zadowolony, nawet nie wiem co to za pokaz byl i nie wiem ze ten kon byl mlody czy nie, otworzylam tylko link zobaczylam jak ktos magluje konia w pysku i napisalam cco uwazam i zdania nie zmienie ;]
nie ma się co zbytnio tym filmem podniecać uważam. Koń ruchowo jest rewelacyjny... choć przy takiej jakości kłusie i galopie chciałoby się widzieć odrobinę lepszy stęp. Koń ma 5 lat, jest ogierem, wygląda jakby był spięty, a w momentach kiedy jeździec "coś chce" rośnie w szyi i usztywnia się, ale takie prawo młodego konia, zwłaszcza w stresujących warunkach. Nie uważam też by jeździec był jakimś katem-mordercą. Nie wierzę również, że znacznej części re-voltowej populacji nie zdarzyło się użyć "hamulca awaryjnego", więc o co wielkie halo?
wlasnie tez kurde nie wiem
Zoyabea- Rewelacja!  😜
Pacia- Udowodnij!  😜
byk i koń w akcji - nie, wcale nie w czasie corridy 😀 dla mnie superowe!

Masakra ... od 3:53 pokazane jest jak "działa"  na pysk konia szarpanie ...
wera123, byłooooooooo już tyle razy, że się słabo robi 😵
ale za to filmiku branki nie było - coś pieknego, przyjaźń dwóch tak różnych zwierząt  😍

ja kiedyś w zamojskim parku widziałam niesamowitą zabawę.. uwaga, uwaga! ptaszka z wiewiórką!! ptaszek skakał po pniu dookoła a wiewióra za nim, tak jakby się w berka bawiły! raz gonił ptaszek, a raz wiewiórka. mnóstwo w tym było sprytnych zmyłek i uników, do tej pory ciążko mi uwierzyć, ale jestem pewna, że był to berek w wykonaniu tych zwierząt  😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 lutego 2011 10:01
- [glow=red,2,300][font=Verdana]uwaga drastyczne[/font][/glow]

Nigna   Warto mieć marzenia...
27 lutego 2011 10:04
Kastorkowa ile razy można prosić że przy TAKICH filmikach pisze sie że drastyczne ; /  Nie każdy ma ochote oglądać takich scen. Boże słabo mi sie zrobilo aż. Ludzie są poje*** ; / stoją i sie gapią bosh


Ps:
też z corridy na szczęscie "ta zbroja" kóra nie pozwala koniowi wstać chyba też go ochroniła przed nieszczęsciem. No i ludzie zareagowali normalnie.
branka, boskie, ale się uśmiałam 😀 😀
Nigna, dzięki za ostrzeżenie, bo już miałam klikać 🤔
brankowy film z jednej strony fascynujący. Z drugiej strony - ja mam paranoję, bałabym się tak ryzykować zdrowiem konia mimo wszystko 😉
Zoyabea- Rewelacja!  😜
Pacia- Udowodnij!  😜


Nie mam jak przesłać filmików na kompa ale jak dam radę to wstawię  😀
noen   A story of a fighter of our human race
27 lutego 2011 12:07
Kastorkowa, aż mi się cofnęlo... To były flaki ? Jezus, biedne te konie... ;(
Orzeszkowa  ten byk zna tego konia od zupełnej maleńkości, był w ogóle wykarmiony butelką. Koń też jest młody. Więc myślę, że znają się długo i wiedzą który ile ma siły. Byk doskonale musi zdawać sobie sprawę z tego, że jego rogi mogą ranić konia - ale jedno i drugie nawet jak się ścierają, to uważają.

To trochę tak jak ja sie czasem boję jak mój mały kociak bawi się z bulterierem mojego brata - tamten go niby tratuje, kot wkłada mu głowę do pyska itp... jeden nieuważny ruch i byłoby niefajnie. Ale one nigdy nie robią nieuważnych ruchów, nawet jak dla mnie wygląda to makabrycznie, to one nigdy się nie uszkodziły nawzajem 😉

Za co koń oberwał? 🤔 Za to, że byk nie chciał wejść do trailera?
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 lutego 2011 12:24
Paulinka- za to że ma psychicznego właściciela  ^ ^
Strzelam, że może za to, że koń westowy powinien inaczej zareagować, jak na niego byk leci. Nie wiem w sumie jak, ale widać, że koń szkolony do westu (bo się np. tego lasso wirującego nie boi jakoś mocno), więc może jakaś inna reakcja była oczekiwana...  🙄
kenna, po zarzuceniu chyba powinien się cofać. I jeżeli o to chodzi, to zaczął, ale powoli. Z drugiej strony to przy rzucie w 0:43 koń stoi i jeździec nie ma pretensji... Chyba, że to męska duma 🤣
Nigna, dobra odpowiedź! 🤣
Może nie tyle czterokopytne  ale musialam ! Płakałam ze smiechu  🤣

Panowie mają świeeetny ruch  😁

Krowy/byki też zaliczacie?:  😉
Byk ujeżdżeniowy   

Kastorkowa   Szałas na hałas
27 lutego 2011 15:20



podczs tworzenia
Poza tym jednym show dresażowym to słabiutkie te maskotki. 🙂


taki piękny...ale już nie "nasz" 🙁
cieciorka   kocioł bałkański
27 lutego 2011 17:38
hugolina009, a kiedyś był "nasz"?
może źle napisałam... nie "nasz" tylko "mój"  😁 uwielbiałam go oglądać zawsze był moim ideałem konia 💘 ale bez Galla to już nie to samo, to on go stworzył... więc już nie jest tak bardzo "mój" 😕 jest niemiecki :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się