końskie gry na PC

Ale tak darmowa darmowa, że nie powie mi znowu za 2 tygodnie: doładuj grę, frajerze, albo koniec zabawy?  👀
darmowa, darmowa  😁 nikt nic nie gada 😁
łosz, to instaluję i gram.  😁 będę miała zajęcie na święta.  🏇
edit: ej, jak przeskoczyć tripla tak, żeby nie zrzucić?  😵 bo mi się raz udaje, a raz nie, a bez tego nie przejdę na 3 poziom.  😁
I jeszcze o co chodzi z tym trenowaniem konia na "5 poziom siły"? To się samo w trakcie zawodów i jazd wytrenowuje, czy jak?  👀
ściągnęłam Apassionate z chomika Notarialnej bo mało zajmuje i chciałam mieć coś na szybko do pogrania. niestety nie działa. 🤔 Wyskakuje komunikat że "Program informacje o systemie nie może otworzyć tego pliku NFO . Plik może być uszkodzony lub ma nierozpoznaną wersje"
Da się coś z tym zrobić?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
25 grudnia 2010 21:01
A mi się riding club championships spsulo. Działa do momentu wybrania jakiejkolwiek dyscypliny i treningu. Wtedy się wyłącza i wyświetla problem z plikiem horseridingchampionships.exe Ktoś coś wie? 🙁
A mi się riding club championships spsulo. Działa do momentu wybrania jakiejkolwiek dyscypliny i treningu. Wtedy się wyłącza i wyświetla problem z plikiem horseridingchampionships.exe Ktoś coś wie? 🙁


Niewiem, a może zainstaluj ponownie grę  😡
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
25 grudnia 2010 22:13
nic nie dało.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 grudnia 2010 22:25
konie12, SKORO NIE WIESZ nic konkretnego to po luja pisałaś/eś cokolwiek? Sorry, ale takie bzdurne posty mnie już wytrącają z równowagi. Idźcie poczytać książki, a nie przed kompem siedzicie.

bianca, Czasami wyczyszczenie rejestru pomaga. Ja używam do tego programu EasyCleaner.
aaa sciagnelam sobie RCC i mam problem przy treningu skokowym (normal) nie mogę pokonać triplebara (w tej drugiej kombinacji gdzie jest pierwszy do skakania), czy ktos mi moze pomoc? nie wiem jakim galopem jechac, probowalam juz wszystkich mozliwosci. Raz tylko mi sie udalo i nie wiem jak to sie stalo 😡
w zasadzie ciagle mi wyskakuje "try heading for the obstacle more from the front next time"
Też ściągnełam RCC i niewiem jak wytrenować konia do 5 siły?
Kaktus musisz jechać dodanym galopem tak na 2 foule przed i odskok musi być optymalny  😉
ok udalo sie :P ale w zasadzie to nie wiem o co chodzi w tej grze, tak jakby nie mogla byc po polsku.. ;/
przeszlam pierwszy i drugi poziom treningow, wyzej juz nie moge..
Ja uwielbiam RCC jestem na razie 400 któraś gram 2 lata i nareszcie jest darmowa  😅 Jakby co mam nick konisp97  pozatym zapisujcie się do stajni " kadra polska " 😉
SHAVER to na pewno znasz odpowiedź na moje pyatnie wyżej?
somebody Tu Pacia tylko nie mogę się wylogować z konta brata  😵 Nom więc trzeba bardzo dużo trenować na praktyce :
szybkość - manewr
siła - skoki
chody - wytrzymałość 😉

Zapraszam na forum z podpowiedziami do gry : www.ridingclub.mojeforum.net ( forum się rozwija ale już nie ługo 😉 )
edit. juz ok
http://www.howrse.pl/

gra ktoś ? 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 stycznia 2011 16:55
Naciau, Jest już od tego wątek 😵

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1802.new.html#new
jak duzo na tej praktyce jezdzic, zeby zdobyc te 5sil? bo to sie juz powoli nudne robi 🙁
długo, mnie to zajeło troche czasu, ale czy ja wiem, czy to jest nudne (:
mi też bardzo dużo czasu to już zajmuje, a chciałabym w końcu odblokować nowe 'plansze'...
Dziewczyny, tak to jest.. Ja już powoli nie miałam do tego cierpliwości  🙄 Jednak w końcu się udało, także da się  😁
Ja sobie jeździłam cross w RCC będąc na 2 poziomie (wchodziłam po prostu w ligę czy któryś tam z tych konkursów i można było bez problemu grać) i jak już w końcu odblokowałam sobie wszystkie plansze, to praktycznie w nie nie grałam, bo mi się znudziły.  😁
Mam pytanie, gram w ,,R C C" już trochę czasu, ale niedawno odwiedziłam stronę i po obejrzeniu filmików, np z ujeżdżenia, chociaż skoków też,zauważyłam, że ja mam kompletnie, może złe słowo, ale w większości inne elementy w grze, niż na tych filmikach, np w ujeżdżeniu jedzie się po strzałkach, u mnie dojeżdża do punktu. nie wiem co to oznacza, czy być może płatna wersja tej gr istnieje, czy ja mam jakąś starą wersję.
Kastorkowa   Szałas na hałas
24 lutego 2011 15:58
hej ściągnełam sobie RCC i jak próbuje założyć new account to jak wpisze wszystko to mi wyświetla okienko z warring i cos tam pisze ale to jakies numerki i cyferki
Mam pytanie, gram w ,,R C C" już trochę czasu, ale niedawno odwiedziłam stronę i po obejrzeniu filmików, np z ujeżdżenia, chociaż skoków też,zauważyłam, że ja mam kompletnie, może złe słowo, ale w większości inne elementy w grze, niż na tych filmikach, np w ujeżdżeniu jedzie się po strzałkach, u mnie dojeżdża do punktu. nie wiem co to oznacza, czy być może płatna wersja tej gr istnieje, czy ja mam jakąś starą wersję.


nie te filmiki są tylko tak zrobione a dojeżdża się do punktów
Też już gram w RCC jakiś czas i jestem na tier3, ale w treningu konia w manuvring(czy jakoś tam) nie mam poziomu hard 🤔 Wiecie moze dlaczego?
W chodach nie ma hard , i nigdy nie było  🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 lutego 2011 19:05
A ja ściągnęłam RCC i się okazało że mój komp... no cóż, nie nadąża za techniką- ma za mało ram :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się