Końska rewia mody cz. V (2011)

Kamita01 :facepalm:
Czaprak Villa Horse heritage
wątek zamknięty
Bay, Burza, xxflygirlxx, Presja, Kamita01
Dziękuję 😀 Też zdecydowanie mi sie w tym kolorze podoba. lamowka bardzo pasuje do mattesa w naturalnym kolorze i futerka z kaloszków.
Wiecie najgorsze teraz że marzy mi sie brązowe siodło i ogłowie :P
wątek zamknięty
Hypnotize, koniecznie! Brązowy sprzęcior i żaden inny 😀
wątek zamknięty
Zrobiłam dziś siwej zdjęcia telefonem w fuksji Eskadrona z owijkami amigo i cóż "prawie" pasują  😁 W naturalnym świetle nawet mi się podoba w tym komplecie, ale chyba jednak wolę stonowane barwy dla niej 🙂

wątek zamknięty
avero_2, ładnie i słodko ale szału nie ma 🙂
wątek zamknięty
Burza, mam dokładnie takie same odczucia 😉 Myślę, że w letniej aurze może się prezentować lepiej, tym bardziej, że do tego czasu będzie już pewnie zupełnie mleczno biała. Na razie wracam do klasyki.
wątek zamknięty
Burza
Mój Mąż mi się będzie kazał po głowie popukać 😉 Kon też 😉 Bo on ogolnie niezadowolony że musi pozować do zdjeć jak ja mu coś nowego zakładam 😀
Swoja droga dzisiaj musiał pozowac w serii kantarów i ziewał, kręcił się zasypiał, uciekał , On nie chce byc TAP MADL 😉
wątek zamknięty
moim zdaniem będzie super jak owijki będą pod kolor lamówki, żeby nie było za dużo różowego  🙂
wątek zamknięty
avero_2, myślę że ciemniejsze bardziej wyraziste barwy lepiej się sprawdzają przy siwych 🙂 ale ładnie 🙂

Hypnotize, i słusznie! dośc ogłupiaczy 😀 nie popuka, ot sprzedasz jedno kupisz drugie, życie 😎
wątek zamknięty
Siwa też chyba nie szaleje za pozowaniem jak widać na powyższych fotach. Albo łazi za mną albo robi zdegustowaną minę jak nie pozwalam jej podchodzić 😉

korsik, też o tym myślałam, a że i tak potrzebują granatowych owijek to będzie jak znalazł.
wątek zamknięty
Burza
Jak kolejny raz bede siodło zmieniała to mnie z domu wywalą 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 20:11
avero_2, miałam się właśnie o foty tego kompletu upominać. dla mnie super! 🙂 tylko tak jak mówi korsik - owijki pod kolor lamówki 😉
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
22 stycznia 2011 20:14
na allegro są kantary Euro Star'a - wyprzedaż po 69 zł
wątek zamknięty
teraz w amigo kantary z uwiazem eskadrona sa po 60 zł
wątek zamknięty
No.. pony.
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
22 stycznia 2011 20:22
ale Euro Stary Cob i Full i derki zimowe z ostatniej kolekcji Eskadrona po 156 zł
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 stycznia 2011 20:22
No.. pony.
Szkoda. Z drugiej strony, może jednak lepiej  😀iabeł:
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 stycznia 2011 20:26
dziękuję za informacje  :kwiatek:
znalazłam katalog gdyby ktos chcial: http://www.equest-online.de/

a dla osób nielubiących uwiązy eskadrona dwie inne pasujące propozycje:
petrol-choco
obie kolekcje


miałam uwiąz z drugiego linku, i powiem szczerze, że jest świetny  😀

avero_2 Dla mnie ślicznie !!

edit: dodam może fotkę, po jakimś czasie użytkowania w stajni rekreacyjnej, gdzie wiadomo dzieciaki rzucą, gdzieś koń podepta, drugi pogryzie itp.
wątek zamknięty
A mnie jeszcze 2 cottony do spełnienia cottonowego zostały  🏇 🏇 Milka mam nadzieję, że niedługo będzie moja  😅

xxagaxx a jak tam z tymi zdjęciami tych cottonów z limited z ostatniego zamówienia? miałabyś jak wrzucić? strasznie mnie ciekawią ich kolory w rzeczywistości  :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 stycznia 2011 20:28
Milka mam nadzieję, że niedługo będzie moja
Kolorek naprawdę obłędny więc trzymam kciuki żebyś go zdobyła!  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 20:31
noen, dobrze wygląda. w sam raz na ciuranie żeby żal nie było. a przy jednej osobie użykującej pewnie bedzie duzo lepiej sie prezentowal nawet po dłuższym czasie 🙂

mnie do cottonowego spelnienia brakuje co raz to wiecej  😵 ale spoko. kiedys sie uda. ta kolekcja bedzie brzydka. mowie wam 😉

xxagaxx, no właśnie. gdzie fotki?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Gdyby nie był ten kolor taki obłędny to bym się w nim tak nie zakochała--> toż to niciak jest, a one jakoś za mną nie przemawiają. Do tej pory podobały mi się tylko dwa: hazel i starlight. Hazela mam, a żeby nie czuł się samotnie to teraz mu milka będzie towarzyszyć.

edit: sei nie biore pod uwage nowej kolekcji 😉
Jeśli chodzi o cottony to jest ich u mnie naprawde duuużo, bo mimo wszystko, chyba najbardziej lubie cottony.Przynajmniej nie szkoda mi ich.
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 stycznia 2011 20:35
sei mój jakiś czas był używany, z 2 miesiące. I pomimo, że był mój, dziciaki go brały, no i 2x znalazłam go w oborniku u konia, 1 raz na poligonie [u nas konie w lato stoją na poligonie bo tam jest giiiiga trawa] i 1 raz w boksie u konia który lubi lizac i gryźć, wszytsko  😁 Potem się wkurzyłam i schowałam. Ale ani razu on nie był prany, a w stanie jest prawie idealnym 😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 stycznia 2011 20:36
akzzi
Kupiłam dokładnie z tego samego powodu, do towarzystwa dla hazelka, bo taki jeden samotny niciak to wstyd  😂
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 stycznia 2011 20:37
a ja do hazelka planuje starlighta, ale wtedy chyba anky sky się pozbędę xd
wątek zamknięty
Ale ja nie kupiłam go dlatego, że hazel był samotny, a dlatego że od samego początku mi się strasznie podobał  😜

noen z tego względu nie kupuje starlighta: mam anky sky, mam cottona sky, mam impulsa sky, błękitny czaprak eskapade i kilka z dodatkiem błękitu wieć nie potrzeba mi kolejnego.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 stycznia 2011 20:43
od samego początku mi się strasznie podobał
A myślisz że mi się nie spodobał?  😜 Może nie od początku, bo jak wyszła kolekcja to był obleśny, ale jakieś 2 miesiące temu zapragnęłam go 🤔wirek:
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
22 stycznia 2011 20:43
akzzi : a po co Ci tyle błękitnych ? 😁 Ja ogółem jak już kupuje nową szmatkę to rozważam czy moze mam podobną ;D Bo 2-3 podobne czapraki to bez sensu mieć 🙂
wątek zamknięty
Hypnotize wstawiłaś tu zdjęcie żeby się dobrze komplet sprzedał? 🤔
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 stycznia 2011 20:45
akzzi, mam podobne odczucia względem cottonów. bardzo je lubię. podobają mi się. a jednocześnie nie szkoda. poza tym - odpukać - jak na razie z moimi nic się złego nie dzieje 😉 no może limegreen trochę ucierpiał ale widocznie jego kawałek wystawał na nasłonecznione miejsce  😁
co do milki. to dla mnie jest za słodka ogólnie. ten kolor wygląda dobrze tylko na ciemnych koniach. moim zdaniem 😉

noen, uwiąz faktycznie po przejściach  😂 to jestem już spokojna że ewentualna inwestycja 26 zł będzie na lata  🏇

Burza, przecież Hypnotize od początku mówiła, że ma dwa komplety i jeden na sprzedaż 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.