Końska rewia mody cz. V (2011)

Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 10:54
Chyba tylko bloom podważył moją wiarę w dobry gust Eskadrona.
Dlaczego? Dobry oczojeb nie jest zły  😀
Szarych nie będzie, błagam... Od wiosny/lata 2009 kiedy był nightblue moon ciągle są szarości. Ewentualnie może być coś a'la Anka stone grey, bo to taki stuprocentowo szary nie jest, więc nudą nie powieje. 😉
wątek zamknięty
kodusiowata, weź... brzydka, połączenie kolorów aż chce się płakać- generalnie dla mnie paskudztwo.
wątek zamknięty
no właśnie dobry ;/;/ a bloom zdecydowanie nie był dobry ;/;/ No cóż pozostaje nam tylko czekać 🙂
wątek zamknięty
Dobry oczojeb to był niciak Lemon wg mnie.

Już niedługo, poza tym nie wierzę że coś nie przecieknie 🙂
wątek zamknięty
Są gusta i guściki, ja np uważam że nudny jest brązowy i nie mogłam patrzeć na choco-petrola już  😉 Połączenie dwóch paskudnych kolorów. Liczę więc na jakieś czernie, albo powtórkę black-silver-coppera  😍
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 11:06
Mi tam się bloom podobał, miał w sobie urok. Ale o gustach się nie dyskutuje 😀
Edytka co ty, choco-petrol jest świetny! Jeszcze mi do szczęścia potrzebny marone z niego 😀
Swoją drogą, fajnie by było jakby Anki powróciły do dawnej świetności tzn. znowu byłyby długie, ładnie profilowane i bez tego wsiurskiego napisu. Na pewno mieli dużo skarg na to, więc w jakimś stopniu jest to możliwe 🙂 bo niektóre z tych nowych kolorów bardzo kuszą (butter, sangria, mist) no ale krój odpycha... ale pożyjemy, zobaczymy...
wątek zamknięty
ja bym chciala powtorke lavender/stone
wątek zamknięty
Ewenementem firmy i produktów ANKY jest to że popularne są wszędzie dookoła ale nie w Niemczech.  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 11:11
pianissima2003 ja też ale nie wydaje mi się żeby Eskadron ją powtórzył bo była całkiem niedawno... ja bym chciała powtórkę toffee-gelb 😜  😍
wątek zamknięty
Dziewczyny ma może któraś z was pad jarpola kolor olivka? chodzi mi o zdjęcie bo na tym "sklepowym" wygląda super ale jak to ma się w rzeczywistości? wiadomo, każdy podrasowuje  😎
wątek zamknięty
pianissima2003  ja bym chciała powtórkę toffee-gelb 😜  😍


Masakra  😎
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 11:15
Czy ja jestem jakaś odmienna że kocham kolekcje na które inni nie mogą patrzeć?  😂
wątek zamknięty
kodusiowata przecież tofee-gelb to chyba jedna z najbardziej rozchwytywanych kolekcji...

ja bym chciała to połączenie navy/nugat, które podrzuciła visenna, bo brązów i niebieskiego nigdy nie za wiele
wątek zamknięty
Forta po prostu na niektóre kolory trzeba dorosnąć 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 11:24
toffee gelb to jedna z najpiekniejszych kolekcji bez 2 zdan 🤬

dla mnie jagoda zolc i szary-ladny pudrowy roz , albo czarny-ala cobalt 😜
wątek zamknięty
Zdecydowanie do kolekcji typu black-silver-copper nie dorosło wiele osób z forum  😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 11:32
nie wiem o kim mowisz ale tez kultowa kolekcja :emota2006098:

mi sie marzy cos na wzór negro/coriander/wine
tylko takie bardziej krwiste bordo, beż bardziej jak anky sand i moze nie czarny a ciemny szary cos jak antracyt
wątek zamknięty
Zairka- odpowiadam tylko na dziwne aluzje  😎 Bo jeżeli by chcieć pójść tym prostym tokiem myślenia, to do blooma też nie dorośli, do choco-pinka, etc a to nic innego jak gusty i guściki .
wątek zamknięty
Na tofee gelb bym umarła ze szczęścia, sama klasyka i elegancja i szał 🙂 wtedy druga to już może być nawet miks różu z pomarańczem nie obchodzi mnie to 😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
24 stycznia 2011 11:38
Byle do Spogi 🙂
wątek zamknięty
Zairka- odpowiadam tylko na dziwne aluzje  😎 Bo jeżeli by chcieć pójść tym prostym tokiem myślenia, to do blooma też nie dorośli, do choco-pinka, etc a to nic innego jak gusty i guściki .


idziesz widać swoim tokiem myślenia... no ale skoro nie rozumiesz, szkoda czasu na tłumaczenie.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 stycznia 2011 11:46
Moje marzenie to kolekcja składająca się z Toffee, Gelb, Fango, Copper, Nougat, Marzipan, Moon, Coriander  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 11:48
jestem mega ciekawa jakie eskadron wystawi kolekcje 😜 ciekawa euro stara, a tylko zastanawiam sie co wymysli anky 😉

w sumie mogłabym pracowac w takim eskadronie i wymyslac kolekcje😀 fajna praca 😁
wątek zamknięty
hehe noo to byłaby fucha nie?? 😀 Ale wiesz, to trzeba badać rynek, na co jest akurat zapotrzebowanie, co jest modne w tym sezonie itd. 😉 Ale no kurde przecież w końcu się skończą opcje 😀 i co wtedy??
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
24 stycznia 2011 11:55
w sumie mogłabym pracowac w takim eskadronie i wymyslac kolekcje😀 fajna praca 😁


Jeśli dobrze pójdzie to taką fuchę podłapię ale nie w Eskadronie  😁

Ale no kurde przecież w końcu się skończą opcje 😀 i co wtedy??


Wtedy zakończy się nasz szmatoholizm  😂
wątek zamknięty
no ale skoro nie rozumiesz, szkoda czasu na tłumaczenie.


Tak, tak już to słyszałam całkiem nie dawno również w Twoim wykonaniu i jakoś nie miałaś zbyt wielu zwolenników swoich herezji.
wątek zamknięty
[quote author=xxagaxx link=topic=41891.msg867810#msg867810 date=1295869313]
no ale skoro nie rozumiesz, szkoda czasu na tłumaczenie.


Tak, tak już to słyszałam całkiem nie dawno również w Twoim wykonaniu i jakoś nie miałaś zbyt wielu zwolenników swoich herezji.
[/quote]

słucham?? Uderzyłaś się w główkę wstając z łóżka dzisiaj??
wątek zamknięty
Presja odpusc... Aga zawsze piesze ze szkoda jej czasu na tlumaczenie... ja nie wiem, ze tez nikt jej tutaj nie rozumie!  😎
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2011 12:03
dobre pytanie 👀 zaczna sie czapraki w romby, grochy, paski i gwiazki😀

Presja wyjustuj troche a wycieczki osobiste na PW 🤬

katka ja jakoś nie mam problemów ze zrozumieniem agi tylko presji ale ja mam kaca od przedwczoraj i mało dzisiaj kumam 😉
wątek zamknięty
Nie moja wina że nie którzy mają problem z odnalezieniem gdzieś regułki wyjaśniającej słowo Gust. Proste myślenie to stwierdzenie że ktoś nie dorósł do jakiegoś koloru bo go nie lubi, dobre sobie  😎
Katka- Masz rację, jesteśmy chyba z innej galaktyki.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.