Kącik Małolata...:D

niemiłek trzymaj się .  😉  :kwiatek:

nightmare przekonałaś mnie .  😍
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
16 stycznia 2011 17:47
Mówie wszystkim wszem i wobec - wszystkie drogi prowadzą do Gutowa  😍
nightmare jak będziesz miała terminy turnusów i ceny to mi powiedz .  :kwiatek: Ok ? A na który turnus będziesz jechać ?  😁
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
16 stycznia 2011 17:50
Prestige jak bede wiedziała co i jak to od razu wrzuce do Małolatów  😀
Najprawdopodobniej 2 turnus, ewentualnie 3  😍
pippi, tylko co zrobić jeśli liczba wzlotów i upadków się nie równoważy, na korzyść tego 2?  🙄
dziękuję .  :kwiatek: To powiesz mi dokładnie na który turnus jedziesz , to z tobą pojadę .  😜  🏇

niemiłek , ja miałem tak samo . Dzięki mojej przyjaciółce dostałem " moc " dzięki której to co miało się udać , udało się . Nie martw się . 😉  😡
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
16 stycznia 2011 18:06
Kto chce zdjęcia z gutowa ?  😀
Ja . 😀
Małolaty z okolic Lublina mam apel  :kwiatek:

Znaczy prośbę taką niby... bo mamy się spotkać o 13, a ja mam busy na stajnię ze 3 na dzień i akurat jeden leci spod mojej stajni do Lublina o 13 właśnie, więc gdybym mogła się spóźnić jakieś 40 minut, albo przełożyć całe spotkanie o ten czas, to mogłabym w środę zahaczyć o konie i wtedy bym was ozłociła!  💃

Ale to tak niekoniecznie, jak wam się to widzi  😉
nightmare ja chcę. :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2011 18:22
nightmare ty, chyba się skuszę na ten Gutów. 😉
niemiłek trzymajcie się z kopytnym!
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
16 stycznia 2011 18:26
[b]mils[/b prawidłowa decyzja  💃
fin aktualnie zdjęć pod jeźdźcem nie mam, ale może kiedy wypadek pozwoli o sobie zapomnieć, uda mi się coś upolować. 😉 Ewentualnie, może uda mi się znaleźć coś starego... Przepraszam za pomyłkę, tamto zdjęcie jest z maja zeszłego roku. 😡
niemiłek kryzysy i "upadki" sa bardzo potrzebne w karierze każdego jeźdźca. Gdyby ich nie było nie moglibyśmy poznać słabości swoich i konia. Takie kryzysy są jednymi z najlepszych nauczycieli. Uczą nas wytrwałości i cierpliwości oraz doskonale odkrywają wszystk oto, co kryje się pod kurtyną spraw dobrych - mam tutaj na myśli rzeczy, które należy dopracować. Chociaż teraz taki kryzys wydaje się zły i dołujący, za jakiś czas zobaczysz, że bardzo się przydał. 😉 Powodzenia.
mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2011 18:28
nightmare możesz mi coś powiedzieć o atmosferze, trenerach i czy można zdawać odznakę? Na PW może, żeby nie zaśmiecać wątku. 😉
aracas to weź poszukaj! :kwiatek: Ile on ma lat?
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
16 stycznia 2011 18:32
Małolaty

przez te informacje o Gutowie zachciało mi się wakacji!  😍
a co z wakacjami się wiąże? Gutów i Branicz! 😀
Vana jeśli przełożymy, mi pasuje, a jeśli nie przełożymy i się spóźnisz też nie będę miała nic przeciwko.

Aaa... Byłam dziś w stajni i to na prawdę pechowy dzień. Dwie osoby spadły z Hasana, przy drugim upadku rozwaliło się siodło. Hipiska też wariowała i generalnie masakra jakoś  🙄
mils poszukam, poszukam. Algar ma teraz 4 lata i 8 miesięcy. Na zdjęciu miał trochę ponad 3. 😉
nightmare tak, też chcę wakacje!
mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2011 18:52
aracas super, czekam na zdjęcia! Niecałe 5? Jaki młody, myślałam, że starszy jest.
mils no młody, młody. Jak tylko znajdę, to wrzucę. 😉
Mi ostatnio mama powiedziała, że jak chcę to mogę gdzieś jechać w pierwszy tydzień ferii. Szybko mówi, nie ma co.  😵

A przed wakacjami małolaty organizujemy się na jeden obóz i się spotykamy. Ja jeszcze zaciągam naciola i git będzie.  😎
nightmare jesteś moim wudu . 😀 Jadę z tobą na obóz ( może ) 🤔
flygirl wspólny obóz, świetna spawa. Ale mnie raczej nie puszczą z powodu funduszy.

Apropo wsparcia rodziców moi są anty, sądzą, że się zabiję itd... Gdyby nie wolontariat wątpię, że bym jeździła w ogóle.
mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2011 18:59
Prestige fajnie... 🙁
mils , przeszkadza Ci to , że mimo to , że jestem twoim przyjacielem nie chcę z tobą jechać do Żarnowa ?  🤔wirek:
mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2011 19:04
Prestige nie tyle, co mi to przeszkadza, co cały czas boli, że perfidnie mnie okłamywałeś, że chcesz tam ze mną jechać... To po prostu bardzo przykre...
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
16 stycznia 2011 19:06
Pojedźcie obydwoje  😜
[ZA PRZEPROSZENIEM] Żal Ci dupę ściska , dlatego , że nie chcę z tobą jechać do Żarnowa . Chciałem , ale zdecydowałem się na Gutów . Nie jestem twoją torebką podręczną , że mam wszędzie za tobą jeździć . Może lubisz Żarnowo , ale ja wolę Gutów . Bo tam masz znajomych , i konia którego lubisz , ale mi to [ZA PRZEPROSZENIEM] wisi . Mi Gutów bardziej się podoba , i już , nie ma żadnego ale . :/
mils   ig: milen.ju
16 stycznia 2011 19:16
nightmare ech... Jak się uda to pojadę na oba obozy, ale to nie o to chodzi. 😉 Widzisz? Tak traktuje mnie przyjaciel...
W takim razie ja sobie pojadę gdzie indziej . :/
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
16 stycznia 2011 19:17
Ej serio nie musicie się kłócić... do wakacji jest jeszcze masa czasu  🙄 wszystko się może pozmieniać
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się