NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

wiecie co?? To jest przerażające jak się jednej osoby uczepicie i koniec. Nieważne że się teraz stara i zachowuje ok. Lepiej wyrzygać wszystkie stare problemy, powrzucać sobie grupowo i jest fajnie nie?? I ta druga osoba niech lepiej nic nie pisze bo każda nowa wypowiedź daje możliwości do jeszcze większego najeżdżania....

I tak na revolcie cały czas  😵 😵
Averis   Czarny charakter
03 stycznia 2011 23:23
A Ty byś nie chciała wiedzieć z kim rozmawiasz? Dla mnie to jednak ważne w jakim stopniu rozkładu znajduje się rozmówca. Noen widzę ma się dobrze i dobrze.  Cieszy mnie to tym bardziej, że ja się naprawdę przejęłam informacją o jej rzekomej śmierci. Więc może kpię, by odreagować traumę? Kto wie...
Proponuję skończyć najlepiej  🚫
Averis   Czarny charakter
03 stycznia 2011 23:30
Słusznie 😉 Dobranoc wszystkim :kwiatek:
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
05 stycznia 2011 00:04
uwaga moja sprawa z elen się waży. napisała mi że na podlasiu są okropne śniegi i pieniądze po raz drugi do niej wróciły nie miała intenetu dlatego się nie odzywała wczoraj wysłała mi przelew przez poczte ale jeszcze go nie mam jeśli faktycznie jutro dojdzie dam znać . bardzo przepraszała . no cóż nie ona zamawiała pogode
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
05 stycznia 2011 07:50
pędzący wicher a co mają śniegi do wracających pieniędzy? Nie jestem w stanie uwierzyć, iż po raz kolejny pieniądze wracają do nadawcy. Może podaj jej prawidłowe dane? Bo pogoda to kiepskie wytłumaczenie. 😉
Taaa , pewnie listonosz z pieniędzmi w zaspie utknął  🏇
Kocham takie tłumaczenia  😵 😵 😵

Dzięki jednej z revoltowiczek znalazłam naszą rewir na facebooku, o to jej profil: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=180794038605004&set=a.180020842015657.41522.100000232281613



Czy ciska posiada adrs rewir?? Może uda mi się do niej podjechać bo z tego co rozumiem mieszka w Tczewie 😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
05 stycznia 2011 11:27
Na pewno był Tczew... szkoda, że ja już wyrzuciłam wszystko odnośnie poprzedniej edycji to bym Ci podała.
Na pewno był Tczew... szkoda, że ja już wyrzuciłam wszystko odnośnie poprzedniej edycji to bym Ci podała.



a ciska nie będzie miała żadnych danych?? Bo z tego co wiem to wisi wam 60zł??
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
05 stycznia 2011 11:52
Powinna mieć. Ja usunęłam PW i adresy zapisane w pliku, ale ona może jeszcze ma.😉 Co najciekawsze w poprzednim wątku MODERATORZY zbanowali drogą Rewir dnia 18 Października, a ona datę ostatniego logowania ma 9 grudnia. Jak to możliwe?
Przecież u niej nie widać statusu bana nawet...........
mnie jakoś tak natchnęło, bo kurde nie po to my tu sobie na revolcie dobrą opinię wyrabiamy, robimy w sumie spore interesy a tu przez kilka nieodpowiedzialnych osób wszystko bierze szlak. Nie wiem czy coś się uda zdziałać, napisze do ciski, niech mi ona powie czy na pewno kasy nie było, ile dokładnie wisi itp.


Niech się oszuści aż tak pewnie nie czują 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 stycznia 2011 12:23
Deborah ma pewnie namiary na Rewir skoro jeździ jej konia?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
05 stycznia 2011 12:25
Już nie jeździ.
Już nie jeździ.


a to zdjecie Rewir na koniu Deb to nie z tej zimy??
pędzący wicher   ,,kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
05 stycznia 2011 12:50
elen nie dawala znaku życia bo ją zasypało i nie miała łącza a pieniądze drugi raz do niej wróciły bo po raz drugi wpłaciła je na złe konto. dostałam pieniądze. i przeprosiny. poza tym w telewizji trąbili że głównie podlasie było w święta odcięte od świata przez śniegi więc jestem w stanie w to uwierzyć
caroline   siwek złotogrzywek :)
05 stycznia 2011 12:56
dla uspokojenia

Przecież u niej nie widać statusu bana nawet...........

ale go ma, sprawdziłam.
może próbowac się logowac i taka informacja może się wyswietlic, ale to niczego nie zmienia - jest dokumentnie zbanowana.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
05 stycznia 2011 12:57
Aga nie wiem gdzie to przeczytałam, ale podobno Deb się też z nią szybko kontakt urwał. Ehh czyli próbowała się zalogować, ale nie mogła.  😎
Aga nie wiem gdzie to przeczytałam, ale podobno Deb się też z nią szybko kontakt urwał. Ehh czyli próbowała się zalogować, ale nie mogła.  😎


ja sama do deb pisałam więc mi mówiła ze też się kontakt urwał. Mnie tylko zdziwiło to zdjęcia ale żadnych oskarżeń nie zamierzam wysnuwać.

data grudzień tego roku 😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
05 stycznia 2011 13:56
hmmm no dziwne. Jak Aga masz czas i ochotę to się do niej przejedź.😉 Niby w I edycji się tłumaczyła, że się przeprowadzała itp więc nie koniecznie Ciska może mieć ten adres aktualny.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
05 stycznia 2011 14:00
ja też zwerbowałam pewną osobę, pomoże na pewno. jakby coś, to trójmiejscy voltowicze robią jej najazd na chatę 😁 albo niech Zairka przyjedzie  😂 pomorze zwiedzi przynajmniej.  😁
Moja mama pracuje w Tczewie, czasem z nią jade jak do firmy wpada tylko na chwilkę. Ja mogę w międzyczasie zrobić mały wjazd na chatę. Może z jej rodzicami pogadam?? Tylko dla bezpieczeństwa termin pozostanie nieznany 😀😀😀 😁 😁
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
05 stycznia 2011 15:33
taki mały  🚫
a czy ktoś mógłby mnie oświecić dlaczego rewir dostała bana  🤔
ash   Sukces jest koloru blond....
05 stycznia 2011 15:45
olała zabawę " urodziny re-voltowiczów" i nie zapłaciła składki, którą się zobowiązała zapłacić. Zairka w związku z tym nie otrzymała prezentu!
pisałam do Rewir. Powiedziala że zapłaciła ma nawet powtierdzenie. Zrobi print screena i wszystko będzie jasne.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 stycznia 2011 18:14
chyba komuś należą sie porządne przeprosiny 😡 i należy wściąć dochodzenie!
kasa do Ciski eweidentnie poszła 🤔
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
05 stycznia 2011 18:22
no to rzeczywiście dziewczyny trzeba pogadać z Ciską, odbanować Rewir i ją przeprosić. Bo każdy miał o niej zdanie jako o oszustce a tu się okazuje, że dziewczyna wpłaciła.

edit: Jednak wpłaciła dopiero po zbanowaniu i dlaczego przy kwocie operacji jest znak - ?
nie wiem, jak na takim koncie, bo ja mam inne, ale u mnie mogę machnąć takiego printscreena a potem przelew wycofać 🙂
nie wiem, jak na takim koncie, bo ja mam inne, ale u mnie mogę machnąć takiego printscreena a potem przelew wycofać 🙂


ale chyba nie w tym momencie już. Skoro możesz już żądać potwierdzenia w PDF.


Ciska musi nam to wyjaśnić bo ona tylko wie i może sie teraz wypowiedzieć.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się