Kącik Małolata...:D

na normalnych jazdach nie ma żadnych takich akcji.. Nie jestem jakoś przekonana do kamizelki po prostu. to indywidualna sprawa myśle  😉
Kurcze pomóżcie wybrać...
Na następną lekcję wokalu mam przygotować którąś z tych piosenek:
Varius Manx - Piosenka Księżycowa
Edyta Bartosiewicz- Opowieść
A nie mogę się zdecydować bo ja w ogóle nie lubię polskich wykonawców  😡

edit: pomyłka
Patrzcie jak było ciepło. Chcę, żeby już tak było.

pamiętam, że to było dzień po zdjęciu mi gipsu. Inteligentne nie ma co. 😎
Skąd masz takiego brzydkiego konia?  😎
daliasta   Szkoda słów.
24 lutego 2011 21:37
Co do kamizelki to tez nigdy w niej nie jeździłam.
Nie skaczę wiele..to i nie ma sensu trochę.

nightmare też mogę PW. ?  :kwiatek:

Franiu- twój Platfus mnie zachwyca za każdym razem ! 😍 Z wyglądu jest ideałem mojego konia ! 😍 😍 💘
mils   ig: milen.ju
24 lutego 2011 21:45
nightmare też PW poproszę.
Ja w kamizelce jeżdżę, bo mam tak nakaz, daruję ją sobie tylko, gdy wsiadam na Derwisza. Moją odziedziczyłam po starszej koleżance. W sumie to wam nie powiem czy siedzę lepiej czy nie, bo nie jeździłam w niej (no, prawie wcale nie jeździłam) od obozu, a na obozie jeździłam "jak pierdoła" - wg. trenerki. 😁 Lubię w niej to, że z tyłu ma ruchomą część, i dzięki temu mogę się dość mocno do tyłu odchylić. Ale ja tam i tak uważam, że o ile konia nie znamy, to lepiej zachować wszystkie możliwe środki ostrożności. Jak się konia dobrze zna, to myślę, że to kwestia indywidualna.
Haha jak lubisz pociągusy  😁
To jest zdjęcie sprzed roku. Teraz dzięki bogu wygląda lepiej 😉
daliasta   Szkoda słów.
24 lutego 2011 21:49
Frania ma świetną odmianę..na górze w kształcie takiego półksiężyca.  😁
to otwieracz do piwa  😁
mils   ig: milen.ju
24 lutego 2011 21:53
Frania padłam! 😁
moja mama twierdzi, że to klucz francuski, ale mi tam się od razu z otwieraczem skojarzyło ;P
ChingisChan   Always a step ahead! :)
24 lutego 2011 21:59
Dobranoc Małolaty 🙂!
Alabamka varius manx  😍
Frania ja nie wiem gdzie ty tu widzisz otwieracz, ale to chyba takie zboczenie już u ciebie. Btw. widziałam dzisiaj w sklepie otwieracz do butelek, który liczy liczbę otwartych flaszek. 😂 A konia ukradłam. 😎

Wreszcie się z Franią doczekałyśmy zdjęć z dzisiaj. 🏇 Ja mogę się tylko jednym pochwalić.

Pogoda dzisiaj idealna, tylko temperatura nie ta. Ale słoneczko było fajne. 😎
Dam też zdjęcia Franiowe dwa. 🏇

Alabamka varius manx  😍

No to chyba ich wezmę  😉
Dla mnie w ogóle obydwoje brzmią tak samo  😡
xxflygirlxx, a co to za gruby koń?  😎
nacio, Ty grubego konia nie widziałaś  😁 Jutro aż specjalnie dla ciebie zrobię zdj. siwej  😁
Bęben jej sie potworny na zimę zrobił...  😵
naciol nie wiem, nie znam. 😎

Frania mnie zabije, ale uwielbiam to zdjęcie. 😜
żaczkowa   gone with the wind
25 lutego 2011 06:52
Małolaty, mamuśka mnie nie puściła dzisiaj do budy (a jak nie do budy, to gdziekolwiek też nie), więc jestem cały dzień na forum. 😉
Podobno chora jestem.
Flygirl  🤬

nie dojrze, że wyglądam na tym zdjęciu jak kretyn to jeszcze te włosy  😵


Wstawać małolaty i to stajni!  😅
żaczkowa   gone with the wind
25 lutego 2011 06:58
Cudowny jest ten siwus!  😍
Nie doceniacie swoich koni.  😉  Mój cały czas wyryjony chodzi i się nigdy nie ustawia...  🤔wirek:
pandora   czaprakomania...XD
25 lutego 2011 10:06
ech... jak ja kocham informatyke...  🏇
A małolaty to planują coś na wakacje? ;> Ja mam w tym roku taki problem z wyborem obozu jeździeckiego  😵 zupełnie nie wiem, gdzie jechać.
żaczkowa   gone with the wind
25 lutego 2011 15:01
Ja jadę z klubem na zgrupowanie.  🏇
Mam tak ambitne plany na wakacje, że nie wiem czy w sumie przez dwa tygodnie będę w domu. Przy czym nic końskiego, niestety, ale za to z przyjaciółmi 😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 lutego 2011 15:15
Ja pewnie będę siedzieć w stajni, na działce i pewnie pojedziemy z siostrą gdzieś z tatą 🙂.
ja planuję kolonię (Francja, Belgia, Holandia), wyjazd do koleżanki, przyjazd koleżanki do mnie, a na koniec obóz jeździecki. ciekawe czy na planach się skończy  🙄
mils   ig: milen.ju
25 lutego 2011 15:39
Ja planuję obóz i... spłnienie intrygi koleżanki (o ile mama się zgodzi), czyli na jakieś Mistrzostwa do Aachen. 😍
ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 lutego 2011 15:43
Ja bym strasznie chciała zabrać ze sobą konia na obóz ale to raczej (przez duże R) nie wyjdzie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się