Końska rewia mody cz. V (2011)

xxagaxx czaprak- 😍  😍  😍
wątek zamknięty
eee Aga, chyba pierwszy czaprak, który mnie się nie podoba na Twoim koniowatym...
A nie, sorki jeszcze pasiak schoco-petrol mnie jakoś nie podpasował 😉


i się z Tobą zgodzą, nie ta sierść i wygląda to hmm dziwnie ;/ ale na wiosnę bedziemy mieli dość podobny kolor do zwierza disco: KLIK  😍 😍 😍 😍 😍
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
16 stycznia 2011 15:50
Mi się podoba 😉 a to brillant czy impuls?
wątek zamknięty
Wiosną będzie faktycznie lepiej, chociaż mnie sam w sobie nie podoba się ten czaprak, a dokładniej ta lamówka. Nie lubie takiego koloru.


Edit: potrzebuje informacji: czy ES LC rosa bardzo jest podobna do Eskadrona cottona pink??Kto wie  👀
wątek zamknięty
Brillant 😉 Tylko kurde owijki by mi się przydały, a nie wiem gdzie dostać je ;/;/  Chociaż z drugiej strony i tak nie ma kiedy owijać, mógłabym mieć choć pare czapraków do tyrania na codzien (jak np. green, aqua, white) bez opcji zawijania...
wątek zamknięty
a sky nie byłyby zbliżone kolorystycznie do tego ice? Zwłaszcza takie sprane sky  😁
wątek zamknięty
a sky nie byłyby zbliżone kolorystycznie do tego ice? Zwłaszcza takie sprane sky  😁


a gdzie te sky dostaniesz??  😂 😂 Alice mi za nimi płakała chyba dobrych pare miesięcy zanim je jakimś cudem gdzies dorwała.
wątek zamknięty
moje wisiały ze 3/4 tygodnie teraz...  😂
wątek zamknięty
Jakiś błękit jest w standardzie Eskadrona, ale nie wiem czy on jest bardzie jsky czy ice. Może sprane sky by pasowały, ale patrząc na zdjęcia, to jednak jest między tymi kolorami róznica. Dzisiaj patrzyłam na ebayu że jest kilka kompletów owijek sky 😉
wątek zamknięty
Czasem się trafiają w ogłoszeniach u Nas. Ale zawsze jest tak, że jak się coś chce to tego nie ma, a jak się przestanie szukać to bach, dana rzecz jest...
wątek zamknięty
Też zauważyłam tą prawidłowość. Jak się nie ma kasy to też wszystkie ładne rzeczy są u nas w ogłoszeniach 😁
wątek zamknięty
Też to zauważyłam  😤
wątek zamknięty
no ja właśnie nie mam kasy 😉 Ale wydaje mi si że standard powinien pasować 😉 Tylko tak jak mówię nie wiem czy jest sens kupować owije ;/;/
wątek zamknięty
xxagaxx w standardach są dwa błękity i ten jaśniejszy to właśnie iceblue, wiem bo pytałam bo też chce kupić te owije 🙂

akzzi, mogę Ci zrobić fotkę porównawczą ES light cord rosa i cotton pink, ale najwcześniej we wtorek. Moim zdaniem to zupełnie inne odcienie różu. Może ta fota Ci pomoże:

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/46/433#i

owijki to właśnie ES rosa a light cord ma w 100% ten sam odcień

wątek zamknięty
insanity dzięki wielki.  :kwiatek: Podlinkowane zdjęcie mi wystaczy 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
fin, do rosta idealnie pasuja owijki API pomarańczowe.
wątek zamknięty
a jakie owijki moga pasowac do royalblue i linda?  🙄
wątek zamknięty
Nie mam pojęcia ,ale jak dorwę gdzieś kol to dam znać ;P A może na wiosnę też powtórzą jakąś ładną kolekcje ?🙂
wątek zamknięty
akzzi, bardzo dziękuję! 😜
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
16 stycznia 2011 16:40
A ma ktoś może porównanie greena cottona i brillanta?
wątek zamknięty
Mój nowy nabytek i do tego z wyprzedaży, więc się cieszę podwójnie  - Anky orchidea 😁
wątek zamknięty
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
16 stycznia 2011 17:07
Kto wie jakie owijki pasują do eskadrona greena ? bo ja nie mogę znaleźć  😵
wątek zamknięty
pianissima2003 chciałaś dralona lavendera , si ? bo widziałam na niemcolandzkim e-bayu ale chyba 145 i 115 to na twoje chyba za dużo/za małe ...?....
wątek zamknięty
dokladnie potrzebuje 125 lub 135 😀
wątek zamknięty
Ahh no dokładnie się NIE wpasowało  😵 . Chociaż ten 115 to mój nosi więc sobie pomyśle nad nim  😁 .
wątek zamknięty
Ja w eskadronowych derkach to jeszcze mam lepiej - koń po grzbiecie M, do dołu S 😉 M jest na nas sukienkowe.
wątek zamknięty
Bay, ja mam tak samo  😵
wątek zamknięty
ale kobiety macie małe konie 😉 Ja to nie mam problemu 155cm i pasuje idealnie 😀😀 Ponad 170 w kłębie wiec nawet nie wygląda jak sukienka 😀😀 Trzeba było sobie takie małe konie co wam do derek nie pasują kupować? 😁 😁 😁 😁
wątek zamknięty
Bay moje podobnie ma : grzbiet idealna jest dla nas S ale w dół jak sukienka więc wtedy trzeba wziąć poniakowca  😵 . Czemu te konie są takie .... niewymiarowe  🤔 .... Gdyby tak każdy koń był ,,normalny''... KUPIŁABYM WSZYSTKIE SZMATY ESKADRONA  😜 hehe  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.