Końska rewia mody cz. V (2011)

wiecie co-doszedł do mnie dzisiaj dralon summergreen i nie podoba mi sie.. przymierzyłam na Rudą i nie wyglądała ładnie, na młodym pewnie wyglądałaby lepiej bo jest kary, ale nie jestem przekonana.. chyba ją opchnę ew. poszukam na ebayu jakis innych
te kolory jakies takie...kiblowe, ze tak powiem  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
25 stycznia 2011 17:30
korsik tak, jasny braz  🙂
LOVELY jaki rozmiar dralonika?  👀
wątek zamknięty
dziewczyny , znacie jakieś 'nieeskadronowe' owijki pasujące do chilla ? 🙂
wątek zamknięty
kodusiowata, XL niestety 🙁 bo sama się nad nim zastanawiałam, ale jak D+A robiła zamowienie nie miałam kasy 🙁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
25 stycznia 2011 18:09
FasOlka


Jarpol wisnia wg mnie bedą pasować
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
25 stycznia 2011 18:21
A ja będę miała ten dralon summergreen roz. L zobaczymy jaki będzie na żywo jeśli tak samo jak LOVELY mi się nie spodoba pewnie też pójdzie do ogłoszeń .. choć nie wiem czy na gniadej nie będzie fajnie jednak 😁

zaraz sobie jakąś przeróbkę zrobię
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2011 18:31
mnie tam sie ten dralon bardzo na rudych podoba 🙂

Bay, ja bym chetnie zobaczyla navy zarzuconego na kopytnego 😉 a co do wymian to myslalam czy nie wymienic vs na sr z nougata ale chyba marne szanse... powodzenia z marzipanem  😉
wątek zamknięty
Ja mierzyłam go póki co na siwego i wyglądał fajnie. Chociaż fajniejszy byłby gdyby ten zielony był trochę mocniejszy, ale i tak mi się podoba🙂
wątek zamknięty
może jestem taka wybredna dlatego ze wczesniej miałam przepieknego, idealnego deepble, ale sprzedałam bo był za mały 🙁
wątek zamknięty
Deepblue śliczny. Ja mam też flaxa i mi się podoba.
wątek zamknięty
choruję na alt rosę, na skarej wyglądałaby ślicznie 😉
wątek zamknięty
podoba mi się jeszcze lavender, no nic, poszukam jeszcze troche moze trafię nacos ciekawego 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 stycznia 2011 18:59
przepraszam, ja nie w temacie - czy ktos aktualnie robi zamowienie z e-baya, a jesli tak to kto i od jakiego uzytkownika? ten watek sie rozrasta w takim tempie ze nie nadazam...
wątek zamknięty
lunqa, no i teraz jest zawiniecię 🙂 super 🙂

LOVELY, IMO ten dralon straszliwie żaden, poluj na ciekawszy 🙂
wątek zamknięty
Ma ktoś zdjęcie New Cottona pod siodłem?? 😉
wątek zamknięty
Dralon lavender -  😍 . Tylko, że trafić w mój rozmiar ... :/ w ogóle nie wiem czy produkowali poniakowe ?... Ja zastanawiam się nad sprzedażą moich owijek (jedynych) HORZE czarnych bo nie mam siły zawijać  🤔 .Mój koń nie jest taki cierpliwy  😁 .
wątek zamknięty
sei jak się uda to wstawię 😉 Tobie tez powodzenia w wymianie nougata. a mi w wymianie marzipana, którego nigdzie nie ma. woohoo!

kujka powstał wątek revoltowe zamówienia zbiorowe czy jakoś tak, więc tam najprędzej znajdziesz info.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2011 19:15
a mógłby ktoś ten temat podlinkować?  :kwiatek:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
majeczka robi zamówienie od reitsportklawunde  🏇

edit
😜
tyle mi się podoba, a jak już będę brała to jednego...
lavender
toffee
iceblau
lemon
rosa
lavender - ten kolor kocham miłością wielką, ale mi się z koniem moim gryzie. toffee -  😜. iceblau - najładniejszy niebieski jaki widziałam, i jeszcze ta lamówka mocca. ale nie lubię niebieskiego na koniu. lemon pięęękna żółć, ale też nie lubię żółci na młodej. rosa  😜 kocham ten odcień różowego, ale chyba barbie nie zrobię z młodej. czyżby wyeliminowała wszystkie oprócz toffee? który mi się pewnie zleje z koniem?  😵
wątek zamknięty
brillant turf w ogloszeniach !  😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2011 20:02
ja bym sie chetnie podłączyła do zamówienia majeczki. ale to zależy kiedy bedzie robic. i tak jak mówiłam lemon i fire-red 😉

bay, bierz lavendera lub lemona 🙂 rosa jest piekna ale zbyt słodka a fanka toffe i iceblue nigdy nie byłam  😁
wątek zamknięty
przepadłam  😡
Jak myślicie rosa będzie db wyglądać na takiej pannie ?
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/20/179#i
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2011 20:10
będzie. to w końcu panna 😉 ale wałacha bym nigdy nie skrzywdziła tym kolorem  😂
kurcze majeczka szybko zamyka to zamówienie. a skusiłabym się na jeden...
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
25 stycznia 2011 20:15
sei, szybko? myślałam że tak będzie ok bo wszystkim to się zazwyczaj śpieszy, jak coś to może być i dłużej jeśli będą chętni bo jeśli o mnie chodzi to no problem
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 stycznia 2011 20:24
dla mnie szybko bo ostatnio sporo wydatków miałam. i ciągle jestem 'w trakcie' kilku transakcji. ale ja nie chce opóźniać nic nikomu 😉 jak nie teraz to innym razem. ale odezwę się do ciebie jutr-czwartek jeszcze  :kwiatek:

zaraz ubiore sobie rudego w lemona i reda w ramach nauki na jutrzejsze zaliczenie z prawa  💃

choco mi sie jednak nie podoba. nie moge sie przekonac no... juz chyba wole turfa  🤔wirek:
wątek zamknięty
Zrodziła mi się dzisiaj w głowie fajna wizja nowych kolorów Eskadrona  😁
Co byście powiedziały na czerń w połączeniu z delikatnym różem - coś na wzór rosy?  😍
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
25 stycznia 2011 20:30
olek  😍 Jakby był cotton taki jak jest rosa limited, to byłabym w niebo wzięta  😁
A co do chocko i turfa - turf ma przesliczną lamówkę, i chociaż kolor prawie taki sam jak chocko, to dużo ładniejszy. Sama mam, i zastanawiałam się nad zmianą na chocko, ale nie, turf jest prześliczny 🙂
wątek zamknięty
lunqa, wow, pasują! Na żywo jest jakaś różnica kolorystyczna?

Czy cotton różni się choć trochę kolorem od brillanta?

troche jest, owijki mają bledszy kolor niż czaprak
musiała bym zobaczyć cały komplet w słońcu czy dobrym świetle, teraz jest szaro-buro i różnicy praktycznie nie widać

co do tego czy sie różnią to niestety nie wiem bo nie mam porównania 🙁
wątek zamknięty
wyobrażam sobie brillanta w takim zestawieniu kolorystycznym  😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.