Kącik Małolata...:D

mils naprawdę? 👀 Przecież to zwykły wypadek...
aracas nie jestem na tym wątku dość długo, przynajmniej nie na tyle, żebym wiedziała, o co chodzi z twoją  'historią'
Nie chciałabym się wtrącać w nie swoje sprawy, ale czy mogłabym się dowiedzieć co stało się twojemu konikowi? Z resztą bardzo pięknemu. :kwiatek:
Jeżeli uznasz, że nie chcesz się tym ze mną dzielić, to zrozumiem. 😉
daliasta PW poszło do ciebie.
Ja oczywiście dzisiaj zaspałam na pierwszą lekcję. No ale trudno.
I kurczę, nie było tak fajnie w szkole jak się spodziewałam.  🤔
mils   ig: milen.ju
17 stycznia 2011 17:35
aracas może nie mam doświadczenia z wypadkami, bo spadłam z konia tylko 3 razy w życiu i to na zasadzie wylądowania na tyłku, ogólnego zdziwienia, co się stało i późniejszym śmiechu z siebie. 😉 Dla mnie więc brzmi to dość przerażająco i poważnie.
Mika no właśnie dostałam tą 5 o dziwo bez pomocy Vany! 😲 Jestem z siebie dumna. Kocham też moją mamę, która bulwersuje się na mnie za to, że nie potrafi mnie pocieszyć... 🤔
daliasta PW poszło do ciebie.


Czy ja też mogę prosić?  :kwiatek:


xxflygirlxx don't worry, ja zasypiam na każdą lekcję, która o 7.30 jest ;]
mils   ig: milen.ju
17 stycznia 2011 17:38
aracas przygotuj się na oblężenie ciekawskich nastolatek. 😁
Arroch jasne. 😉 Już wysyłam.
mils dzięki za ostrzeżenie. 😀
arcas jeśli nie problem, też bym poprosiła. Szczególnie o to jaki to tam wypadek Ci się przytrafił.

mils a żebyś wiedziała! 😁 Swoją drogą, sama obecność Vany motywuje do dobrych ocen z fizyki 😀
Happiowa   córka grabarza
17 stycznia 2011 17:47
aracas było się nie przyznawać do wypadku, teraz nie damy Ci spokoju  😉

Jest dziś coś fajnego w tv?

Mam jutro wycieczkę i wyjazd o 7 rano, o jejku jak mi się nie chce!
Happiowa fakt, zawsze mogłem powiedzieć, że mam konia, który ma połowę mózgu zamiast całego. 😁
Mika dobra.
mils   ig: milen.ju
17 stycznia 2011 17:51
Happiowa właśnie też bym chciała coś obejrzeć, ale jakoś nie wiem, co jest ciekawego. Chyba zostanę do tej 23 i poczekam na mojego kleryka, żeby mnie podniósł na duchu... Trudno, najwyżej będę odsypiała w autobusie.
arcas- też bym poprosiła. 🙂
mils   ig: milen.ju
17 stycznia 2011 17:55
Zaraz się chłopak zdenerwuje i sobie pójdzie... 😁
aracas ja też chce!
Arroch moja pierwsza lekcja była o 8.15 xD
mils   ig: milen.ju
17 stycznia 2011 17:58
xxflygirlxx ja mam zawsze na 8, ale muszę wyjechać o 6,47. 😵 A w czwartek jestem nie mamy jednej lekcji i idę na 10.35. 😎
jett   success is the best revenge
17 stycznia 2011 17:59
aracas, też bym prosiła  :kwiatek:
Wybaczcie mi, proszę, że jadę już na zasadzie "kopiuj-wklej". 😡
mils   ig: milen.ju
17 stycznia 2011 18:15
aracas nie przesadzaj! 😉
Muzyka działa zdecydowanie uspokajająco...
mils zgadzam się, wczoraj myślałam w nocy, że pójdę do rodziców i ich opierniczę za śpiewanie piosenek na cały głos, ale włączyłam sobie mp3 i się uspokoiłam.

aracas no, no wypadek niezły  😲


Era jest jakaś nienormalna  🤔wirek: dziwonią do mnie, że kończy się umowa i jak pytam o telefon, to oni, że za 2,5 tyś, gdzie za niecałe 3 mogę kupić nowy bez umowy O.o bez sensu, a abonament za 100 zł mam  🤔
Arroch fakt, póki co najpoważniejszy jaki miałem.
mils muzyka świetnie działa, to prawda. Dlatego na hali albo placu zawsze musi być radio. 😎
Nie wiem o co chodzi, ale już nie męczę aracasa 😉
Muszę wybrać... stajnię i konia, najtrudniejsza decyzja w moim życiu chyba.
aracas, wypadek z koniem?  🙁
niemiłek tak.
idziosława jeśli jesteś bardzo ciekawa, to skoro napisałem prawie wszystkim i większość dziewczyn wie, to tobie też mogę.

Arroch moja pierwsza lekcja była o 8.15 xD


na 10:20 też zaspać potrafię ;]
aracas jeśli Ci się chce to wyślij, jestem ciekawa, jak zwykle.
Więc jak już tak zeszło na 'tory' wypadków czy tez upadków z koni.
To jestem ciekawa ile macie za sobą. 😉
Może takie najbardziej szczególne z jakimś opisem? 👀
Mnie mój wypadek wykluczył na 3 miesiące z jazd, chyba nie muszę mówić, że nie jeździłam tylko miesiąc. 😉 Wtedy kiedy byłam w gipsie, dzień po jego zdjęciu siedziałam na koniu.
idziosława jeśli jesteś bardzo ciekawa, to skoro napisałem prawie wszystkim i większość dziewczyn wie, to tobie też mogę.


jeśli możesz to mi też, proszę  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się